Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.932
Cevap
0
Favori
281.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

Orjinalden alıntı: _Melih_

Ben belgeleri şubatın 21 in de onların eline ulaşacak şekilde(mail geldikten sonraki gün) gönderdim ama adamlardan hala ses yok.photographer86 yazdıklarını okudum.ben de yarın aramayı düşünüyorum.kargodan takipte ettim ellerinede ulaşmış.inşallah bi tatsızlık olmaz.(tedirginim de biraz)

Sorma ya beni sinir etti eleman, belgen elimize ulaşmamış dedi Sonra aradı buldum, cuma yollarım dedi. Cumada yollamazsa şikayet etcem.

aradım az önce kimse açmadı(zaman geçtikçe tedirgin oluorum.2 hafta oldu belgeyi göndereli) bu arada Engin .K'nın touch gelmiş mi acaba ?

• Bende iletişimden mail attım şimdi evrak gittimi gittiyse ürünü ne zaman yollarsınız diye bakalım cevap gelecek mi...
  • kazanana kadar dewammm
  • quote:

Orjinalden alıntı: godless

kazanana kadar dewammm

arkadaşlar pepsinin sistem saati şu na için trt saatine göre 18 saniye ileride buna göre yollamanızı tavsiye ediyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ada4701ma

quote:

kazanana kadar dewammm

arkadaşlar pepsinin sistem saati şu na için trt saatine göre 18 saniye ileride buna göre yollamanızı tavsiye ediyorum.

Sen bunu nasıl öğrendin ?

• quote:

quote:

kazanana kadar dewammm

Zaten bu da tam olarak "time.windows.com"ınkine tekabül ediyor

• quote:

quote:

kazanana kadar dewammm

Yanlış bilgilendirme yapmıyalım lütfen.İleride değil geride!trt de saniye 18 olunca basın

• quote:

Orjinalden alıntı: maviadam

sans olacak yawww gidip alacaksın 20 kutu 20 ytl kutu pepsi basacaksın kazanacaksın:P

Aynı benim gibi alacaksın Duvar kagıdı melodi vs.
    Zıkkımın koku yıine olmadı... :(

Teyzeoglu Arkanda ben varım merak etme sanada kazanıdırcaz bak burada o kadar kişi kod istiyor vermiyoruz sana gönderiyorum daha ne olsun

Bu arada arkadaşlar bugün aradım önümüzdeki hafta içi gönderilecekler arasındaymış benim ipod öyle dedi ABDULLAH beyimiz

• Yanlışlıkla söylemiştir bence,geri diyecekti
  • hangisi doğru kafam karıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Yanlışlıkla söylemiştir bence,geri diyecekti

Hocam bende bilerek söyledi demedim zaten.Yanlışlık olmasın diye düzelttim.Arkadaşlar trt.com daki saniye 18 deyken pepsi de saatbası oluyo en dogrusu budur
  • Arkadaşlar hiiiç uğraşmayın valla, kimseye yollamadılar hala. Her aradığımızda bi kılıf uyduruyorlar. Sözleşmeyide okuyup yolladık, hiç bi hak beyan etme hakkımızda yok Du bakalım bu iş nereye varcak

• quote:

Orjinalden alıntı: = RaiKoNéN =

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Yanlışlıkla söylemiştir bence,geri diyecekti

Hocam bende bilerek söyledi demedim zaten.Yanlışlık olmasın diye düzelttim.Arkadaşlar trt.com daki saniye 18 deyken pepsi de saatbası oluyo en dogrusu budur

sağol, bugün bunu deniyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Arkadaşlar hiiiç uğraşmayın valla, kimseye yollamadılar hala. Her aradığımızda bi kılıf uyduruyorlar. Sözleşmeyide okuyup yolladık, hiç bi hak beyan etme hakkımızda yok Du bakalım bu iş nereye varcak

Benim Ümidim Var Hala Endişelenme Gelecek Ama Ne Zaman

• şidmi konuştum "işleme koyduk iki hafta içinde elinize ulaşır" dedi.photographer86'nında söylediği gibi inandırıcı konuşma yapmıyor adam.
    bu tip kampanyalarda ürünün 1 ay içinde talihliye teslim edildiğini biliyorum(benim iki hafta oldu iki hafta sonraya tarih verdiler benim düşündüğüm tarihle uyuyor) ama insan doğası her işten kıllanıyor
  • beyler pcden gonderınce ipod cıkarsa pc ekranında kazandınız yazıo mu?
  • quote:

beyler pcden gonderınce ipod cıkarsa pc ekranında kazandınız yazıo mu?

Hayır cep,e geliyor kazandınız mesajı

ilk başlarda yazıyordu sitede sonrdana degiştirildi
  • bide bişey sorcam bazı rkadaşlar 10 tane birden yollayın diyo ama bu mümkün mü ki?bi pcden hepsi ni aynı anda gondrebiliriz ama sayfaları kucultsek dahi gonder butonları arasında fareyi gezdırırken baya zaman gecer.Hepsini aynı anda gonderemeyiz dimi?
  • quote:

bide bişey sorcam bazı rkadaşlar 10 tane birden yollayın diyo ama bu mümkün mü ki?bi pcden hepsi ni aynı anda gondrebiliriz ama sayfaları kucultsek dahi gonder butonları arasında fareyi gezdırırken baya zaman gecer.Hepsini aynı anda gonderemeyiz dimi?

Boşver uğraşma onla kapakları boşa kullanmış olursun.Her saat başı yollarsan kazanırsın herhalde 3-4 güne.İnsandan şans da olmalı tabi.Benim 18. de sonuç vermedi
  • quote:

bide bişey sorcam bazı rkadaşlar 10 tane birden yollayın diyo ama bu mümkün mü ki?bi pcden hepsi ni aynı anda gondrebiliriz ama sayfaları kucultsek dahi gonder butonları arasında fareyi gezdırırken baya zaman gecer.Hepsini aynı anda gonderemeyiz dimi?

Ben gönderdim, bir kere 5, bir kere 7 tane açıp 5 sn kala basmaya başladım. Ama çok uzun sürüyor göndermesi...Bi'nevi tıkanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 6 Mart 2008; 16:13:53 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.