- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Mide ulantısı nasıl gecer arkadaslar annemler evde yok yardımcı olun
23 Cevap732 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:12:53 

arkdaslar ılk oncelıklemodlardan rıca edıyorum konuyu saglık bolumune tasımasınlar çok gec vap gelı cevap gene ada olucem ben Nese bızımkılevde yok sızden yadm ıstıyım dedım mıde bulantısnı ne gecırır 2de okula gıdcemde 2 ye kadar gecırıcek bısey varmı?

Edit:Klavye bozuk yazım yanlısları olabılır kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbilker -- 15 Şubat 2008; 13:15:18 >

FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...

1458 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:18:38 

Kola iç.

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:22:17 

dnıyım baska?

FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...

1597 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:23:07 

Bence okula gitme çok kötü sonuçlar olabilir.Bugün yat nane limon iç iyileş yarın git.Eğer geçmezse kusmayı dene.Çok rahatlarsın.

Su sesi,Para sesi,Fan sesi

3558 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:25:52 

Ben de bu aralar çok şiddetli mide bulantısı yaşıyorum, en etkili yöntem parmak atmak...

Dilinin arkasına tabiki sonrası biraz zor ama dayanıcan mecbur

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:26:05 

okula arkadasla bulusup tasıme nıkeye gıdıcez ayakkabı almaya ondan okulda ne ısım var zaten aksam gece sancı tuttu mıdemı halım yoktu bu sabah tvalete cıktım uzerınıze afıyet ısal olmusum sonra rahatladım sımdı basım agrıyo bıraz mıdem bulanıyo ara sıra bunları gecırıcek bısey varmı ıse...

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 13:28:31 

o parmaklama olayın ıcmıstım bıkere cok ozamn yaptım rahatlıyım dıye cok kotu oluyo yamam onu aksam kusucak gıbı oldumbaya bı ama kusmadım sımdı bırazhalkım yok bıde ısalım:)nasıl gecırcem ıste bıde cok susadım ısal oldugum ıcın galıba acayıp cok susuadım ıctım su mıdem bulanıyo bu seferde ondan suda ıcemıom

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:06:31 

1071 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:11:08 

midem bulunıyo de okula gitme

http://hpsikayet.blogcu.com/

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:13:03 

okula zaten gıtrmedım işim ar onun cınde yarına kalsın dfedım gıtmedım yarın basıcaz ona bugun ne geceır su agrıyı

2682 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:14:04 

Nane çayı iyi gelir. Mutlaka naneli birşey ye... Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernsehn -- 15 Şubat 2008; 14:13:15 >

8405 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:14:11 

Bir kaşığa kahve koy üzerine limon sık ve hafifçe karıştırıp iç.

Moulin Rouge! www.sadansamli.com

684 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:19:01 

Kusmaya çalış.Biliyorum berbat bişi ama çoq mükemmel rhaatlıyor insan.

Let's make some LSD !

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:26:47 

su khveyı naneyı denıcem kusmak ıstemıoru okadar mıdem bulnmıyo halım yk ama ayaga kalktıggımda sahros gıbı yuruyom

4000 Mesaj
15 Şubat 2008; 14:28:26 

sen burdamıydın

PSN: TOMEKK-88TR
Adamlık karakter ölçülerine göre biçilmiş bir kılıftır.Öyle boyla posla dolmaz içi...

698 Mesaj
15 Şubat 2008; 15:20:53 

ayran iç bol tuzlu

çubuk kraker ye tuzlusundan

Normal İmza

2015 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Infidel_
15 Şubat 2008; 15:22:36 

Bir gün,bir gün,bir çocuk eve de gelmiş kimse yok
Açmış bakmış dolabı,şekerde sanmış ilacı.
Yemiş yemiş bitirmiş,akşama doğru bir sancı.
Kıvrım kıvrım kıvranmış....

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 15:37:41 

cubuk kırakerı denıcem saolasın kardes

698 Mesaj
15 Şubat 2008; 15:54:33 

o kadar çok şey yazmışlar herşeyi denersen daha beter olursun ama

Normal İmza

16 Mesaj
15 Şubat 2008; 16:46:15 

Aşırı alkol aldığımda denediğim şeyleri yazayım.

Mesela bir keresinde bira, sek rakı, votka, bacardi, viski içmiştim. Normalde kusulmaz ama aç karnına içince, en dayanıklı bünye bile dayanamıyor. O akşam önce acı bir kahve yaptılar, kusmama bayağı faydası oldu. Sonra limonlu su içirdiler, yine bayağı kustum.

Ama hala midem bulanıyor, kusmak istiyordum.

En sonunda yılların alkoliği bir tanıdığım, ekmek + soğan yememi tavsiye etti. Yedikten sonra hemen etki etmiyor; lakin ben 30 dk. sonra etkisini görmüştüm.

Umarım sende de işe yarar.

Kafası çok karışık bir adam

5650 Mesaj
15 Şubat 2008; 16:53:03 

Mide bulantısına maydonoz yemek iyi gelir.

656 Mesaj
15 Şubat 2008; 17:29:30 

quote:

Orjinalden alıntı: gfbilker

cubuk kırakerı denıcem saolasın kardes

0 yağsız hafif kızarmış tost dene bak faydasını görüceksin ilaç gibi ye

862 Mesaj
15 Şubat 2008; 18:10:19 

ArkaDASLAR hepınıze tesekkurler ama hepınızın yazdıgını denersem hastanelık olurum dırek Biraz mıdem bulanıo yatyorum kalkınca bırden bası agrıyo mıde bulantısı kaldı sal gectı Mıdemın bulantısını nasıl gecırebılırım en etkılı yontemle?

255 Mesaj
15 Şubat 2008; 18:14:50 

quote:

Orjinalden alıntı: gfbilker

ArkaDASLAR hepınıze tesekkurler ama hepınızın yazdıgını denersem hastanelık olurum dırek Biraz mıdem bulanıo yatyorum kalkınca bırden bası agrıyo mıde bulantısı kaldı sal gectı Mıdemın bulantısını nasıl gecırebılırım en etkılı yontemle?

jinekoloğa gitmeni gerekticek bir durum olmadığına emin misin?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Mide ulantısı nasıl gecer arkadaslar annemler evde yok yardımcı olun
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375