Şimdi Ara

## Scythe'nin Dahili Kasa Hoparlörü Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son kullanıcıların büyük bir kısmı tarafından hazırladığı kaliteli ve yüksek performanslı işlemci soğutucularıyla tanınan Tokyo merkezli donanım üreticisi Scythe'nin bilgisayar kasalarının 5.25" slotları için hazırlanan Kama Bay dahili kasa hoparlöründen daha önce bahsetmiştik. Firmanın SCBS-1000 kod adını verdiği ve özellikle modifikasyon sever kullanıcıların ilgisini çekebilecek hoparlör sonunda Scythe tarafından kullanıma sunuldu. Farklı renk ve tasarımdaki kasalar için Siyah, Beyaz ve Gümüş renk alternatifleri bulunan yeni hoparlör 3 watt'lık stereo ses çıkışına sahip. Ürün üzerinde ek olarak açma-kapama butonu ile ses ayar kontrolcüsü de yer alıyor. Scythe'nin Kama Bay dahili kasa hoparlörü yaklaşık 20$'lık etiket fiyatı ile kullanıma sunuluyor.

• Tutmaz bu iş...
  • görüntüsü güzelmiş ama gereksiz haber için saol.
  • millet kaçpara verip pc topluyo çeşit olsun diye 20$ ada bundan takar

haber için teşekkürler
  • Teşekkürler haber için. Belki bazı (!) ofis ortamlarında kullanılabilir. Yer tasarrufu sağlıyor...
  • gereksiz gibi geldi bana işe yarayacağı anlar olacaktır kesinlikle..
  • scythe bugünlerde boş işlerle uğraşıyor söleyin mühendislerini, pazarlamacılarını vs. ya değiştiirsin ya maaşlarını artırsın... ne bilim bişi yapsın bu iş böle gitmez.
  • Hiç de gereksiz değil.
  • Ben çok beğendim, ufak ofis kasalarda son derece yararlı olur.
  • Hemen hemen herkez gereksiz demiş ama bence gerekli. Kasa modçuları için gayet güzel bişey. Bence süper kullanışlı bişey.
  • İyi bir ses sistemi olana gereksiz ama diğerleri için bir şey diyemem
  • Bencede gayet güzel, yer işgal etmeyen küçük bir hoparlör işte. Ofis PC leri için ideal. Zaten HP Workstation Pc lerinin içine ufak bir hoparlör koyuyor dışarıya ses verebilen...
  • ofis bilgisayarları için uygun olabilir.
  • bunların 6 tanesini bir araya getirip 5+1 sistemi de kurabiliriz mesela ...
  • Monitörün altında kullanılabilecek yatık kasalar için hoş olur. normal hoparlörler açıkken de aktif olabiliyorsa her türlü kasa için hoş ürün bence.
  • Kullaniciya göre değişir.
  • hoparlörler bana kalabalık geliyor.kardeş için tutuyorum.Genelde de kulaklık kullanıyorum. Gelsin hemen alırım.
  • mujix (fatih) bu haberi sana özel koydular haberin olsun. kafayı ye diye
  • buna benzer şeyler görmüştüm cd rom yuvaya takilan ama fazla tutmuyor ses kalitesi oldukca iyise bilmem anca 20 usd eederr
  • kasayi sallar mi acaba, veya kasanin titresimlerinden etkilenir mi ki?
    ayrica bunu takarsaniz kasayi gorunur biryere koymaniz gerekir (tercihen on tarafi size bakacak bir yere). ise yarayacagi yerler vardir da cok pratik degil sanki. ayni boyutta bagimsiz bir alet yapsalarmis ya...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.