- x
oyun sitesi kurma
28 Cevap52139 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 20:13:40 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar ben bir oyun sitesi kurmak istiyorum ama pek bişey bilmiyorum sizden yardım istiyorum bana yardım edebilcek 2 3 arkadaş arıyorum yardım etmeseniz bile biraz bilgi verirmisiniz ? bide oyun bloğ yada alan alınan site sayfalarındada yapılabiliyormu

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 20:32:05 

ya peki bana bilgi vermiyecekseniz travian klansavaşları gibi örnekler verin oyun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Şubat 2008; 20:45:33 

popomundo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_H@CK -- 15 Şubat 2008; 21:33:40 >

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 21:19:58 

:D espirimiydi

1132 Mesaj
15 Şubat 2008; 21:22:36 

Oyun yapmak için[Eğer RPG türü birşeyse..]script yazman lazım..Bunun için phpihtml gibi webmaster dillerini öğrenmen lazım...

Blog sayfalarına RPG türü oyunlar yapılamıyor,ama onun yerine flash oyun koyabilirsin..

Özgürlük, arzu etmekle hayale,cesaret etmekle mücadeleye,güçlenmekle sahipliğe,doyumsuzlukla esarete dönüşen bir olgudur.

Oyuncuk - Bir Oyun Blogu..

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 21:33:43 

ben çok bişey anladım diyemem ben epey acemiyim yani kısaca dedinki sen öyle web tabanlı oyun yapamazsın öylemi doğru anladım mı peki o flaşh oyun yapmamda bana yardım edermisin

Uzaklaştırılmış
15 Şubat 2008; 21:34:56 

bak dostum ben html bilirim kodlamam vardır.bişi istiosan söyle...

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 21:40:23 

bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim

222 Mesaj
15 Şubat 2008; 21:43:48 

kardeş klavyene bağırcağına değiştirsene :):):) merak etme kimse şikayet etmez herhalde

2603 Mesaj
15 Şubat 2008; 22:05:26 

quote:

Orjinalden alıntı: TeSTeRe41

bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim

Dragonfable fena değil.Yada gla-diatus

462 Mesaj
15 Şubat 2008; 22:16:54 

oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

748 Mesaj
15 Şubat 2008; 22:34:40 

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

sana katılıyorum gitsin scriptlerini alsın ogame kadar tutarsa ve böle premium felanda koyarsan iyi para kazanırsın ;)

748 Mesaj
15 Şubat 2008; 22:36:49 

bu scriptleri nerden bulurum diyorsan onu bende bilmiyorum :D :')

Uzaklaştırılmış
15 Şubat 2008; 22:48:05 

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

Senin gibi değil mi?

2929 Mesaj
15 Şubat 2008; 22:58:27 

bence popomundo tarzı bişey süper olur ben hep o tarz bişe arıyorum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

462 Mesaj
16 Şubat 2008; 19:33:51 

quote:

Orjinalden alıntı: x_navaho_x

Senin gibi değil mi?

ya aynı benim gibi değil mi bak güzel kardeşim ben hala size anlatamadım galiba emek harcamayı çok biliyorsunuz sanalda ban demeyide iyi biliyorsunuz çamur atmayıda kes sesini otur lütfen!

sen aranelmisin başka hesapla dh ya yeniden mi başladın o kadar kastığı 1000 msj gitti demekki nasıl kastığınıda tüm forum biliyordu

222 Mesaj
16 Şubat 2008; 22:29:51 

arkadaaşlar popomundo güzelde biraz abartılı gerçek hayatla ilişkisi yok

25 Mesaj
19 Kasım 2010; 14:50:21 

Kardeş Aynen Bende Arıyorum Ya Hep Paralı Ya Blogcum Yada Bedava Sitem Arkadaşlar Yeni Siteme Beklerim Tam Olmadı Ama Neyse:D
şu:
www.showpet.tr.gg

22 Mesaj
28 Ağustos 2011; 14:22:29 

HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

61 Mesaj
29 Ağustos 2011; 0:22:37 

quote:

Orijinalden alıntı: L-Kira

HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM

Oynamak için mi? Satın almak için mi?

6 Mesaj
7 Ekim 2011; 20:57:47 

quote:

Orijinalden alıntı: tr26tr

Katılıyorum...

Acemi er bütün paylaşımları yapıcağım...

1235 Mesaj
9 Ekim 2011; 18:27:43 

quote:

Orijinalden alıntı: beko1836

Kardeş Aynen Bende Arıyorum Ya Hep Paralı Ya Blogcum Yada Bedava Sitem Arkadaşlar Yeni Siteme Beklerim Tam Olmadı Ama Neyse:D
şu:
www.showpet.tr.gg

Tebrikler! 2 Yıllık HORT,ama maalesef en fazlası bu değil

Edit:Bende 2 günlük hort yaptım ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perditionn -- 9 Ekim 2011; 18:28:33 >

There is no greater victory than to fall from this world a free man.
I am going to go to sleep now as my body won't work anymore.I am like a butterfly with broken wings.
Steam ID:Whitfield
Be Here Now

21 Mesaj
3 Kasım 2011; 11:17:40 

arkadaşlar bende bi site kurmak istiyorum fakat oyun bölümünde zygna playdom gibi büyü şirketlerin yunlarını urmak istiyorum barnbuddy city villie gibi nasıl olucak yapımcı firma ile mi iletişime geçicem geçiceksemde nasıl olucak cvp verrsenz sevinirim

Aptalların tatilleri tembelliktir, bitmez !

570 Mesaj
19 Aralık 2011; 20:18:19 

Bende Bir Webmaster'ım . Acemiysen Script, Html... gibi kodları yapmakla uğraşma. Bir Sürü Bedava Kod Veren Siteler Var Ben Acemiyken Ben Kodları Başka Sitelerden Alıyordum.. Mesela www.hackerfriend.tr.gg Bu Site Bedava Kod Veriyor. Bazende Google Chrome ile Başka Sitelerdeki Kodları Kendi Siteme Ekliyordum.

ve Sana Bi rsorunun Cevabı daha: Oyun Yapıcaksanız Bedava-Sitem'den yap Hem Para isteme derdi yok tek sorun üstteki reklam ve siteyi açınca açılan reklam... Bi Arkadaşımız Benim dediğim gibi yapmış ve Sanalika'ya Benzeyen (Azcık Benzetmiş Ama Sen Daha İyisini Yapabilirsin.) 2 oyun yapmış.. Biri www.lacentra.tr.gg diğeride
www.sanalus.tr.gg

Flash Oyun Sitesi Yapıcaksan Yine Bedava-Sitemden Yap Sana Tavsiyem....

127 Mesaj
3 Şubat 2012; 1:47:21 

Arkadaşlar ben www.siteninadi.com gibi bir oyun site kurucamda sitenin tasarımını ve siteye nasıl oyun ekleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

80 Mesaj
4 Şubat 2012; 2:29:34 

Arkadaşlar oyun sitesi kurmak istiyorsunuz iyi güzel ama size bu işlerin kolay olmadığını belirteyim.

Eğer flash oyun sitesinden bahsediyorsak kraloyun.com uluoyun.com oyungemisi.com gibi bu kolay sitenin oturup yazılımıyla uğraşmanıza gerek yok hazır scriptler var
www.orumcekoyun.com/ buradan indirebilirsiniz.

Yok ben web tabanlı streteji oyunu, ogame, travian vs oyun sistemi istiyorum dicek olursanız. Önce yıllarınızı bu işe vermeniz gerekiyor, bakınız karadiyar.com'a, sistemi hazırlayan arkadaşın 10 yıllık yazılım geçmişi var, uzun emek isteyen ve bilgi birikimi gereken bir seçim...

Yıllar evvel bende heveslenmiştim lise yıllarımda sonra ki yıllarda bir kaç demo yapar hale geldim ve şuanda yarım bırakmış olduğum bir oyun projesi var, işten güçten vakit bulamıyorum.

Size tavsiyem flash oyun sitesi kurun maliyeti size hosting + domain (100 lira) gibi bir maliyete başlar, ilk başlarda fazla birşey istemez, daha sonra reseller ve ondan sonraki adımlarda ufak ufak server a kadar ilerlersiniz belki... kim bilir

Oyun oynamak ile oyun yapımcısı olmak arasında çok çok büyük bir fark var arkadaşlar ya gerçekten çok istekli ve azimli olun yada boşa vakit harcamayın... ders falan çalışın.

Not: konu hortlamış ama yinede ilgisini çeken arkadaşlar için cevap yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinandogan -- 4 Şubat 2012; 2:31:57 >

turkkonsol.com && uluoyun.com

127 Mesaj
4 Şubat 2012; 9:42:53 

Teşekkür ederim biraz yardımcı oldunuz ama birşeyler daha sormak istiyorum meselea kraloyun.com gibi bir site kurmak ne kadar zamanımı alır ? ben kendim basit flash oyunlar yapabiliyorum onları siteme nasıl koyacağım bilgin var mı ?

10 Mesaj
19 Haziran 2012; 15:21:35 

Online Flash Java Oyun Sitesi İsteyenler

Flash Java Çoklu Online Facebook Uygulamalı veya Web Site Tabanlı Oyun Sistemi Kurulur DEMO : http://apps.facebook.com/webgamepoker Msn İletişim webgamepoker@hotmail.com Bilgi Alabilirsiniz..

Oyunlar

Okey

Tavla

Açık Poker

Texas Holdem

Kapalı Poker

Omaha Holdem

Bilardo

Dama

Pişti

1 Mesaj
25 Mayıs 2014; 12:55:07 

örümcek oyun com diye bir site var flash örümcek oyun buradani ndirebilirsin

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391