Şimdi Ara

IPHONE TURKCELL INTERNET AYARLARI RESİMLİ ANLATIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
75.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TURKCE

• saol dostum ama duyduuma gore edge acaip kontor yiyomus...o yuzden ayarlamayı pek dusunmuorm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertlucio

saol dostum ama duyduuma gore edge acaip kontor yiyomus...o yuzden ayarlamayı pek dusunmuorm...
    teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

teşekürler

Alıntıları Göster
    bu ayarları yaptım
    peki bu edge i kullanmadığımız zaman nerden kapatacaz? safari ye ne zaman bşey yazsam hemen giriyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

teşekürler

Alıntıları Göster
    Sevgili Metehan 72ne oldu MMMS senın bu verdığin ayarları bılmıyen yok sanırım..Beklıyoruz senın detaylı mms olayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecerr

bu ayarları yaptım
    peki bu edge i kullanmadığımız zaman nerden kapatacaz? safari ye ne zaman bşey yazsam hemen giriyo ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ecerr

bu ayarları yaptım

Kapatmak için ; her yere DISABLED yazın , yoksa çok kontörünüz gider

APN : DISABLED
    Kullanıcı adı : DISABLED
    Şifre : DISABLED

• quote:

Orijinalden alıntı: alpaybursa

quote:

Orjinalden alıntı: ecerr

bu ayarları yaptım

Kapatmak için ; her yere DISABLED yazın , yoksa çok kontörünüz gider

APN : DISABLED
    Kullanıcı adı : DISABLED
    Şifre : DISABLED

Alıntıları Göster
    hayir gitmez

almaniz gereken tek onlem su

safariye bi bookmark ekleyin

about:blank

su yukaridakini adres gibi bookmarklayin ve safariden ayrilirken bunu acin ve home tusuna ole basin

unutmayin , edge kendini aniden kapatir , ve kontor vs yemez , ancak widgetler kullanildiginda (ornegin weather ,maps vs.) ,aynen safarideki gibi veri transferi aynen baslar

bunu engellemek icin APN i internet disinda bisi yapin , sondaki harfi kaldirin mesela , interne yazin ,sondaki t yi atarak , o zaman sorun olmaz .... ama o zaman da her defasinda ekleyip cikarmaniz gerekir ..

• up süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN

Sevgili Metehan 72ne oldu MMMS senın bu verdığin ayarları bılmıyen yok sanırım..Beklıyoruz senın detaylı mms olayını

Alıntıları Göster
    1.1.3 de MMS yazılımı çalışıyormu ?

quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan72

1.1.3 de MMS yazılımı çalışıyormu ?

quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Alıntıları Göster
    80 kontörümü 5 dakikada yedi bence kullanmayın

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: omeromerik

saygılar

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Uygun tarife seçtiğinizde %90 varan indirim var aşağıdaki linki inceleyin isterseniz ben kullanıyorum oldukca memnunum.
    Benimkisi İnternet M Paket (50MB) 19 YTL

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/faturali/ekonomikpaketler/ekointernetpaketler

quote:

Orjinalden alıntı: omeromerik

saygılar

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,
    Uygun tarife seçtiğinizde %90 varan indirim var aşağıdaki linki inceleyin isterseniz ben kullanıyorum oldukca memnunum.
    Benimkisi İnternet M Paket (50MB) 19 YTL

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/faturali/ekonomikpaketler/ekointernetpaketler

quote:

Orjinalden alıntı: omeromerik

saygılar

Alıntıları Göster
    Valla artık hemen hemen her yerde wi-fi olduğu için hiç gerek duymuyorum edge olayına. Zaten çok çok pahalı Türkiye'de edge.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

Valla artık hemen hemen her yerde wi-fi olduğu için hiç gerek duymuyorum edge olayına. Zaten çok çok pahalı Türkiye'de edge.

Alıntıları Göster
    Tercih meselesi

quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

• quote:

Tercih meselesi

quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

Alıntıları Göster
    Ayrıca services adlı uygulamayla tek tuşla edge i açıp kapatabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emr²

Ayrıca services adlı uygulamayla tek tuşla edge i açıp kapatabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    internet yazdıgınız yere son t harfini yazmayın gireceginiz zaman t ekleyip girersiniz. t harfi olmadan hata vereck ve baglnamayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat27

internet yazdıgınız yere son t harfini yazmayın gireceginiz zaman t ekleyip girersiniz. t harfi olmadan hata vereck ve baglnamayacak

Alıntıları Göster
    installerdan "services" yükle.
    edge ister on ister off yap
    ben genelde off olarak bırakıyorum böylece ben istemediğim zaman edge den bir yere giremiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanpwr

installerdan "services" yükle.
    edge ister on ister off yap
    ben genelde off olarak bırakıyorum böylece ben istemediğim zaman edge den bir yere giremiyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar services ' i yükledim oradan EDGE yi off yapıyorum sonra sim takılı değil diyor.Tekrar pin kodunu giriyorum ve EDGE yine açık.Lütfen yardım.Faturalarımın şekli değişmeye başladı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: backgardenboys3

Arkadaşlar services ' i yükledim oradan EDGE yi off yapıyorum sonra sim takılı değil diyor.Tekrar pin kodunu giriyorum ve EDGE yine açık.Lütfen yardım.Faturalarımın şekli değişmeye başladı :(

Alıntıları Göster
    KARDEŞ EMEĞİNE SAĞLIK AMA BU AYARI YAPTIĞIN ZAMAN AVEA DA GİREBİLİYOR BU ŞEKİLDE EDGE
  • bencede pahalı edge..bu ay 110 ytl fatura geldi 38ytl internete ait....EDGE...dolayısıyla kdv cart curt şişirdi faturayı...services i nerden buluyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphone-bursa -- 2 Mart 2008; 13:06:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphone-bursa

bencede pahalı edge..bu ay 110 ytl fatura geldi 38ytl internete ait....EDGE...dolayısıyla kdv cart curt şişirdi faturayı...services i nerden buluyoruz?
    Benimkinde EDGE diye bişey yok, hücresel veri ağı var. Cihazım vodafone cihazı, ve turkcell ile kullanıyorum ama bir türlü internete bağlanamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.