istanbulda nerden ev alınır?
30 Cevap13275 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

82 Mesaj
13 Şubat 2008; 23:52:12 

arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Şubat 2008; 23:54:47 

http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at

Uzaklaştırılmış
13 Şubat 2008; 23:55:57 

quote:

Orjinalden alıntı: ali270

arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

Aklın varsa İstanbul'dan ev alma.... Git İstanbul dışı bi ton yer var... Mükemmel yerler...

82 Mesaj
13 Şubat 2008; 23:56:03 

silivri

544 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:30:09 

etiler

4165 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:32:00 

Eskişehirde yaşa

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

267 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:46:04 

bencede dostum istanbul artık yaşanacak biyer olmaktan çıktı..

Çok Konuşanı Az Dinlemeli.

1752 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:47:21 

Ömerli
Şile

82 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:50:13 

quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at

kardeşim o aşırı uç ve ayrıca otel projesi.ben evden bahsediyorum

1754 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:53:22 

selimpaşa

4329 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:55:36 

çekmeköy ve kemerburgaz göktürk yöresi hızla modernleşerek yenilenen bölgeler, güzel havuzlu güvenlikli siteler yapılıyor ve uygun fiyatlara bulmak mümkün, istanbul da ev düşünüyorsan olabildiğince yeni evlere apartmanlara yönel çünkü yeniler hariç hepsi eski deprem yönetmeliğine göre yapılmış binalar ve güvensizler, ayrıca istanbul da artık güvenlikli site çok önemli

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

180 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:59:18 

depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir

1151 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:00:43 

Kemerburgaz

1467 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
erdemakbıyık
14 Şubat 2008; 1:08:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Karabela Hüsnü

depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir

bu nasıl bir mantık arkadaşım. birşeye sahip olmak için bi felaket beklemek doğru birşey değil. hayırlısı nasılna olur öyle.nasip kısmet işi.

bütçeyi ve istediğin tarzı söylersen havasıdan suyundan hariç ona göre daha gerçekçi yorumlar gelir. çocuk büyütecek disiplinli bir yer mi. iş hayatına aytkın ulaşımı sorunsuz bir yermi. mükemmel denen yerler yok mu var tabiki burası istanbul toplama kampı gibi memeleket.her çeşit kesim yer var. ama çok iyisi çok iyi para

Sarı dalgalı saçına, yüzüne, dudağına, gülüşüne, bakışına, gözüne, endamına, eline, parmağına, sesine, ismine, yürüyüşüne oturuşuna, yanağına, gamzene, burnuna, boynuna, sarılmana, sevmene, kokuna, koynuna, sıcaklığına, herrşşeyine sana tarifsiz aşığım. Düşünebildiğim kadar hızlı konuşabilmem gerek sevgimi anlatmak için... AB RH(-)

Uzaklaştırılmış
14 Şubat 2008; 1:12:48 

Çevresi ,havası derken istanbul artık genişledi..

Bir tarafta bahçeşehir,beylikdüzü,çatalca,silivri,çerkezköy,arnavutköy(Gaziosmanpaşa)

Diğer tarafta tuzla,orhanlı,çekmeköy,beykoz,polonezköy

Bu yerlerden bazıları prim yapmış bazılarıda prim yapmayı beklemekte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi israiL -- 14 Şubat 2008; 1:21:39 >

1813 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:13:45 

istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir

3189 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:37:18 

evt bu iş butceye bakarr

82 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:38:46 

quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.

4329 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:43:40 

quote:

Orjinalden alıntı: ali270

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.

sen beni dinle çekmeköy e bak, şu anda o fiyata güzel evler var, kredi olanağı da var, sürekli fiyat artıyor ayrıca gelişiyor, yolları ulaşımı falan, merkeze de uzak değil, kemerburgaz daki siteli evler aşar senin bütçeyi

Uzaklaştırılmış
14 Şubat 2008; 1:45:59 

Bu ev 200m2... Çelikten yapılmış lüks bir konut.. Normal bina gibi değil.. Prefabrik gibi diyebiliriz.. Çelikten yapılıyor ama.. Her mevsime dayanıklı.. 9 şiddetinde depremler içinde dayanıklı.. Sen sadece bir arsa alıyorsun.. Arsanın temelini yapıyorsun ev için.. Zemin hazır olduktan sonra gelip 15 gün içinde evini yapıyorlar... Buradaki ev en pahalısı.. Çok daha ucuzlarıda var.. 20.000 YTL'den başlıyor.. Yukarıdaki fotoğraftaki gördüğün ev ise 105.000 YTL değerinde...

4329 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:50:11 

quote:

Orjinalden alıntı: AntiX

Bu ev 200m2... Çelikten yapılmış lüks bir konut.. Normal bina gibi değil.. Prefabrik gibi diyebiliriz.. Çelikten yapılıyor ama.. Her mevsime dayanıklı.. 9 şiddetinde depremler içinde dayanıklı.. Sen sadece bir arsa alıyorsun.. Arsanın temelini yapıyorsun ev için.. Zemin hazır olduktan sonra gelip 15 gün içinde evini yapıyorlar... Buradaki ev en pahalısı.. Çok daha ucuzlarıda var.. 20.000 YTL'den başlıyor.. Yukarıdaki fotoğraftaki gördüğün ev ise 105.000 YTL değerinde...

biliyorsun dimi zaten genelde arsaya veriyorsun esas parayı yapı hikaye

Uzaklaştırılmış
14 Şubat 2008; 1:53:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

biliyorsun dimi zaten genelde arsaya veriyorsun esas parayı yapı hikaye

Arsalar çok uygun.. Böle evi ztn hayatta İstanbul'a yapmam. İstanbul dışına yerleşmeyi düşünüyorum gelecek yıllarda böyle planlarım var.. Ve arsalar çok ucuz.. Etiler'den almıyorsun arsayı...

4329 Mesaj
14 Şubat 2008; 1:56:52 

quote:

Arsalar çok uygun.. Böle evi ztn hayatta İstanbul'a yapmam. İstanbul dışına yerleşmeyi düşünüyorum gelecek yıllarda böyle planlarım var.. Ve arsalar çok ucuz.. Etiler'den almıyorsun arsayı...

farkındaysan konuyu açan vatandaş istanbulda ev soruyor yani konumuz senin nereye yerleşeceğin değil, sonuç olarak da istanbulda arsalar çok pahalı, etiler den almana gerek yok şehrin çok dışında olmayan veya çevre muhiti itibariyle çok kelek olmayan bir yerden bile arsa alsa aşar gider fiyatı, zaten bu o kadar kolay birşey olsa millet salak değil çoktan arsa alıp bu tarz villaları koyarlardı üstlerine, senelerdir var zaten bu sistem

1125 Mesaj
14 Şubat 2008; 2:30:53 

Bizim ev satılık istanbul bahcelievlerde kocasinan mah. 2+1 85 metrekare fiyat ise 80,85 arası bişi istiyo babam istersen babama bu arkadas DH den falan derim oda DH ne der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi call of -- 14 Şubat 2008; 2:30:17 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
14 Şubat 2008; 8:35:57 

Zamanında bizim dedelerimiz kafayı çalıştırsaydıda bakırköydeki bütün arsaları satın alsaydı etiler beyoğlu vs vs... Lakin çalıştıranda olmadı değildir.

20 Mesaj
14 Şubat 2008; 10:17:05 

Acıbadem gibisi yok.

895 Mesaj
14 Şubat 2008; 11:46:25 

yaw İstanbula gelmeyin ne demek? Dünyada İstanbul gibi yerler yokmu ? yani nedir derdiniz sırf İstanbul mu kalabalık Dünyada? yani nedir bu gelmeyin etmeyin? zorluk heryerde var bırakın bu lafları gelecek olan zaten bazı şeyleri bilir ona göre durumunu ayarlar

7 Mesaj
30 Haziran 2009; 0:13:11 

Ben de Beylikdüzü'nün çok hızlı geliştiğini düşünmekteyim. Özellikle de Bauhaus arkasına düşen bölgeler (Kıraç, Esenkent vs.) ve Beykent Üniversitesi'nden içeri, göle doğru uzanan bölgeler. Ayrıntı bilgi için şu linkteki Celal Tekin 24 Mayıs 2009 tarihli yazıya göz atabilirsiniz: http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#31437594

204 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:41:07 

İstanbulda ev alınabilecek çok az yer kaldı artık sizin yerinizde ben olsam.Yalovadan çok ucuza arsa alırım üzerine bi prefabrik ev dikerim ne deprem ne bişey yaz kış çok rahatlıkla kullanabilirsin.prefabrik ev fiyatları sayfasından bilgi alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaQ1907 -- 2 Eylül 2010; 16:41:35 >

Burak Gülnar

1440 Mesaj
8 Eylül 2012; 9:02:39 

zamanında (konuyu açtığında) beylik düzünden alsaydın şimdi 3 katı olmuştu

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

216 Mesaj
8 Eylül 2012; 9:09:45 

quote:

Orijinalden alıntı: acy78

zamanında (konuyu açtığında) beylik düzünden alsaydın şimdi 3 katı olmuştu

Hala gec degil aslinda.10 yil sonra falan ora bayagi gelisir silivriye tasar istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SATILIK AZERBEYCAN TARI

SATILIK KOMPLE BİLGİSAYAR SİSTEMİ
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » istanbulda nerden ev alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281