Şimdi Ara

## MSI'dan Özel Soğutuculu Yeni Bir GeForce 8800GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## MSI'dan Özel Soğutuculu Yeni Bir GeForce 8800GT ##

## MSI'dan Özel Soğutuculu Yeni Bir GeForce 8800GT ##

GeForce 9600GT için hazırlıklarını tamamlayarak lansman gününü beklemeye koyulan MSI'ın GeForce 8800GT temelli yeni bir ekran kartı daha ortaya çıktı. Firmanın NX8800GT 512M OC kod adlı yeni ekran kartı özellikle soğutucusu ile dikkat çekmeyi başarıyor. GeForce 7900GTX'de kullanılan özel soğutmayı hatırlatan yeni soğutucu, 4 adet Bakır tabanlı ısı aktarım borusu ile yüksek ısı transferini ve paralelinde yüksek soğutma performansı sunmayı hedefliyor. Çift slot kaplayan MSI'ın yeni ekran kartı 512MB GDDR3 bellek ile geliyor. 256-bit bellek veri yoluna ve 112 adet paralel işlem birimine sahip olan ekran kartının saat hızlarına baktığımızda ise grafik işlemcisinin 660MHz, belleklerinin ise 1900MHz'de çalıştığını görüyoruz. SLI ve PCIe 2.0 desteği de bulunan ekran kartı üzerinde iki adet DVI ve bir adet te HDTV destekli tv çıkışı yer alıyor. Newegg üzerinde satışa sunulan kartın yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 220$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 14 Şubat 2008; 4:52:17 >

• Bu fiyattan bize gelmezki (220$)260 nerde 410ytl nerde bize gelene kadar en az 100dolar biniyo üstüne.
  • Newegg.com da kart satışa çıkmış 219$
    Ayrıca 3-4 markanın fiyatıda 259$ civarı iken newegg.com da 229 $ civarına gerilemiş.(MSI,zotac,Xfx).Sanırım bu indirimler yakın zamanda burayada yansır diye düşünüyorum
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814127329

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 14 Şubat 2008; 5:29:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

Newegg.com da kart satışa çıkmış 219$
    Ayrıca 3-4 markanın fiyatıda 259$ civarı iken newegg.com da 229 $ civarına gerilemiş.(MSI,zotac,Xfx).Sanırım bu indirimler yakın zamanda burayada yansır diye düşünüyorum
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814127329

Hayır getirenlerin cebine yansır.

• ya herşey bitti sanki adamlar yeni fanları ürtetip üretip millete kaktırıyorlar önceden nerdeydin msı
  • dev gibi fan koymuş 4 de heat pipe eklemiş cift slotta cabası ve 219$ , eskiye sahipler hbr i okusa memnun olmaz sanırım
  • hep aynı soğutucu tipleri.
  • Daha almadım ama böyle giderse alıcam...
    Ama keşke bu tip tasarımlar daha önce çıksalardı...
  • 8800gt olmasa bu firmalar neye sogutucu yapıcaklarmıs be yaw.... yetti artık hergün bir sogutucu ama hep 8800gt
  • bu msı bu yuden hasta oluyorum yakında en iyi 8800gt diye baslıklar cıkarsa sasırmam artık...
  • Tek slot bir kartı 2 slot kaplar hale getirmiş acaba soğutma olarak ne kadar fark ediyor...
  • Amd ve Ati'nin bu konuda üretip sunmasi lazimki fiyatlar düşüş yaşasin.İntel ve GeForce iyi işler yapiyor ama , fiyatlarida iyi ceb yakiyor.
  • guzel olmus gercekten
  • walla amd-ati den bise gelse hakkaten. böyle giderse yakinda nvidia ucuz da cikarmaz ürünleri. ürünleri düsündügümüzde intel - nvidia yine ucuz kaliyo amd ye karsi. amd x2 6000 e8400 le neredeyse ayni 3870 - 8800 gt arasindaki farkda ayni sekilde bi de performanslara bakin...
  • güzel
  • ne diye bu kadar laf atıyosunuz ki arkadaşalar adamlar müthiş bir soğutucu koymuş karta üstelik fiyatıda ucuz daha ne olsun
  • Bencede soğutucusu çok iyi ama 8800GT bence artık alınmaz
  • Neden alınmasın, hala ultradan sonra tek gpulu en iyi karttır 8800gt. Ben yeni modelleri bekliyorum derseniz o başka.
  • Baştan düşünecektin bunu MSI

benim kart 100 dereceye çıkmadan fan hızı otomatik artmıyor bu nasıl bir bios yazmaktır. Rivatuner olmasa kart (benim kasayla beraber) şimdiye çoktan yanmıştı
  • güzel sogutucu(fan) sekil olmus inşll iyi sogutuyordur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.