Şimdi Ara

FLYSIS ONLINE REHBER / SCO GERİ DÖNDÜ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A) GENEL BİLGİLER;

Anasayfa:www.flysis.com
    Resmi Forum(İng):http://board.flysis.com

-Oyunun Türü MMOFPS
    -Amacı; Kendi uçağınızla görev yaparak yada partyle yaratık keserek (farklı haritalarda) level atlamak. Belli seviyeden sonra 2ırktan biri seçilir ve savaşlara katılma hakkı kazanılır.
    -Jetler 4farklı tipte. A-Gear(Tank) / B-Gear(Tavsiyem) / I-Gear / M-Gear
    -Bu jetlerinde skilleri var. Bu skiller para ile alınıyor. Örn; 10'lu roket...
    -Jet'i; Mause'la yönlendiriorsunuz, Space tuşu ile Turbo basıyorsunuz, mouse click'leriyle roket-makinalıateşliyorsunuz.
    -Oyun tahminimce 2300lü yıllarda geçiyor :)
    -Bir şehriniz var ancak buraya sadece görev-exp dışındayken girebiliyorsunuz ve ışınlanma gate'lerinden giriliyor. Burada normal insan formundasınız ve item alışverişi yapabiliyorsunuz.
    -Yaratıkların %90'ı havada uçan şeyler.
    -Haritalar tek kelime ile mükemmel. Çok iyi dizayn edilmiş.
    -Görevler biraz zor olabiliyor bazen ama çok eğlenceli.
    -Jetlerde belli başlı 2 adet silah mevcut. Bunlar füze ve makinalı...
    -Jetleri modifiye edebiliyorsunuz... Mesela yeni bir iskelet / radar / silah takımları...
    -2 adet server var. HELIX-ORION (Genelde türkler helıxde sanırım)
    -Clan sistemi var.
    -Party kurabilirsiniz.
    -PvE yaparken havada durabiliyorsunuz AFK için.
    -Birçok harita mevcut haritalar arasında geçiş yapmak için her haritada portallar var.

-Para birimi SPI
    -Max. level 99
    -20level olunca clan kuruluyor.
    -Çok yakında ilk Türk fan siteside açılıyor..

____________________________________________________________________________

B) OYUNU İNDİRMEK;

DOWNLOAD:http://dlcl.gfsrv.net/flysis/clients/en/FLYSISsetup_1009.exe

C) YENİ OYUNCULAR;

I-Gear = Avcı- en hızlısı bu, 560 sürat yapan mototlara sahip ona yetişmek neredeyse imkansız :D ama en zayıf yapıya sahip olan uçaktır. (benim favorim.)

B-Gear = Bombardıman uçağı- 460 dan yukarı motoru yok lvl 80+ ya kadar. hem dayanıklı, hemde yılbaşında gelen yeni patch le gelen yeni skille çok yüksek damageler verebiliyor. (2. tercihim olabilirdi)

M-Gear = 0 noktasında durabilen motorlara sahip, yavaş ama çok dayanıklı. hem kendini hem partyi healleyebiliyor. buff, heal, teleport yapabiliyor.

A-Gear = Tank. hem yer hem hava manevrasına sahip kendine has süper skilleri var. yerdeyken yanına yaklaşmak istemezsiniz (yeni skillerle havadada pk yapabiliyor. oyundaki en sağlam uçak tipi.

D) RESİM-VİDEO;

>>B-Gear
    >>I-Gear
    >>M-Gear
    >>A-Gear

By ß@TÚ / Alıntı yapacaksanız lütfen kaynak belirtin... / Son güncelleme: 17 Şubat 2008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siwaly -- 17 Şubat 2008; 23:12:30 >

• UP
  • yanımızda benzin tasıyabiliyoz mu?
  • birde bonebat görevini yapamıyorum..
    bi yere gidiyom bişeylerden kes diyoda
    bişey yok orda kemikler war :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: metathrone

yanımızda benzin tasıyabiliyoz mu?

Hayır belli bir kapasitesi var bitmek üzereyken yakıtın haritalardaki mola noktalarına iniş yapıp doldurabiliosun..
  • sco speas covboy online kapandımı ki bu oyun geliyo ben anlamdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtsman

sco speas covboy online kapandımı ki bu oyun geliyo ben anlamdım

Evet kapandı...
  • indirmeye başladım. dier sefer oynayamamıştım çok pişman olmuştum
  • UPPP
  • en sonun da geldi forumuzuz ama I-gera mı B-gear mı daha iyi karar veremedim en zevkli sizce hangisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GhosTurk

en sonun da geldi ****uz ama I-gera mı B-gear mı daha iyi karar veremedim en zevkli sizce hangisi?

Ben B-gear olcam %44 su anda oyun arkadasın 25 lwl M-gear var iğrenç böh :S
  • ben videoda izledim b gearlar galiba bomba da bırakabilio?? ne olsam acaba heralde ı gear aççam
  • quote:

ben videoda izledim b gearlar galiba bomba da bırakabilio?? ne olsam acaba heralde ı gear aççam

Yok öyle birşey bomba falan bıramakamıyor :) Aam B-Gear'ı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ß@TÚ

quote:

ben videoda izledim b gearlar galiba bomba da bırakabilio?? ne olsam acaba heralde ı gear aççam

Yok öyle birşey bomba falan bıramakamıyor :) Aam B-Gear'ı tavsiye ederim

ok saol ben de b-gear açarım

• 3 gündür oynuyorum bu oyunu fena sayılmaz hatta bence çok zewkli.b-gear kullanıyorum.b-gear da 20 levelde ground bombardment die bi skill war yani normal air to air atak yapan missilerinizi belli bi alan içine gönderip ordaki herşeyi öldürüyo.sınawlarda bitti bundan sonra daha çok bilgi vermye çalışırım anladığım kadarıylar.bu arada oyunda biçok farklı lement düşüyo (iron-aluminium-copper-..)onları satmayın ilerde çok sağlam zırhlar yapmaya yarıyo.biraz çetrefilli bi iş ama kurcaladıkça öğreniliyor.bu arada benden daha iyi bilen sewgili arkadaşlardan level 20 questi için yardım istiyorum jewel of bach mountain adlı görew.
  • Upppp
  • ben oyunu bi kere oynadım bilgisayarı kapattım 10 dk sonra yine oyunu açtım uçak seçtim bişi yüklenirken windowsa dönüp hata verdi ltfn yardım edinn
  • walla ben iki bilgisayarda da oynadım biri masaüstü biri laptop(onboard vga) hiç bi sorun yaşamadım hayret walla.bu arada oynayan yokmu oyunu ya ben çok sewdim.ama bazı görewlerde bug war ya.hedehödü öldür sonra hariatnın ortsındaki kuleye uç(fly thorugh the tower) uçuyom uçuyom bi nok olmuyo
  • up
  • pek sevilmedi galiba bu youn ya baksana kimseden tık yok.e bizim milletimiz alışmış 123 123 skill at wur bi yetenek gerektirmeyen oyunlar oynamaya.bu kastı tabi yok uçan bişeyler kovala füzeden kaç falan yok menzilden çıktı bas yakala. ah ulan ah hala okul yıllarında olacaktımki bak bütün sınıfı nasıl müptelası ediyom oyunun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.