Şimdi Ara

2.el FIAT STILO alınırmı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
95.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: wozniak

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

stilo çok iyi ben olsam düşünmeden alırım özellikleri full

Nostalji... Aldın da üstad

evt ya kaç sene olmuş zaten stiloya yıllardan beri hayranlıgım vardı sonunda benim oldu tam 1 ay oldu darısı sana

Nasıl memnun musun hocam, artılarını eksileri, bakım maliyetini falan yazabilir misin. Bende bu aracı düşünüyorum.

+ları

donanım olarak çok yüksek nedir bu donanımlar

abs+ebd
    Çİft yönlü dıgıtal klima
    yağmur,far,park sensörü
    hız sabitleyici
    ışıklı makyaj aynası
    soğutmalı torpido
    hıfı müzik sistemi(hıza duyarlı)
    ön ve arka kol dayama
    hız sabitleyici
    öne arkaya kayabilen arka koltuklar
    6 hava yastıgı
    4 fren disc
    orjinal çelik jant
    city mod
    fonksiyonel direksiyon
    follow me home
    kumandadan açılıp kapanabilen 4 cam ve skywindow
    ön ve arkada bardaklıklı kol dayama

opsiyonel olarak

cam tavan
    asr,esp

-leri

1.6 16 v 103 hp motor istekleri karşılamayabilir.
    altının ve önünün yere yakın olması
    elektronik aksam fazlalığı ile sık arıza olasılığı

Bana göre eksileri bunlar tabi ama temiz bir stilde bu tarz şeyler olmaz.

Cevabın için teşekkür ederim, ilanlara baktığımda 100bin km den aşağı araba yok, sence kaçbindeki arabayı kaça alsam zarar etmiş olmam.

Mesela 2004 dynamic 130binde cam tavan vs , ederi nedir?

kardeş. 17 18 civarı eder. yalnız 2. eli zayıftır onu belirteyim. aldıktan sonra uzun süre binmeyeceksen alma. binmek için çok iyidir. ben bu yaz 3500 km yol yaptım adanada hopaya kadar gittim tık demedi ve uzun yoldada yormaz d segmenttinde konforu vardır.

Eyvallah hocam, satmak için değil binmek için alıyorum, varsın zayıf olsun ikinci eli sorun değil.

o zman fiat stilo al. hayırlı olsun. ilan yorumuda yaparım. stiloda donanımlar değişiklik gösterir.

• Satamadığım tek araç :) 2004'te sıfır almıştım ülkedeki nadir ilk sahibindenlerinden biriyimdir herhalde.Nedense satmıyorum aracı inatla. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet59

Satamadığım tek araç :) 2004'te sıfır almıştım ülkedeki nadir ilk sahibindenlerinden biriyimdir herhalde.Nedense satmıyorum aracı inatla. :)

tek kapımı ? bizim iş yerindede bir abimde var kırmızı tek kapı ama o satmıyor benzinli biniyor
  • quote:

Satamadığım tek araç :) 2004'te sıfır almıştım ülkedeki nadir ilk sahibindenlerinden biriyimdir herhalde.Nedense satmıyorum aracı inatla. :)

Vay be helal olsun, hocam ikinci el alacaklara tavsiyeleriniz nelerdir. Hangi hususlara dikkat edelim.
  • 5 kapı bende hiç lpgye çevirtmedim.Bahsettiğiniz kişide benim kafadanmış.Büyük konuşmayım ama ömrüm boyunca anı olarak kalması satmamak gibi niyetim var.

2.elde alırken aslında çok zorlayacak bir araba değil.Belli bir sorun varsa mutlaka aracı çalıştırdığınız anda uyarı veriyor.Motorları uzun ömürlü ve sorunsuzdur.Düzenli bakımı yapıldıysa ve sahibi titiz birine benziyorsa aklınız kalmasın.Benim stilom 150.000'i devirdi.Rutin bakımları hariç ekstra hiç bir sorun çıkarmadı motor.Sadece 120.000 kurum temizliği için carbon clean yaptırdım ekstra olarak.İlk sahibi olduğum için ilk halinden biliyorum çekişde dahil hiç sıkıntı yok.

Şehriniz yolları kötüyse sadece alt takım biraz çabuk eskiyor ama kötü yola hangi alt takım dayanır ayrı konu.Arac yere oturur,güven verir temiz asfaltta gidiyorsanız uzun yolda yormaz.Neredeyse kullanmadığı araç kalmayan biri olarak söyleyebilirim ki km'sine bile takılmadan eğer temiz-titizli bir sahibinden bulursanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• quote:

5 kapı bende hiç lpgye çevirtmedim.Bahsettiğiniz kişide benim kafadanmış.Büyük konuşmayım ama ömrüm boyunca anı olarak kalması satmamak gibi niyetim var.

2.elde alırken aslında çok zorlayacak bir araba değil.Belli bir sorun varsa mutlaka aracı çalıştırdığınız anda uyarı veriyor.Motorları uzun ömürlü ve sorunsuzdur.Düzenli bakımı yapıldıysa ve sahibi titiz birine benziyorsa aklınız kalmasın.Benim stilom 150.000'i devirdi.Rutin bakımları hariç ekstra hiç bir sorun çıkarmadı motor.Sadece 120.000 kurum temizliği için carbon clean yaptırdım ekstra olarak.İlk sahibi olduğum için ilk halinden biliyorum çekişde dahil hiç sıkıntı yok.

Şehriniz yolları kötüyse sadece alt takım biraz çabuk eskiyor ama kötü yola hangi alt takım dayanır ayrı konu.Arac yere oturur,güven verir temiz asfaltta gidiyorsanız uzun yolda yormaz.Neredeyse kullanmadığı araç kalmayan biri olarak söyleyebilirim ki km'sine bile takılmadan eğer temiz-titizli bir sahibinden bulursanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

:) Teşekkürler

• quote:

quote:

5 kapı bende hiç lpgye çevirtmedim.Bahsettiğiniz kişide benim kafadanmış.Büyük konuşmayım ama ömrüm boyunca anı olarak kalması satmamak gibi niyetim var.

:) Teşekkürler

Rica ederim :)

• 1.5 yıldır stilo kullanıyorum çok tereddütlerle almıştım ama aldıgımdan bu yana 20 bin km yapmışım çok şükür tık demedi .
    Önemli olan bakımlı stil bulmak ,Piyasa da bakımsız en tutulan arac bile sıkıntılıdır .
    Oyuzden bakımlı ve temiz stilo size konfor ve kalite yaşatacaktır .
  • 2004 stilo benzinde ve lpg de yolda ılerlerken stop edıyor neden olabılır connection lose hatası veriyor
  • 6 yıl geçmiş ve stilo değer kaybetmemiş.17-18000 tl ye yine satılıyor
  • Slm arkadaşlar. Stilo almayı düşünüyorum. Araba bilgim pek fazla yok ve kısmet olursa ilk aracım olacak. Katlanır cam tavanlı ve dört kapılı olan modelinden bulabilirsem almayı düşünüyorum. Sizce nelere dikkat etmeliyim

• baysamba B kullanıcısına yanıt
    ÖM attım telefonum mevcut istediğiniz konuda bilgi verebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.