Şimdi Ara

## Jabra'dan Titanyum Kaplı Yeni Kulaklık ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Jabra'dan Titanyum Kaplı Yeni Kulaklık ##

Hazırladığı kalite çıtası yüksek kulaklıkarı ile sektörün önde gelen aktörlerinden biri olan Jabra yeni Bluetooth kulaklığını duyurdu. Firmanın JX20 adını verdiği yeni kulaklığı özellikle Titanyum kaplı kasası ile dikkat çekiyor. Bilindiği üzere Titanyum Çelik kadar dayanaklı Alüminym kadar da hafif olması ile öne çıkan önemli metallarden biri durumunda. Firmanın dizayn odaklı moda serisi dahilinde hazırlanan JX20'nin tasarımı arkasında yatan kişi de serinin bir önceki modeli olan JX10'u da tasarlayan Jacob Jensen. Konuya meraklı olanlar bilebilir ama bilmeyenler için Jacob Jensen'in Bang & Olufsen firmasının baş tasarımcısı olduğunu da hatırlatalım. Kulak içi ergonomik tasarıma sahip olduğu ifade edilen Jabra'nın yeni kulaklığı, Bluetooth 2.0 desteği ile geliyor. Tam şarj ile 6 saatlik konuşma süresini kullanıcılarına sağlayabildiği ifade edilen JX20, usb üzerinden şarj edilebiliyor. Piyasaya çıkış tarihi henüz netleşmeyen kulaklığın yurt dışı satış fiyatı 180$ seviyesinde olacak.

• Şu bluetooth kulaklıklara bi türlü ısınamadım.Fiyatı da gereksiz pahalı.Kaç gramlık aletki normalde bi de titanyumla kaplıyolar?
  • 3 yıldır jabra ile ilgili hiç bi haber okumamiştim ama cok iyi bir marka oldugunu biliyoruz
  • Ufak bir kaplama var diye gidipte fazladan 150$ vermeye karsiyim
    Ne bu ya bize bluetooth kulaklik mi satiyorlar yoksa gramla titanyum mu??
  • fonksiyonlarinin %20'sini kullandigi telefona 1,000 YTL veren arkadaslar bu kulaklik icin kuyruga girecekler...
  • kullaklık bana göre değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozturert

fonksiyonlarinin %20'sini kullandigi telefona 1,000 YTL veren arkadaslar bu kulaklik icin kuyruga girecekler...

Muhaa aynen; söylenecek fazla birşey yok
  • bülütüt kulaklıkla konuşurkem deli hissine kapılıyorum, elim kulağımda olsun istiyorum konuşurken...
  • +1000.Aynen öle hissediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: Favo

bülütüt kulaklıkla konuşurkem deli hissine kapılıyorum, elim kulağımda olsun istiyorum konuşurken...
  • Kulakta durma şansı sadece kulak kepçesinin içine giren sürücü borusu, yani sık sık yere düşecek ...

Benim felsefem : Kablo her zaman iyidir...
  • Bundan iki tane alıp müzik dinlesek
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolveray

Bundan iki tane alıp müzik dinlesek

Bloetooth'da iki adet kulaklık bağlantısı olmuyor diye biliyorum.
  • Tasarım şık ve zarif ama fiyat için aynı şeti söyleyemiyecem...
  • fiyatı çok pahalı
  • evet gereksiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.