Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.932
Cevap
0
Favori
281.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: photographer86

Pepsi'nin sitesinde sorun var giriş bile yapılmıyor artık sunucu bağlantısı kurulamadı diyo Sisteme giriş yapabilen var mı?

aynen
  • İPod kazanmak çok zorlaştı valla, herkese bol şans
  • dünden beri girilmiyor..
  • Bende giriyor bir sorun yok şifre göndermesinden mi bahsediyorsunuz yoksa? Çünkü sitede bir sorun yok!
  • Şifreleri girdikten sonra göndere basınca işlem yapılor diyo ve takılı kalıyodu. Onu geçtim, şimdi siteye kullanıcı adım ile giriş bile yapamıyorum. Sunucu bağlantısı kurulamadı diyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***blood***

Bende giriyor bir sorun yok şifre göndermesinden mi bahsediyorsunuz yoksa? Çünkü sitede bir sorun yok!

Sitede login olunmuyor, hata oluştu diyor.
  • bendede bi sorun yok!
  • Evet ya üye girişi yapılmıyor harbiden! Çok mu yüklenildi acaba? Belki de internetten göndermeyi engellemek için yapmışlardır
  • Of ya..
  • 1 de tekrar denicem, inş giriş yaparım
  • quote:

1 de tekrar denicem, inş giriş yaparım

biz daha 1 tane alamadık sn 2.nin peşindesin dün kolaları aldım tam denicem site gitti ya.. yarına kadar düzelmez bu, düzelticek kimse yoktur orda pazar günü diye

• quote:

Orjinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

1 de tekrar denicem, inş giriş yaparım

biz daha 1 tane alamadık sn 2.nin peşindesin dün kolaları aldım tam denicem site gitti ya.. yarına kadar düzelmez bu, düzelticek kimse yoktur orda pazar günü diye

fazla mal göz çıkarmaz ablam için uğraşıyorum ama, bu saatten sonra zor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 2 Mart 2008; 12:56:25 >

• yolladık bakalım nolcak

5 kontur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefe -- 2 Mart 2008; 13:01:35 >
  • bende sunucuda hata var diyo ?
  • kuzen hayırlı olsun gule gule kullan bakalım :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: maviadam

kuzen hayırlı olsun gule gule kullan bakalım :P

Kim kazandı ki? Sunucu açıldı mı? Bi'bakim.
    Pff! Site bile açılmıyor ki pepsi.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 2 Mart 2008; 17:14:42 >
  • Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık

Sabahtan beri yollayamıyorum
  • Orjinalden alıntı: ***blood***

Orjinalden alıntı: _Melih_

***blood*** Kipa süper market ismi izmirde çok sayıda şubesi mevcut.(pepsinin sitesinden bu kampaya dair bilgiler var)

stigmata_ hattın kime ait olduğunun önemi yok sadece kazananın kişisel bilgileri istiyorlar.bilgilerini aldıkları kişi adına yolluyorlar.daha önce benim kuzen psp kazanmıştı ordan biliyorum.

Hmm Adana'da yok o marketten
    Hattın önemi yok ama sahibi en az +18 olmalı
    [/q2

Adanada carrefour yada real'dende geçerlidir kipa kampanyası.adanalılara duyrulur.zaten kampanya carrefour ve migros ve kipalarda geçerli.

• quote:

Orjinalden alıntı: maviadam

kuzen hayırlı olsun gule gule kullan bakalım :P

Oooo Teyzeoglu Sendemi duydun yavvvv
  • beyler sitede login olduk ve sifreyi falan yazdık gondermeyi bekliyoruz diyelim..bi yandan da telefona baska bi sifre yazıp onuda gondermeye hazırız. aynı anda hem pcden hem de telden 2 ayrı sifre gonderirsek (aynı tel no. adına) kazanma ihtimalimiz var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.