Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.932
Cevap
0
Favori
281.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

Orjinalden alıntı: _Melih_

SELAMLAR bu forumdaki ilk mesajım. Konuyu 4-5 gündür takip ediyorum.Sadece bu konu için üye oldum diyebilirim.Bende pepsi den ipod touch kazandım .Engin K. ' nın yazdıklarını okudum dayanamadım bende yazayım dedim.PEPSi almıştım 5 tane 5. açma halkasında çıktı. :D bu kampanya dahilinde kipadan hafta sonu 5 tane pepsi alırsan kazıkazan veriyorlar hem ordan da katılıyorsun .ayrıca apple store den 25 ytl lik hediye çeki kazanma şansın oluyor.ben 25 ytl lik hediye çeki de kazandım.onunla da adaptör almayı düşünüorum (her zaman bilgisayardan şarj edemem) .Engin K. benide 18 inde aradılar adama ne zman gönderirsiniz die sorduğumda belgeyi göndermene bağlı demişti.sana mart sonu demişler bana da mart sonunda gelir diye düşünüyorum.

1) Hoşgeldin
    2) Hayırlı olsun
    3) Bu topicde olup ipod kazanamayan bi ben kaldım
    4) Merak ettiğim bişey var. Hat bizim adımıza olmazsa verirlermi ipodu?

Önemli Olan Kazanan Kişini 18 Yaşını Doldurmuş Olması Onlara Nüfus Kagıdı Fotokopinide Gönderiyosun Çünkü

• quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

Görende dunyayi ele gecirmeye calisiyoruz sanacak..bir i pod neler yaptiriyor boyle...

açıkçası ipod a 800 ytl verecek kadar param yok .çoğumuzun bütçesi yeterli olmadığından bu kadar uğraşır .kimi sinirlenir basar parayı alır.hem böylesi daha zevkli değil mi?
  • bişi daha sorcam pepsi üyeliği annem üstüne aldım aradıkları zmn ben konuşsam sorun yapmazlar dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

SELAMLAR bu forumdaki ilk mesajım. Konuyu 4-5 gündür takip ediyorum.Sadece bu konu için üye oldum diyebilirim.Bende pepsi den ipod touch kazandım .Engin K. ' nın yazdıklarını okudum dayanamadım bende yazayım dedim.PEPSi almıştım 5 tane 5. açma halkasında çıktı. :D bu kampanya dahilinde kipadan hafta sonu 5 tane pepsi alırsan kazıkazan veriyorlar hem ordan da katılıyorsun .ayrıca apple store den 25 ytl lik hediye çeki kazanma şansın oluyor.ben 25 ytl lik hediye çeki de kazandım.onunla da adaptör almayı düşünüorum (her zaman bilgisayardan şarj edemem) .Engin K. benide 18 inde aradılar adama ne zman gönderirsiniz die sorduğumda belgeyi göndermene bağlı demişti.sana mart sonu demişler bana da mart sonunda gelir diye düşünüyorum.

1) Hoşgeldin
    2) Hayırlı olsun
    3) Bu topicde olup ipod kazanamayan bi ben kaldım
    4) Merak ettiğim bişey var. Hat bizim adımıza olmazsa verirlermi ipodu?

Önemli Olan Kazanan Kişini 18 Yaşını Doldurmuş Olması Onlara Nüfus Kagıdı Fotokopinide Gönderiyosun Çünkü

çok şükür 18 + 4,5 um. Ozaman sorun yok. Eninde sonunda alcam bende bu ipodu..

şimdi kola almaya gidicem..
    />

/>

/>

• quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

bişi daha sorcam pepsi üyeliği annem üstüne aldım aradıkları zmn ben konuşsam sorun yapmazlar dimi

sorun çıkacağınmı zannetmem.senden mail için adres isteyecekler. akşama doğruda mail gönderiyorlar zaten. bana akşam 6-7 arası gelmişti mail
  • quote:

pepsiden ne zmn arıcaklar yada mail atcaklar??

OOoo sen dur daha ne sorular soracaksın mesela ilkini sormuşsun 2.si mailime ne zaman posta gelecek 3.sü postayı kargolayıp gönderdim elime ne zaman ulaşacak 4.sü hala ulaşmadı kafayı yicem 5.si hala aramadılar deliricem

EVET HADİ BAKALIM İLK 5 KİŞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 1 Mart 2008; 16:28:08 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

Görende dunyayi ele gecirmeye calisiyoruz sanacak..bir i pod neler yaptiriyor boyle...

açıkçası ipod a 800 ytl verecek kadar param yok .çoğumuzun bütçesi yeterli olmadığından bu kadar uğraşır .kimi sinirlenir basar parayı alır.hem böylesi daha zevkli değil mi?

Abim şuan amerikada. Kendisi gemici olur. ipod touch alcam dedi burdan. Bende dur bekle, üzerinde çalışıyorum şimdi alma dedim.

onun için kazanmam lazım. ipod yerine laptop getirtsem süper olcak.

• engin sana daha yollamadılar mı ya?

bu arada gelirse satımmı kullanımmı diye plan yapmaya bile başladım
  • İLK 5 KİŞİ BEKLİYORUM
  • O değilde kendi bilgilerimi girdim. 17 yaşındayım. Kazanan kişi benim diyelim ama nüfus kağıdı kopyasına Annemin n.kağıt kopyasını koysak oluyor mu
  • Alabilir miyim,tşkler şimdiden hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

quote:

pepsiden ne zmn arıcaklar yada mail atcaklar??

OOoo sen dur daha ne sorular soracaksın mesela ilkini sormuşsun 2.si mailime ne zaman posta gelecek 3.sü postayı kargolayıp gönderdim elime ne zaman ulaşacak 4.sü hala ulaşmadı kafayı yicem 5.si hala aramadılar deliricem

çok haklısın bunların hepsini soruyorsun.ben zaten bu forumu elime ne zman ulaşır sorusundan buldum .pepsi yetkililerini arayacaktım.dedim biraz nette dolaşayım belki bulurum. bi baktım ki size mart sonu demişler.hatta Engin.K ile beni aynı gün aramışlar o zman bende beklemeyi kestim. mart sonuna kadar gelir. zaten bu tip kampayalardan çıkan ürünler 1 ayda talihliye ulaşıyor.

• bende alabilirmiyim hojam teşekkürler
  • BENDE
  • (Ben de)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kyle007

Cashh23

mrt0392

PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 1 Mart 2008; 16:37:55 >
  • Ben de alabilirmiyim
  • Tşkler hocam,buarada pepsinin sitesinden kod ekranına bağlanmak isteyince şuan sorun var daha sonra deneyin diyor
  • b ende
  • kod istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.