Şimdi Ara

Şarjlı El Süpürgesi Tavsiyeleriniz? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
8
Favori
136.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.mybaykus.com/arnica-supurgec-plus-elektrikli-supurge.html
    Son zamanlarda en çok sattığımız ürünlerden birisi de bu istediğiniz türde
    http://www.mybaykus.com/arnica-supurgec-plus-dik-elektrikli-supurge-tr.html
    Aynı şekilde güçlü cekim Gücüne sahip her ikisi de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyide elektrikli bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Birisi öyle diğeri de ona muadil şarjlı olan üründür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisi
    2sinede tekrar baktım kablolu

• estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir sekilde kendi sitesinden de şarjlı olarak geçmektedir

• Bosch pas 18 aldim ve memnun kaldim. iyikide almisim her eve lazım hepsiburada da 230 tl idi anında %10 indirim vardı 207 tl ye geldi. 50 tl de hediye çeki verdi. çekişi çok kuvvetli evde denedim hemen . diğer cihazlara göre cihazi komple sarja takmiyorsunuz sadece bataryayi buda güzel geldi bana. batarya lityum iyon uzun süre götürür inşallah. yani kısacası ben memnun kaldım benim ihtiyaçlarımı karşılıyor.
    daha önce phlips minivac aldım hiç beğenmedim emişi yetersiz geldi bana onun için hemen iade ettim.
  • bir cok model, marka tavsiye edilmis. genel olarak sarjli supurgesi tercih ederken neyi goz onunde bulundulundurmaliyizi listelemek istedim sizlerde.eksikleri tamamlarsaniz sevinirim.

-batarya voltaji 14v tan asagisi tercih edilmemeli
    -lityum pil tercih edilmeli

• Electrolux ZB2943 modelini 3-4 yıldır kullanıyorum. Eşim çekişinin düştüğünü ve çekerken zorlandığını söyledi. Ben de dün yani Pazar günü makinenin başlık kısmını makineden ayırıp. Tornavidayla söküp başlık kısmını temizledim.

Temizlik yaparken hiç aklıma resim çekmek gelmedi ama makine başlığının girişi ilk aldığımızdan beri hiç temizlenmediğinden neredeyse tıkanmış durumdaydı. Temizlik esnasında 2 avuç kadar topak olmuş kirleri temizledim, fırçayı çıkarıp takılan tüy ve kılları temizleyip yıkadım. Başlıktan hazneye giden bölümü küvette sıcak sudan geçirdim. Sıcak suyu yiyince epeyce kir çıktı. Makineyi akşam topladığımda sesi bile değişmişti.

Siz siz olun aklınızda bulunsun uzun süredir kullandığınız süpürgeleri başlık kısmını dediğim gibi vidalarından sökerek temizleyin, işe yarıyor.
  • Kenwood HV190,Hoover Sj144 şarjlılardan hangisi daha iyidir ? yada başka öneriniz varsa bakabilirim ?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hv190'ı tercih edeceğim gibi
  • Elektrik süpürgesine alternatif, lityum pilli el süpürgesi tavsiyesi alabilir miyim?

Electrolux Ergropido ERG105 400 TL. Bundan daha ucuz bir alternatifim var mıdır?
  • MegriM kullanıcısına yanıt
    Bu hafta Mediamarkte gittim çoğunu denedim. Aralarında aman aman çok fark yok. Yani 600-700 vermeye hç gerek yok. Arçelik K6130 aldık nakit 300Tl ye. uzun vadede ne olur bilemem ama çekişi şu an için iyi. Motor gücü 85W.
  • guzelm G kullanıcısına yanıt
    ROWENTA DELONGHİ VE FAKİR DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ. KULLANIM AMACINIZA BAĞLI EĞER EVDE KEDİ KÖPEK VS BESLİYORSANIZ FAKİR RCT.144 ÜRÜNÜNÜ TAVSİYE EDERİM. PİYASA ARAŞTIRMASI YAPTIĞIMIZDA EN UYGUN ÜRÜNLER İSTANBUL BİLİŞİMDE VAR VE AYRICA ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİ.
  • Bosch pas 18 2.5 ah 300 lira diyor 150 yede var hangisini almalıyım.

• mrdisiplin M kullanıcısına yanıt
    Bence alma hocam.Aletin çekişi çok iyi ama bunun yanında bazı dezavantajları var. Mesela endüstriyel ürün olduğu için normal servis bakmıyor. Bizimkinin aldıktan 6 ay sonra şarz aleti bozuldu. Sadece ŞArz aleti 80TL. Bataryası biterse yenisi filan pahalı. Ayrıca asma aparatı filan yok koyacak yer konusu sıkıntılı. Arçelik aldık 300Tl ye bu daha avantajlı.
  • Sayın lamettrie arçelik hangi model aldınız çekişi nasıl, ben halının tüyleri için koridorda biriken tüyler ekmek kırık kırtık mutfak için iyi çekişli bir ürün arıyorum.

• Buradaki ve başka bir başlıktaki yorumlara bakarak kenwood hv190 aldım ben de ama henüz kullanmaya başlamadım. Aleti sürekli şarjda bırakmak pil verimini düşürür mü emin olamadım araştırdığım kadarıyla ni-cd pillerde hafıza etkisi olayı varmış ve piller tam olarak boşalmadan şarja takıldığında pil verimi düşüyormuş, hv190'ın pilleri de ni-cd. Ama bir de başka bir yorumda bir arkadaş şarjlı el süpürgesi pil şarjın sonuna kadar kullanılırsa pilin kullanılmaz hale geldiğini söylemiş. kenwood'un kullanım kılavuzuna baktığımda herhangi bir öneri göremedim. Sürekli şarjda tutmak daha konforlu öbür türlü süpürge ortalıkta kalabalık edecek ve şarjı bitti mi bitmedi mi aman tam sıfırlanmadan takayım derdi olacak. Bilgi sahibi arkadaşlar var mı yorumunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Bence alma hocam.Aletin çekişi çok iyi ama bunun yanında bazı dezavantajları var. Mesela endüstriyel ürün olduğu için normal servis bakmıyor. Bizimkinin aldıktan 6 ay sonra şarz aleti bozuldu. Sadece ŞArz aleti 80TL. Bataryası biterse yenisi filan pahalı. Ayrıca asma aparatı filan yok koyacak yer konusu sıkıntılı. Arçelik aldık 300Tl ye bu daha avantajlı.

Ben de biraz bakındım, en avantajlısı Arçelik gibi duruyor. Cihazda li-ion pil mi var acaba? Kullanma kılavuzunda ilk aldığınız 3 kez tamamen boşaltıp tekrar doldurun yazıyor. Bu yöntem eski tip bataryalar için kullanılırdı. Li-ion batarya yoksa 1 sene sonunda pil değişimi gerektirir. Cihazın tüm cazibesi kaybolur.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Bataryası hakkında bilgi bulamadım. Lion olmayan süpürgeler 1 seneden fazla götürür. Randımanlı en az 2 sene çalışır bizdeki diğer süpürgelerden bilyorum. Homend var mesela muhtemelen lion değil 2 sene olacak halen ilk günkü gibi. Bir de şöyle birşey var. Çekiş gücü electrolux ile emen hemen aynı. Biri 300Tl diğeri 450Tl olsa pil fiyatı içinde zaten. 2.5 sene sonra bir pil alınır 5 sene rahat gider. Lion pil kullanılmasa bile süpürge markette beklemiş olsa bile pil ömründen yemeye başlamış oluyor.

k6125 var 14.4V ve pil fiyatı 118TL.
    http://www.supurgemarket.com/advanced_search_result?exact=1&keywords=K+6125+%DEarj+Edilebilir+Pili&manufacturers_id=13&categories_id=217

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 13 Mart 2016; 10:44:33 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.