Şimdi Ara

2.0 ses sistemi yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar.Laptop icin hoparlor almak istiyorum,realtek ses kartı var.Daha cok muzik dinlicem,en fazla 70 ytlye kadar cıkabilirim ve de usb'den baglanırsa guzel olur.Ne tavsiye edersiniz?philipsin modelleri iyimidir ya da baska bi marka mı?

• microlab pro1 130 ytl bunu alırsan baya hoşuna gider.Elektronik eşya da biraz daha bekle ve dediğim ürünü al.Ya da 2.0 yerine 2+1 alabilirsin microlab m820(65ytl).Bahsettiğim setlerin fiyatı karşılığında yarışabilecek performansta başka bir marka setle şu ana kadar karşılaşmadım.
  • Microlab pro1 guzelmis,sanırım usb giriside var ama biraz pahalı geldi simdilik.Microlabın m-600 modeli nasıldır yada 80 kagıda fc360 var,o paraya degermi?
  • m820 fiyatına göre oldukça iyidir bunu alabilirsin.
  • sadece microlab lara bakma creative sbs370 war 2.1 olarak... ne alıcağın önemli değil bence kesinlikle bir yerlerde sesini duymuş olmalısın kolay gelsin...
  • arkadaslar bu modelleri bi kac yerde dinledim ve son olarak sizin goruslerinizi almak istedim.bu arada 2.0 dan vazgecerek 2.1 almaya karar verdim.cok fazla ilgim olmadıgından hangisinin iyi olduguna karar veremedim.logitech s200 ve s220,microlab m820,altec lansing bxr1121.altec lansingin sesi biraz daha iyi geldi bana,belki dinledigim yerle alakalıdır.logitechler ve altec lansing 45 ytl ve microlabı 55 ytl ye buldum,sizce hangisinden daha cok verim alırım?simdiden yardımcı olan arkadaslara tesekkur ederim
  • tabikide 2.1 gidipte o paraya sadece 2 kolona para verecek olursan hatanın en büyüğünü yaprsın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker666

tabikide 2.1 gidipte o paraya sadece 2 kolona para verecek olursan hatanın en büyüğünü yaprsın....

o paraya usb den baglanan duzgun 2.0 bisey olsa yine alırım,fakat usb cıkıslı 2.0 sistemler anlam veremedigim sekilde 100 ytlden baslıyor,bitek philips in bi modeli vardı tam istedigim gibi,o da 10 watt ve 45 ytl,bu durumda 2.1 almak daha mantıklı geldi,bi de anlıyosan su cevabına bari 2 satır tavsiyede ekleseydin sorumla ilgili!
  • tavsiyemide söliyim tabikde...loginin bir seti var 2.1 Z3E diye...fiyatını bilmiyorum muhtemelen 100 ytldir,sesinide dinledim kabına göre iyi bir set ama bir tavsiyem daha var buna bu parayı vereciğine yerine x530 alırım 5.1 kafan rahat olur..
  • arkadasım tesekkur ederim cevapların icin ama sanki benim yazdıklarımı okumuyomus gibisin.en fazla 70 e kadar param var,o da en fazla.sen 130-140 m luk sistemler oneriyosun.onerdigin 2 sistemde bana fazla.benim yazdıklarımdan bildigin kadar bi sey onerseydin daha guzel olurdu.bir haftadır arastırdım,kimse bi sey onermezse altec lansing alıcam 2 gun icinde
  • Bugun altec lansing BXR1121 i almıs bulunmaktayım.Tavsiye veren ve yardımcı olan arkadaslara tesekkur ederim,yine kafamın dikine giderek bunu almaya karar verdim.ilk goruslerim olumlu,fazla kablo kalabalıgı istemeyen ve 40 ytl ye iyi bi ses sistemi arayan herkese tavsiye ederim.Muzik acısından ses kalitesi gayet guzel.Baslar guclu(Rush dinlerken test ettim) ve ses netligi iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.