Şimdi Ara

Command & Conquer: Red Alert 3 (2008) / Uprising (2009) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
2
Favori
149.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arşiv İlk Mesaj

PC Gamer dergisinin Nisan 2008 sayısında Electronic Arts tarafından geliştirilen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'e yer verileceği ve ilk bakışının yapılacağı açıklandı. Oyun hakkında henüz bir bilgi verilmezken, Electronic Arts'ın yakında oyunu resmi olarak duyurması bekleniyor.

Macar PC oyun dergisi PC Guru'nun bu ayki sayısında Red Alert 3 kapak yapıldı. Oyunun duyurulduğuna dair söylentilerin yaygınlaşması üzerine önümüzdeki günlerde C&C'nin web sitesinde resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. İşte Red Alert 3'ün kapağı.
    Kaynak : MerlininKazani,TRGamer

Command & Conquer: Red Alert 3 resmi olarak duyuruldu

Electronic Arts yaptığı açıklama ile geliştirmekte olduğu RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ü resmi olarak duyurdu. PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan ve Electronic Arts: Los Angeles tarafından geliştirilen oyunda Sovyetler Birliği geçmişteki güzel günlerine dönmek ve tarihi değiştirmek için zamanda geriye gidecek ancak yapılan bir hata nedeniyle alternatif bir zaman dilimi yaratılacak. Bu zaman diliminde ise herşey tamamiyle değişmiş olacak ve dünyanın yeni gücü Japon İmparatorluğu (The Empire of the Rising Sun) olmuş olaca

Oyunun konusundan da anlaşılacağı gibi oyunda 3 tane ırk bulunacak. Eski Red Alert oyunlardan hatırladığımız ünitelerinde bulunacağı oyunda deniz savaşları da yer alacak. Tabii ki oyunda akıllı yunuslarımız da bulunuyor. Tüm bunlarında yanında RTS oyunlarında bir ilk olarak oyunun ana senaryosunu Co-Op olarak oynayabileceğiz. Red Alert 3, ekran görüntülerinden de anlayabileceğiniz gibi Command & Conquer 3: Tiberium Wars'ta da kullanılan SAGE grafik motorunun geliştirilmiş bir versiyonu kullanılarak geliştirilecek. Command & Conquer 3: Kane's Wrath'ı alanların 2008'in Yaz aylarında beta testlerine (sadece PC platformu için geçerli) katılabileceği Command & Conquer: Red Alert 3'ün ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz bilinmiyor. TRgamer
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• önceden ne oynardık bunu ya
  • Ağlıycam sevinçten
  • güzel haber efsane geri dönüyo
  • Süper bir şey inşallah ea bunu batırmaz.
  • Offff be ağzımın suyu aktı
  • vay süper bir haber.umarım çabuk çıkar da efsaneye kaldığımız yerden devam ederiz
  • bir de ubisoft'a ea'den daha iyi firma derler,halt etmiş ubisoft.Bugün 2 manyak haber aldım 2'si de ea'dan.Biri bu diğeri de mass effect,ubisoft'a bas şamarı ea
  • süper bir şey umarım hemen çıkar
  • Gene SSCB olacak yani...

Orijinal bir şeyler bulurlar inşallah.
  • ben strateji oyunlarında battle for middle earth hariç bir türlü alışamadım 3boyutlu grafiklere,
    2d izometrik grafikler hep daha anlaşılır geliyo, 3d de gözüm yoruluyo kasarken...

ben de çok severim red alert 2 yi, skirmiş oynardım,
    en sonunda silerdim çok vakit harcıyorum diye, sonra tekrar kurardım zaman geçince
    umarım güzel çok yormayan grafikleri olur
  • sevinç gözyaşlarım
  • güzel haber.hatun da güzel.libya varsa özzer de güzel.
  • Red Alert 3 gelsede kopsak...
  • Acaba 3D mi olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kulak Misafiri

Acaba 3D mi olacak?

Valla hatun 3D.. Oyunda 3D olur herhalde...
  • Oyun için yayınlanan ekran goruntuleri

• Sage Dj@vul kaynak gösterebilir misin ? Bunlar resmi resimler midir?

Bir Red Alert hayranı olarak EA'den korkuyorum valla. Westwood'u kapattıklarından beri güvenemiyorum adamlara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

Bir Red Alert hayranı olarak EA'den korkuyorum valla. Westwood'u kapattıklarından beri güvenemiyorum adamlara.

Haklısın arkadaşım, katılıyorum. Adamlar daldı 3D olayına. İnsan birazcık Blizzard'dan örnek alır (bkz:StarCraft2).
  • Red Alert 3'ün duyurulması güzel haber ama inşallah oyunu batırmasınlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.