- x
numara engelleme?
22 Cevap298176 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

9371 Mesaj
17 Şubat 2008; 3:46:43 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkdaslar samsung u700 de istemediginiz bir numaranın sizi aramasını nasıl engelleyebiliriz?

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

1040 Mesaj
18 Şubat 2008; 19:45:46 

Ben E250 kullanıyorum. E250 ye göre anlatıyım. Belki sende de olur.
Önce engellemek istediğin numarayı ekrana yaz, arama tuşuna bas ve hemen ardından kapatma tuşuna bas. Yani amacımız kişiyi aramak veya çaldırmak değil, Son Görüşmeler listesi ne eklemek. Daha sonra ekran da hiçbirşey yokken arama tuşuna basarak Son Görüşmeler listesini aç ve numaranın üstüne gelip Seçenekler i seç ve oradan "Reddetme Listesine Ekle" seçeneğini seç.
Kişinin sana mesaj atmasını engellemek için ;
Menü / Mesajlar / Ayarlar / Metin Mesajları / Engellenen Numaralar
Buraya mesaj atmasını engellemek istediğin numarayı yazarak yapabilirsin.
Tekrar Söylüyorum. Ben E250 kullanıyorum. Olmayabilir, ama bir ihtimal diye yazdım. Oldu veya Olmadı şeklinde cevap yazarsan.

| ASUS M4A79T Deluxe | AMD Phenom II X4 @3200MHz | EVGA GTX570 HD | CORSAIR 2x4GB Vengeance 1600MHz CL9 Dual Kit | Western Digital 1TB WD10EARS Seagate 250GB 410AS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | Samsung SyncMaster 2333T 23" Full HD |
facebook indir

9371 Mesaj
18 Şubat 2008; 22:22:45 

çıkarma listesine ekle diye birsey var. acaba o mu?

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

2 Mesaj
9 Temmuz 2008; 12:52:45 

Peki arama engellemeyi nasıl iptal edebiliriz ?
Ayarlar ->Arama Ayarları -> Sesli Arama ->Arama Engelleme -> Tümünü İptal Et 'e girdiğimde şifre istiyor. O şifreyi bilen var mı ?

3 Mesaj
7 Mart 2009; 23:59:58 

İlk olarak Çeyun kardeşim çok sağol çok teşekkür ederim verdiğin bilgi beni büyük bi dertten kurtardı :) Bir de my_28 bir soru sormuş şifreyi bilen var mı demiş.Genelde 4 tane sıfır olur ama onunla hiç uğraşma derim. Onun yerine ekranda hiçbirşey yokken arama tuşuna bas. Son görüşmeler Listesi'nde seçeneklere tıkla. Reddetme Listesine gel. Numara karşında duracaktır. Ordan c'ye basıp sil. Sonra kaydet ve işimiz tamamdır

1 Mesaj
29 Nisan 2009; 12:40:40 

quote:

Orjinalden alıntı: berkerblack

İlk olarak Çeyun kardeşim çok sağol çok teşekkür ederim verdiğin bilgi beni büyük bi dertten kurtardı :) Bir de my_28 bir soru sormuş şifreyi bilen var mı demiş.Genelde 4 tane sıfır olur ama onunla hiç uğraşma derim. Onun yerine ekranda hiçbirşey yokken arama tuşuna bas. Son görüşmeler Listesi'nde seçeneklere tıkla. Reddetme Listesine gel. Numara karşında duracaktır. Ordan c'ye basıp sil. Sonra kaydet ve işimiz tamamdır

AYNEN MUHAHAH

komando

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Eylül 2009; 17:12:01 

Bisey sorcam bu telefon icin degilde Hat uzerinden engelleme gibi bi sansimiz varmi hem mesaj hem aramayi

750 Mesaj
14 Eylül 2009; 3:12:07 

quote:

Orijinalden alıntı: VeYsHeLL

Bisey sorcam bu telefon icin degilde Hat uzerinden engelleme gibi bi sansimiz varmi hem mesaj hem aramayi

Hat üzerinden kişisel olarak yok, ama genel olarak mesaj engelleme var. Ayrıca telefon üzerinden ve programlarla da kişisel engelleme şimdilik hiç bir şekilde yok, hepsinde karşı taraf aradığında iki saniyelik dıt sesinden sonra meşgul tonu veriyor sadece.

* Özentiler ve hainler Türkçemizi katlediyor... İzin verme ! *

1 Mesaj
18 Mayıs 2010; 23:28:01 

Bir şey sormak istiyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim!
Ben de samsung corby var ve ben bana mesaj atan bir numarayı engellemek istiyorum böyle bir özelliği var mı?Varsa ayrdımcı olur musunuz??

1 Mesaj
4 Temmuz 2011; 11:22:36 

Hat üzerinden kişisel olarak yok, ama genel olarak mesaj engelleme var. Ayrıca telefon üzerinden ve programlarla da kişisel engelleme şimdilik hiç bir şekilde yok, hepsinde karşı taraf aradığında iki saniyelik dıt sesinden sonra meşgul tonu veriyor sadece.

yazmışsınız peki bu mesaj engelleme yapıldığında karşı taraf sms attığında bana mesaj gelmese bile ona iletim raporu gidiyormu? cevaplarsanız sevinirim..

9371 Mesaj
4 Temmuz 2011; 15:22:38 

konuyu hortlatmışsınız. :) ben bu u700 üzerine 20 tane telefon değiştirmişimdir rahat. :)

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

3 Mesaj
23 Temmuz 2011; 22:03:41 

yeni telefonlarla ilgili bi sorunun varsa yine yardımcı olurum dostum :D

953 Mesaj
31 Temmuz 2011; 1:45:55 

Bu işin mesaj kısmında mesaj gönderen kişiye gönderildimi yazıyor yoksa iletilmedimi

953 Mesaj
31 Temmuz 2011; 1:48:35 

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Bu işin mesaj kısmında mesaj gönderen kişiye gönderildimi yazıyor yoksa iletilmedimi

acil cevap lutfen

5 Mesaj
3 Ağustos 2011; 21:26:57 

benim telefonum nokia 6700 ve bir numara arayıp duruyor ve cok rahatsız edici bunu nasıl engelleyebilirim lütfen yardım

9371 Mesaj
4 Ağustos 2011; 9:06:37 

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

acil cevap lutfen

telefon yönlendirmedeyken telefonunuz çalmaz ama sizi arayan kişinin cep numarası telefonunuza mesaj olarak gelir.

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

9371 Mesaj
4 Ağustos 2011; 9:07:48 

quote:

Orijinalden alıntı: een35.5

benim telefonum nokia 6700 ve bir numara arayıp duruyor ve cok rahatsız edici bunu nasıl engelleyebilirim lütfen yardım

nokia için call block programları var ise onlar işine yarar. ovi varsa mağazasına bak. orada vardır.

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

1 Mesaj
16 Kasım 2011; 13:23:18 

arkadaşlar acil bi sorum var.
bi numarayı engellediğinzde msjlar size gelmediği halde karşıdaki kişiye iletim raporu gidio.yani o kişi msjın size ulaştığını sanıyo.
bu durumda birinin msjlarınızı engelleyip engellemediğini nasıl anlarızz??????????? telf samsung bu arada

963 Mesaj
16 Kasım 2011; 14:18:10 

Anlayamazsın. Spam kutusuna gider mesajlar herhangi bir uyarı gelmez sadece. Olurda spam kutusuna girerse görebilir ancak. Ama gönderenin bunu öğrenme şansı yok

Karşıyaka'lı...

3 Mesaj
22 Aralık 2011; 0:04:19 

u 700 samsung telefon var.kayıtlı olan numaralar aradığında isimler gözükmüyor.numara gözüküyor.ne yapmalıyım..

4 Mesaj
3 Ocak 2012; 0:48:35 

arkadaşlar..bendede nokia 6300 var..numara engelleme programı bulamadığımdan çift hatlı numara engelleyen bir samsung aldım..fakat arayan numaraya meşgul sesi veriyor.. arayan kişi daha fazla arıyor bu yüzden ..sizede çağrı geliyor..düzgün bir numara engelleme bulabilirmiyim(direkt arayanı engelleyecek,banada çağrı göstermeyecek)? Telefon satan yerlerden yükletebilirmiyim?help..

3 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:07:54 

yardım edermısnız GT-B7510 telefonum var ama rahatsız edılıyorum msj engelleme yada numara nasıl engellıcem

26 Mesaj
22 Eylül 2013; 8:48:03 

saol kardeş bende e250 vardı yanlışlııkla 7542 yi engelledım şimdi geri açtım teşekkürler

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391