Şimdi Ara

oyun sitesi kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
53.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bir oyun sitesi kurmak istiyorum ama pek bişey bilmiyorum sizden yardım istiyorum bana yardım edebilcek 2 3 arkadaş arıyorum yardım etmeseniz bile biraz bilgi verirmisiniz ? bide oyun bloğ yada alan alınan site sayfalarındada yapılabiliyormu

• ya peki bana bilgi vermiyecekseniz travian klansavaşları gibi örnekler verin oyun
  • popomundo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_H@CK -- 15 Şubat 2008; 21:33:40 >
  • :D espirimiydi
  • Oyun yapmak için[Eğer RPG türü birşeyse..]script yazman lazım..Bunun için phpihtml gibi webmaster dillerini öğrenmen lazım...

Blog sayfalarına RPG türü oyunlar yapılamıyor,ama onun yerine flash oyun koyabilirsin..
  • ben çok bişey anladım diyemem ben epey acemiyim yani kısaca dedinki sen öyle web tabanlı oyun yapamazsın öylemi doğru anladım mı peki o flaşh oyun yapmamda bana yardım edermisin
  • bak dostum ben html bilirim kodlamam vardır.bişi istiosan söyle...
  • bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim
  • kardeş klavyene bağırcağına değiştirsene :):):) merak etme kimse şikayet etmez herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeSTeRe41

bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim

Dragonfable fena değil.Yada gla-diatus
  • oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme
  • quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

sana katılıyorum gitsin scriptlerini alsın ogame kadar tutarsa ve böle premium felanda koyarsan iyi para kazanırsın ;)
  • bu scriptleri nerden bulurum diyorsan onu bende bilmiyorum :D :')
  • quote:

oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

Senin gibi değil mi?
  • bence popomundo tarzı bişey süper olur ben hep o tarz bişe arıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_navaho_x

quote:

Senin gibi değil mi?

ya aynı benim gibi değil mi bak güzel kardeşim ben hala size anlatamadım galiba emek harcamayı çok biliyorsunuz sanalda ban demeyide iyi biliyorsunuz çamur atmayıda kes sesini otur lütfen!

sen aranelmisin başka hesapla dh ya yeniden mi başladın o kadar kastığı 1000 msj gitti demekki nasıl kastığınıda tüm forum biliyordu

• arkadaaşlar popomundo güzelde biraz abartılı gerçek hayatla ilişkisi yok
  • Kardeş Aynen Bende Arıyorum Ya Hep Paralı Ya Blogcum Yada Bedava Sitem Arkadaşlar Yeni Siteme Beklerim Tam Olmadı Ama Neyse:D
    şu:
    www.showpet.tr.gg
  • HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: L-Kira

HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM

Oynamak için mi? Satın almak için mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.