Şimdi Ara

Warrock Turk Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
13.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dh de Warrok için ayrı bölüm açılması için yönetime başvuruda bulunulmuştur sizde yöneticilere pm yoluyla bu yönde istekde bulunabilirsiniz
    quote:

Üyelerimiz

• FuLLTiMeHaCKeR
    • sLyyy
    • pisik027
    • .Tolga.
    • thearthas
    • eorhan83
    • KuzuXx
    • kopil59

Bu da imzamız
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_21124117/tm.htm][image]http://img86.imageshack.us/img86/2563/adszyj5.jpg[/image][/link][/center] [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_21124117/tm.htm][b][color=#cc0000]Warrock seni bekliyor, sen daha ne bekliyorsun?[/b][/center][/link][/color][center][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_21124117/tm.htm] Dh Warrock Fun club[/b][/center][/link]  

Warrock internet üzerinden oynanan fps oyunudur.Modern Silahlar Mevcuttur.NIU ve DERBARAN olmak üzere 2 takımdan oluşan taraflara sahiptir.Oyunda 3 Ana oyun türü bulunmaktadır.Oyun üçretsiz olarak oynayabilirsiniz fakat premium alarak bazı avantajlara sahip olabilirsiniz.Oyunawww.warrock.net adresinden üye olabilirsiniz.

Warrock İle İlgili Sık Sorulan Sorular

+ Basit Sorular

Soru: Warrock Nedir?
    Cevap: Warrock İnternet Üzerinden Oynanan fps Oyunudur.Modern Silahlar Mevcuttur.NIU ve DERBARAN olmak üzere 2 Kuvvetten oluşan taraflara sahiptir.Oyunda 3 Ana oyun türü bulunmaktadır.

Soru: Bu Oyun Ücretlimi?
    Cevap: Oyun Ücretsiz Oynanabilir Fakat Bazı Özellikler Ücret Ödeyerek Sahip Olabileceğiniz Premium Üyelere Verilmekte.

Soru: Nereden İndirebilirim?
    Cevap: Oyunu Buradaki 3 Kaynaktan 1'ini Seçeceğiniz Siteden Sorunsuz İndirebilirsiniz..

Soru: Nereden Üye Olabilirim?
    Cevap: Oyuna Warrock.Net Adresinden Üye Olabilirsiniz.

Soru: PunkBuster Nedir?
    Cevap: Punkbuster bir anti-hile programıdır.Oyunda Hile Yapılmasını Engellemeye Çalışır.

Soru: Premium Üyelik Nedir?
    Cevap: Premium Üyelik Gerçek Para İle Satın Aldığınız ve Oyunun Tüm Özelliklerinden Faydalanmak İçin Alınan Hesap Sistemidir.İsterseniz İnternet Üzerinden Kredi Kartınızla, İstersenizde Güvenli "KESN" Sistemini Kullanan .... Gibi Ücretli Üyelik Sağlayan Sitelerden Posta havalesi banka havalesi gibi işlerlerle kredi kartı kullanmadan Yapabileceğiniz bir sistemdir

+ Teknik Sorular

Soru: Oyunu Bilgisayarımda Oynamam İçin Bilgisayarımın Özellikleri ne şekilde olmalı?
    Cevap: Oyunun Sistem Gereksinim Tablosunuwww.warrock.net adresinden görebilirsiniz.

Soru: Hangi Çözünürlükleri Destekliyor
    Cevap: 640x480,800x600,1024x768,1152x864,1280x1024,1280x800(16:10),1280x768(15:9) Çözünürlüklerini Destekler

Soru: Oyunu Bilgisayarımda Oynamam İçin Bilgisayarımın Özellikleri ne şekilde olmalı?
    Cevap: Oyunun Sistem Gereksinim Tablosunu

+ Oynayış Soruları

Soru: Sitede Gözüken Tüm Server'larda Neden Oynayamıyorum?
    Cevap: Bunun Nedeni k2 Network'un Türk Oyunculardaki aşını ping seviyesinden kaynaklanan laglı oyunlardan kaynaklanmaktadır.

Soru: GM Nedir?
    Cevap: GM, Game Master yani Oyun Kontrolleri Oyunu Kontrol Edebilen, Eventlerı Düzenleyen Yetkili Kişidir.

Soru: Oyunda Karakter Seçme Sistemi Nedir?
    Cevap: Oyunda, Rol Yapma Oyunu Olarak Bildiğimiz Knight Online Tarzı Oyunlardaki Gibi Tek Karakter Seçip Onunla Devam Etmek Gibi Birşey sözkonusu olmuyor.Oyunda Cs gibi Battlefield gibi oyunda Karakterinizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz..

Soru: Oyunda Ölürsem Ne Olacak?
    Cevap: Oyunda Öldüğünüzde Round veya Süre Dolduğunda Tekrar Değabileceksiniz.Öldürme/Ölüm Oranında da Değişiklik Buna Bağlı Olarak gerçekleşir.

Soru: Nasıl Silah Alabilirim?
    Cevap: Oyunda Bulunan İtem Shop Listesinden Karakter ve Level Gözeterek Silahları İstediğiniz Süre İçin Oyun Parası olan DİNAR ile Alabilirsiniz..Silahınızın Süresi Bittiğinde Silah Geri Alınır..

Soru: Silahı Aldım, Nasıl Kullanırım?
    Cevap: Yine İtem Shopta Karakterinizin Yanında Gözüken Silahlara Tıklayın, Varsayılan silahınızın altında aldığınız silah gözükecektir Ona 1 Kere Sol tıkladığınızda gerekli değişiklik yapılacaktır..

Soru: Silahı takas edebilir veya satabilirmiyim?
    Cevap: Bu Mümkün Değildir.Silahı Sadece Siz Alırsınız ve Süresi Dolana Kadar Sizde Kalır..

Soru: Mermi ve Diğer Mühimmatlar Sınırsızmı?
    Cevap: Hayır.Her Silahın kendine has kapasitesi vardır.Mühimmatınız tamamen bittiğinde Oyuncuların bırakabileceği Ammo Box ları yada harita içine yerleştirilen Ammo Bpx ları kullanarak mermi depolayabilirsiniz..

Soru: Warrockta Özel Mesaj Çekmem Mümkünmüdür?
    Cevap: Evet.Oyunda Özel Mesaj çekmek için ''üyenin nicki şeklinde gönderbilirsiniz.

Soru: Nasıl Level Atlarım?
    Cevap:Oyunlarda Kazandığınız Exp. Puanlarını her level'in belli seviyesine kadar Biriktirdiğinizde level atlar bir üst level'a geçersiniz.Her levelde biriktirmeniz gereken exp oranı yükselir..

Soru: Silah Satın Almam İçin Gerekil Olan Ne?
    Cevap: Oyunda Exp İle kazanacağınız Dinar ile alışveriş yapabilirsiniz..Her Kayıt olana otomatik 30.000 Dinar Verilir bundan Sonra her oyunun sonunda ver her level atladığınızda bir miktar dinar kazanırsınız..

Soru: Oyunu Bitmeden Terkedersem Cezam Ne Olur?
    Cevap: Kazanacağınız Exp ve dinar'ı Kaybetmiş Olursunuz

+ Hesap Soruları

Soru: Hesabım Locked (Bloke) Olmuş.Neden?
    Cevap: Oyun Kurallarına Karşı Gelmiş Olabilirsiniz..

Soru: Hesabın Bloke Olmasının Sebepleri Nelerdir?
    Cevap: Oyunda Desteklenen Dillerde Karşılıklı Küfür Edilmesi, Oyun Yöneticilerine Saygısızlık Yapmak, Oyunda Hile, Açık ve hack kullanmak.

Soru: Oyunda Hata Yakaladım.Nereye Rapor Edeceğim?
    Cevap: Hatayı Buraya Bildirebilirsiniz.

Soru: Biri Oyunda Hile Yapıyor Ne Yapacağım?
    Cevap:İlk önce Onu Geçici Olarak atın.Bunu Yapmak İçin Tab a basın Hile Yapan Oyuncunun ismine sağ tıklayın ve herkesin "y" tuşuna Basmasını Sağlayın (Yalnızca Kendi Takımınızdakini) Daha Sonra Kalıcı uzaklaştırılması için rapor edin.

Soru: Premium yada Dinar Satın Almak İçin Kredi Kartı Şart mı?
    Cevap: Hayır.K2'nin Sunduğu KESN Sistemi ile ......Adresinden kredi kartı olmaksızın alacağınız bu kodlada premium sahibi olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 24 Şubat 2008; 23:33:16 >

• Bende şu an yükledim oyunu, beğenirsem premium alırım belki..

Add plz

Bu arada üyelikle ilgili bir sorunum var, yardımcı olabilir misin?
  • Yahu nerdesin uyuyor musun

Pm de attım ama sorunum tam olarak şu; Yeni bir g1 üyelik aldım.. O üyelikten aldığım Id ve Pass ile Warrock'ın kendi sitesine login olabiliyorum, fakat sorun şurda aynı id pass ile oyuna giremiyorum.. şifre yanlıştır diyor.. Bi yardım plz ya
  • Soru: Warrock Nedir?
    Cevap: Warrock İnternet Üzerinden Oynanan Tek Kişilik Atış Oyunudur.

Yanlış Cevap!
    Doğru Cevap: Warrock SADECE İnternet Üzerinden Oynanabilen Çok Kişili FPS Oyunudur. Kısaca Battlefield 2'nin çakma versyonudur. Aşırı lag yüzünden ülkemizde popüler olamamıştır. Paralı premium üye olanlar normal oyunculardan daha fazla EXP kazanabilmektedir. Ülkemizde popüler olması Türk Telekomun daha iyi internet hizmeti vermesine bağlıdır. Yani imkansız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 13 Şubat 2008; 11:22:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

Bende şu an yükledim oyunu, beğenirsem premium alırım belki..

Add plz

Bu arada üyelikle ilgili bir sorunum var, yardımcı olabilir misin?

Dostum önce g1 den bir üyelik alacaksın , daha sonra g1 e login olacaksın aldığın o üyelikle.

Resimde gördüğün gibi warrock şeçeneğine tıklayp yeni bir üyelik oluştur diyeceksin

Warrock Turk Fan Club

• tamam baboli hallettim..

Yardımın için teşekkürler, ama o kadar kota harcadık, wall hack yapıyo adamlar(sv_gravity hesabı).. Acayip lag var.. PC zaten Allah'a emanet.. KO oynamak istemiyorum, bana oyun önerin
  • RF On-Line oyna. Ama gece 12 den sonra oyna. :)
  • sizce warrocktan önce cabal online a ilgili bir bölüm açılması gerekmezmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuasH

sizce warrocktan önce cabal online a ilgili bir bölüm açılması gerekmezmi ?

Bilemem o oyun hakkında bilgim yok
  • Oraya benım ısmımıde ekle ;)4 lwl im 10 lwlıklere taş çıkartıyom gören görürü çok konuşurum nikim trangel121
  • @pisik027 hoşgeldin
  • Msn versene
  • quote:

Orjinalden alıntı: pisik027

Msn versene

Profilimde mevcüt alabilirsin ordan
  • kimsae ilgilinmiyor mu u oyunla yazık yazım:D:D
  • Bende oynuyorum.27 lwl'im.Nickim tracytr .Bölüm açılırsa süper olur.Ekle
  • Clana alcak yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Tolga.

Bende oynuyorum.27 lwl'im.Nickim tracytr .Bölüm açılırsa süper olur.Ekle

tamamdır
  • Warrock.exe çalıştırmayı durdurdu

bir sorun............... Bu sorun ne? oyuna giremiyorum.
  • SS eklermisin nasıl bir hata verdi
  • Saolun onu hallettim şimdide üyelik almakla boğuşuyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.