Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.932
Cevap
0
Favori
281.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ****

arkadaşlar bende pepsi ye hergün saat başında gönderiyom ama bi türlü tutturamadım.ama kardeşim daha şanslıymış. ****.com daki sevgililer günü kampanyasını kazandı ve 2 tane ipod touch hediye ettiler ve açıklandıktan hemen 2 gün sonra elimizde oldu.ve harika bir şey....

Hadi ya işe bak 2 günde yollamışlar, pepsi milleti kekliyo ha bugün ha yarın hala gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 7 Mart 2008; 9:37:24 >

• kardeşim çok şanslı ya. helal olsun ona hem ayrıca IŞIN KARACA seçti su per teklif ten
  • 35.000 mesaj içinden seçmiş sanırım, cidden helal olsun Kardeşin aşık galiba
  • hhehehehe yok o kampanya manyağıdır nerde bedava bişi var o orda :D:D
  • quote:

hhehehehe yok o kampanya manyağıdır nerde bedava bişi var o orda :D:D

euhehehe bende öyle ama hiç bi b.k çıktığı yoktu, ipod touch çıktı pepsiden nasıl olduysa ama o da gelmicek galiba
  • ne zmandan beri bekliyosun. birde şunu merak ediyom ipod touch kazanıpta eline gelen varmı.yoksa bizi boşuna oyalıyolar.kendileri pepsi satışlarını artırıyorlar
  • 2 hafta oldu kazanalı benden önce kazananlara dahi gelmedi
  • Aradım şimdi, dedim bugün için yollucaktınız hangi kargo ile yollucaksınız ona göre takibini yapıcam dedim. Çok yoğunuz, pazartesi yollucaz dedi şimdide. Sadece diyorum ve ekliyorum
  • aynen bendende bi kampanya yapıonuz bari düzgün yapın. püff
  • quote:

Orjinalden alıntı: samsunlusemih

quote:

Orjinalden alıntı: ada4701ma

quote:

Orjinalden alıntı: samsunlusemih

benim tel. gizli noya kapalı acaba bunun yüzünden mi hala aramadılar :s

zaten gizli nodan aramıyorlar en geç yarın aramaları lazım kardeş bir zahmet kazandıgına dair sana gelen mesajın en alt kısmınada mesajın gönderildigi zaman var onu söylersen arkadaşlara sevinirim.eger gözükmüyorsa sani bir zahmet hattı başka cep telefonuna tak tşk.

internetten attım mesajı

kazandıgına dair cep telefonuna gelen mesaj zamanından söz ediyorum tebrikler ipod tuch kazandınızın en alt kısmında mesajın gönderildigi zamanı verirsen o zaman herşey açıga kavuşmuş olacak.

• abi kasmayın bu kadar ya yollarlar ,sanki parayla ürün aldın kargo takibi falan

istanbuldaysan bizzat ajanslarına gidip elden alabilirsiniz sanırım, ben spritetan psp kazandığımda öyle yapmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

hhehehehe yok o kampanya manyağıdır nerde bedava bişi var o orda :D:D

euhehehe bende öyle ama hiç bi b.k çıktığı yoktu, ipod touch çıktı pepsiden nasıl olduysa ama o da gelmicek galiba

kardeş bir raz sabırlı ol kazandıgın hediye kesinlikle eline ulaşacaktır sırayla dagıtım yapıyorlar sıran geldigi zaman hediyen kesinlikle yollanacaktır ama seni anlıyorum bende çekilişlerden ilk hediye kazandıgım zaman durmadan telefon açıp ne zaman yolluyacaklarını sorup duruyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada4701ma -- 7 Mart 2008; 10:38:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Snaqe

abi kasmayın bu kadar ya yollarlar ,sanki parayla ürün aldın kargo takibi falan

istanbuldaysan bizzat ajanslarına gidip elden alabilirsiniz sanırım, ben spritetan psp kazandığımda öyle yapmıştım

Kasmassan ipod biraz zor gelir. Bulunduğum yere her kargo şirketi gelimiyor, o yüzden sordum ona göre takibini yapıcam Süperteklif kazananları açıkladıktan 2 gün sonra yollamış, bunlar her seferinde bir bahane uyduruyorlar. Hafta içi çalışıyorum, hafta sonuda kapalıymış ajans o yüzden beklemek zorundayım.

• haftasonuda devam ediyomu bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

haftasonuda devam ediyomu bu?

evet 31 marta kadar hergün
  • ya bugun 12de internetten kod gönderebilen varmı??siteyi acamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godless -- 7 Mart 2008; 12:06:36 >
  • suan acıldı
  • Yuppiiii 5 kontör kazandım
  • Bİ 5KONTRDE BENDEN
  • 1 gün geçti hala aramadılar ben arayayım mı?
    aramadınız diye :s
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.