Şimdi Ara

100-150 YTL civarı 4.1 sistem spor salonuna

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar spor salonu için salonun dört köşe duvarına monte edebileceğim 100-150 YTL civarı ses sistemi arıyorum. Sesin abartı yüksek çıkması önemli değil kaliteli ses vermesi yeterlidir. Bilgisayardan müzik çalacağım. PC de onboard ses kartı mevcut. Çok değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• gel şunu 5+1 yapalım önerim x530 olacaktır ama salon kaç m*2? x530un performansı yetmeyebilir
  • bence bu bütçeleretercih microlabdan yana olabilir bu bütçelere alına bilicek en iyi sistem bence microlab
  • Arkadaşlar salon 25 - 30 metrekare civarı. Çok büyük değil. Sistem 5.1 de olabilir . Ayrıca dört köşeye uzatabilir miyim hoparlörleri ? . Bağlantı sorunu oluşmaz değil mi ?
  • bağlantıda biş olmaz yetmezse kablo uzatırsınız ztn okdr küçük bi yerde bi sıkıntı olmaz
  • o zaman microlaba yönel performans açısından x530dan daha iyidir.ama kalite olarak aynı şeyleri söylemem gerçi hangi modeli istediğinede bağlı
  • bence kalite olarakta microlab seçenek bu fiyata kesinlikle kalitesi fiyatına göre kesinlikle iyi
  • arkadaşlar tavsiyeleriniz doğrultusunda Logitech X540 mı daha iyidir yoksa microlab mı?

şu linktekini tavsiye eder misiniz?http://www.koysepete.com/en+ucuz+logitech+x540,+70+watt+51+speaker+61316.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kankaniff -- 12 Şubat 2008; 15:15:43 >
  • benm tercihim microlab olurdu kesinlikle ancak model söyleyemem biraz bakmam lazım bakınca yazarım
  • bence 4+1 den çok salonda müzik amaçlı olacağı için sadece 2.1 hatta 2.0 şaka bi yana bence bunu düşünün gerçekrten müzikte parasını hak ediyoya benziyo
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd7869
  • logintech x540 yeterli olabilir ama daha iyi birşey istiyorsan önericeğim microlab x23

aklında soru işareti olacak logintech mi iyi yoksa microlab mı spor salonu zaten sesi o kadar çok açmazsınız

logintech tatlı bir bas verir yağne işinizi logintech x540 rahatlıkla görür. gümbür gümbür değilse tabi.
  • yanlız o spor salonunda o basslar duyumayacağı için bence müzik amaçlıda olacak verdiğim linkteki microlab çok hoş olur
  • arkadaşlar microlab X23 ü duvara monte edebiliyor muyuz acaba?
  • x23 se 5+1 e karar verdiniz ozmn bence müzikte o salonda link vediğim 1+1 ler güzel giderdi duvar monte olumu bilemiyorum büyük ihtimalle vardır olmasa bile okdr zor olmaz duvara asmak
  • mamo99 dostum ben daha çok dört ayrı yerden ses vermek istiyorum da onun için fazla sayıda hoparlöre sahip bir sistem düşünmüştüm. Yoksa senin dediğin 1 + 1 ler de işimi görebilir evet. Ancak dengesizlik oluşsun istemiyorum salon içerisinde.

Arkadaşlar son olarak Microlab x23 mü yoksa Logitech x540 mi alayım ? Ayrıca hoparlörlerin duvara monte olabilmesi benim için oldukça önemli.
  • ozmn bütçeyi arttırıp güzel bi 5+1 derim ikiye katlayıp bi g500 olabilir bence
  • ama bu bütçeye ben microlab derim x23 kesinlikle benim fikrim bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamo99

ama bu bütçeye ben microlab derim x23 kesinlikle benim fikrim bu

dostum mamo99 fikrine güveniyorum ve Microlab X23 siparişi veriyorum internetten. Umarım duvar bağlantısı ile ilgili sorun yaşamam. Tüm tavsiyeler ve yorumlar için teşekkürler herkese.
  • sağolun güveniniz için umarım problem yaşamazsınız ve iyi günlerde dinlemek nasip olur şimdiden hayırlı olsun aldıktan sonrada yazarsanız burda insanlarda sistemi tanımış olur izlenişmleriniz doğrultusunda microlabba pek sıcak bakılmıyor bende bakmıyodum ama bedava geldi almazdım ztn ama sonra baktım fiyatına bide kalitesine hakkaten f/p çok güzel
  • x23 yerinde bir karar olmuş duwar montajı da geyet kolay aldıktan sonra göreceksiniz iyi günlerde kullanmanız dileklerimle...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.