Şimdi Ara

yamaha onkyo (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • zart onkyo da ıyı malzeme de sanırım ama arka panelde bıraz zayıf gıbı sankı gırısler falan az galıba bı wıre yok sanırım ..ama her seye rağmen yınede ılk sırada onkyo
  • yanlız ben bu aletı sıyah alırım kesınlıkle ...yamaha zaten sımsıyah ve cok sexı lx 70 desen ağlıyor denon da aynı şekilde .......
  • evet siyah güzel oluyor hele pure audioda sadece küçük bir mavi ışık gözüküyor karanlıkta.....bi-wire demişken malum stereoya geçicez nasıl yapılıyor bu bağlantı????
  • valla bende bilmiyom snopy
  • abi özür dilerim ya daha yabancı kelımelerı yazmasını ogrenemdım amplı arastırması yapıyorum burda hay elim kırılaa nerden yazıyom bu y harfını hep ben yaa
  • o kelimeden türemiş o zaten ,şekilli bi nick bulsam değiştircem zaten
  • snoopdogg onkyo cihaz bende kullanmıştım eskiden.onda da hiçbişiy yoktu ısınma namına ama yurtdışı sitelerin birkaçında cihaz kullanıcı yorumlarını okurken görünce kafama takılmıştı sadece.gerçi cihazların çalışmasına ve performansına bir etkisi olduğu yazmıyordu hatta kullanıcılar cihazlarından çok memnundular ama bunu da belirtmişlerdi.
    Hakansolak, alacağın makineyi dinlemeni tavsiye ederim.dinleyerek almak çok önemli.Tavsiyeler bizim zevkimize bağlı...senin kulağın belirleiyici olacak burda.ama bence, onkyo da yamaha da seni memnun eder gibime geliyor.
  • biz ne zaman adam olucaz bilmiyorum hakkatten yaş 30 oldu hala oyuncak peşindeyiz yaw .hadi herkeze iyi geceler
  • yatamadık gene ....... haklısın zapatereo bundan sonrası bana kalmıs fakat şuna ınanıyorum ben belkı yanlıs belkı dogru

ben sadece görüntüsü istiyorum sesi zaten iyidir kesinlikle ıkısınınde ..muzık dınlemıcem ya o yuzden pekonemsemıyorum ses olayını
  • varmı bir hata acaba ..gercı gene dınlerız alırken ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

biz ne zaman adam olucaz bilmiyorum hakkatten yaş 30 oldu hala oyuncak peşindeyiz yaw .hadi herkeze iyi geceler

yapma kardeş bunun yaşla ne ilgisi var....zevk meselesi bu.
    kimi tekne hastasıdır,kimi araba....bak bizim hobimiz daha hesaplı...
  • şimdi de rega briolara bakıyorum .bu 40 w bızım 200 w kolonları kaldırıyomu hakkat yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapatero

quote:

biz ne zaman adam olucaz bilmiyorum hakkatten yaş 30 oldu hala oyuncak peşindeyiz yaw .hadi herkeze iyi geceler

yapma kardeş bunun yaşla ne ilgisi var....zevk meselesi bu.
    kimi tekne hastasıdır,kimi araba....bak bizim hobimiz daha hesaplı...

evet sevgili zapetoro vallahi bu söz süper oldu buraya aklımda tutucam bunu doğru sölüyorsun bizde kendimizi böle avutuyoruz

sevgiler saygılar

• quote:

şimdi de rega briolara bakıyorum .bu 40 w bızım 200 w kolonları kaldırıyomu hakkat yaw

hakan bi sakin ol Allah aşkına sen önce bi sinemayı toplaa bak o speakarın arkasında 200 yazıyodur ama kaç ohma ne kadarı doğru emin ol o 200 ü de kaldırır 300 ü de zaten o regalarda sinema izleyemezsin e hip hop da dinleyemeceğine göre sakin takılacan e sakin müziklerdede volümü sonlamayacağına göre

• yaw napayım birader nası heves bu anlamadım hepsını kucaklayıp alası gelıyo adamın ..
    hanı hatunlara mana buluruz ya aman be hadı al ne alcaksan bıktım bu gezınmelerden arastırmalardan (ben hep tüyerdim gerçi alış veriz mevzusu oldumu ..bi nişan alışverısı yapmıstık 3 gun surdu tansıyon hastası olucam dıye odum patladı

yaw cok farketmez ama evo 40 lara 6 ohm 200 w demıs .. ama bak sımdı bır forum da okudum adamlar rega ıle yba 201 modelını kapıstırmıs yba mıne işte daha ıyıymıs ama sımdı degısmıs kasalrı ozxellıklerı falan ...ama numara1 prıma luna ..

• hakan sana ne desek dinlemicen o yüzden ben son yorumumu sana burada yapıyorumbenim sana sinema amfisi önerim yamaha dır sıkıntı çekmezsin gayet güzel dinlersin seni baya da idare eder canını da sıkmaz daha sonra gider hoparlörlerini değiştirirsinöle de biraz takıldıktan sonra alırsın regaları bağlarsın paşa paşa dinlersin hakancım benden bukadar sana hı-fi sektöründe başarılar diliyorum

selametle

• sinema amplısı ıcın daneel den yorumlarını beklıyorum bakalım neler dıcek bana ona gore karar verıcem arkadasım ..tercıhler bellı zaten .... yamaha onkyo denon pıonerr ...streo ıcın dedıgın gıbı tabıkı beklıcez yapıcak hıc bısey yok ...

bu arada veda eder gıbı yazmıssın bırader oysa cok keyıflı oluyor hakkat konusmak burdakı arkadaslarla
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.