Şimdi Ara

## Cooler Master'dan 1250 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Cooler Master'dan 1250 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Kasa, güç kaynağı ve soğutma çözümleri üreticisi Cooler Master, Real Power Pro serisi dahilinde hazırladığı 1250 watt'lık yeni güç kaynağını duyurdu. Intel'in Skulltrail platformu ve AMD'nin Quad-Crossfire yapılanması gibi özel sistemlerin beklentileri doğrultusunda hazırlanan 1250 watt'lık yeni güç kaynağı ile Cooler Master son derece iddialı. 80 Plus sertifikasına sahip olan CM'nin yeni güç kaynağı, %85 gibi yüksek verimlilik ile çalışıyor. Konuya ilgi duyanların da bildiği üzere 1250 watt'lık bir güç kaynağı için %85 verimlilik son derece önemli ve bir o kadarda iddialı. SLI sertifikasına sahip olan ama çoklu ekran kartı kullanımına destek çerçevesinde Crossfire teknolojisiyle de uyumlu olan güç kaynağı, 6 adet +12v rail hattıyla geliyor. Real Power Pro 1250, sahip olduğu +12v rail hatlarından 4'üne 18A, ikisine ise 28A sağlayabiliyor. 6 adet PCIe 6-pin konnektörü, 3 adet te PCIe 8-pin konnektörüne sahip olan ürün 8x SATA, 7x Molex ve 2 adet te Floppy konnektörüne sahip. 16dbA'lık gürültü oranına sahip olduğu ifade edilen 135mm'lik fan ile soğutulan güç kaynağı 5 yıllık garanti ve 230 Avro'luk fiyat etiketi ile ayın sonunda yurt dışında satışa sunulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Şubat 2008; 12:25:39 >

• cm çok kaliteli ürünler üretiyor.. 1250w ve %80 verimlilik...
  • Güzel ve kaliteli bir ürüne benziyor
  • uç sistemler için tabiki. keşke bizim kasalarıda şereflendirebilseydi ama bize göre elbette çok tuzlu olacak...
  • Biz 300watt'la yetinizyoz allahıma bin şükür :P
  • Bende 420yle idare etmeye çalışıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:RocKCI:.

Biz 300watt'la yetinizyoz allahıma bin şükür :P

Hala mı yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan_hzl

quote:

Hala mı yaw

Öyle deme valla tıkır tıkır sistemimi çalıştıryor helal olsun:P
  • yakında 2000Watt lık güçkaynağıda çıkar.
  • 2000 watta çıkar 3000 watta çıkar olan bizim kesemıze oluyor
  • aslnda çııkmaması lasım ya bileşen üreticilerinin teknolojileri gelişiyor..az güçle çok iş..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hasan_hzl

quote:

Hala mı yaw

Öyle deme valla tıkır tıkır sistemimi çalıştıryor helal olsun:P

aynen bende 300W yazıyor ama kimbilir ne ???

• Güzel mal iyi para
  • 1000,1250w. yakında 1500w. çıkarsa şaşmam nasıl olsa bi PSU'ya 500-600ytl verebiliyoruz.
  • 1500 Watt Psu var zaten :)
  • Pahali....
  • çok fazla güç ve çok fazla avro :D umarım bunların çıkışı diğer power ların fiyatını az da olsa düşürür
  • sisteme watt metre taktım şimdiye kadar gorduğum en yuksek değer crysista 220w.
    extra pek çok şeyle denedim en fazla 227w gordum.
    boşta 127w.
    sistem imzamda mevcut. benim sistemimden 5,5 tane çalıştırabilir demekki. ne kadar gerekli olduğuda tartışmaya açık.

• bu alet çift transformatörlü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.