Şimdi Ara

5+1 sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopuma 5+1 bağlamak istiyorum..Laptopda iki çıkış var yeşil ve pembe olmak üzere fakat sistemde bildiğiniz üzere 3 çıkış var..yeşil girişe jak ile iki girişi bağladıktan sonra pembe girişe öbür girişi bağlıyorum...fakat pembe girişe taktığım bölümden ses gelmiyor..kabloların yerlerini deiştirdim sistemde sorun olup olmadığını denemek için fakat sistemde sorun yok..pembe girişe giren kabloya bağlı bölüm çalışmıyor...bunun için ne yapmam lazım pembe giriş bildiğim kadarıyla microfon girişi bu girişten sesi almak için ne yapmalıyım.vista kullanıyorum...yardımcı olursanız sevinirim...

• Piyasada satılan stereo çoğaltıcılar var.b herhangi bir elektronikçiden temin edilebilir.ama sesi çoğaltmaktır. gerçek 5+1 ses duymak istiyorsanız seskartı almanız gerekiyor
  • o ses kartından 5+1 ses duyamazsınız ama destekliyorsa 4+1 duyabilirsiniz.Ayarı basit denetim masasından ses kartınızın ayarlarından hoparlör sistemini seçenek varsa 4+1 seçin bidaha deneyin muhtemelen 4 uydudanda ses gelecektir. 5.uydu içinde sterio çoğullayıcı kullanın.
    2. seçenek pcmci ses kartı veya usb ses kartı alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warcraftx -- 18 Şubat 2008; 0:30:06 >
  • teşekkür ederim arkadaşlar 2 jakla denedim bütün kolonlar çalışıyor ama açıkçası 5+1 ses alıp alamadığımdan şüpheliyim..muhtemelen alamıyorumdur...ayarları deiştirip tekrar denicem bakalım çok teşekkürler
  • Tabi jaklarla bazı uyduarı birleştirmiş oluyorsunuz buda demek oluyor ses tam 5'e ayrılmamış oluyor. sadece burada uyduların hepsinden ses çıkmış oluyor ama ses surround olarak yayılmıyor. Mesala 5+1'i destekleyen bi film izlersiniz öyle bi sahne olurki ses arkadan öne dogru artarak gelir veya her uydu birbirinden bagımsız olarak ses seviyesi sesin durumuna göre artar veya azalır. Bu yaptığınız işlemle bu olay gerçekleşmez ama tüm udulardan ses alabilirsiniz.
  • çok teşekkür ediorum :) peki şimdi benim bu kolonlardan tam performans almamın yolu sadece yeni bir ses kartı mı ?? anlaşılan sadece gürültü yapmama yarıyacak bu sistem :))
  • YA ARKADASLAR BENDE SUNNY MARKA HP155 MODELI BI EV SINAMA VAR ILK ZAMNLAR COKK GUZEL BASS YAPIYODU CAMLARI FALN DEHSET SALLIYODU 3 AY SONRA ÖLDU BASS ACYIP DUSTU PATLAK DEYIL AMA ESKISI GIBI CALMIYO COKK DUSUK BASS ONUNDEKI PORTTAN ACAYIP BASS UFLUYODU ARTIK YOK HIC UFLEMIYO BUNUN SEBEBI NEDIR SERVISE GOTURDUM BUNDA BISEY YOK SAGLAM CALIYO DEDILER ANLATAMADIM BIR TURLU DERDIMI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.