- x
İphone'a Video Yüklemek
31 Cevap107740 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

107 Mesaj
11 Şubat 2008; 20:12:03 

Arkadaşlar belki forumda mevcuttur döküman olarak fakat ben bulamadım . Eğer var ise şimdiden özür dilerim
İphone a nasıl video yüklenıyor , itunes aracılıgıyla mı ?
Birde bu piyasada dolaşan converterlardan hangisi daha iyi ?
Hangi formata çevirmem gerekiyor iphone da video izleyebilmek için ?

Bunların cevabı eğer döküman halinde bir yerde var ise veya anlatabilecek olan birisi var ise minnettar kalırım...

Teşekkür Ederim

Saygılarımla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ekim 2008; 11:38:01 

Bende bi türlü magic videolarını yükleyemedim :S

3154 Mesaj
14 Ekim 2008; 14:33:39 

Öncelikle videolarını iTunes kitaplığına atacaksın. Müzik ekler gibi, tek dosya için "Add file to Library"; komple kalsör için "Add folder to Library" seçeneği ile iTunes'a videolarını ekle. Ondan sonra Videos sekmesinden senkronize etmek istediğin dosyayı seç. Bu kadar.

22 Mesaj
30 Ekim 2008; 19:36:23 

ben de yükleyemedim, olmuyor itunes ile.

9 Mesaj
20 Kasım 2008; 22:21:59 

iTunes dan senkronize ettim ama telefonda video kısmında yüklü video yok die gösterio. bunun sebebi ne olabilir??

12883 Mesaj
30 Mart 2009; 1:17:16 

quote:

Orjinalden alıntı: gokhankoc_brood

Öncelikle videolarını iTunes kitaplığına atacaksın. Müzik ekler gibi, tek dosya için "Add file to Library"; komple kalsör için "Add folder to Library" seçeneği ile iTunes'a videolarını ekle. Ondan sonra Videos sekmesinden senkronize etmek istediğin dosyayı seç. Bu kadar.

Bu kısmı ben yapamadım, o dediğiniz video kısmı tam olarak nerede, eğer fotograf ekler gibi, o kısımda olan yer ise, orda selected kısmı aktif olmuyor.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

325 Mesaj
30 Mart 2009; 14:23:29 

Once videolari converter ilen mp4 formatina convert yapcan sonra itunesdan normal eklicen ama hangi converter die sorma cunku bnde surekli deistirirm hepsi pro uyelik istio

1837 Mesaj
22 Nisan 2009; 17:48:35 

size çok daha kolay bir yol söyleyimü roxio creator 2009 yükleyin ve video copy converti açın önce kaynak video dosyasını gösterin avi,mpeg vs vs farketmiyor, sonra output device kısmında mobile deviceyi seçip optionsa basın, sizin iphonenizi görmüş olması lazım(iphonenin pc ye bağlı olduğunu varsayıyorum) seçin ve copye basın size kopyalamak istediğiniz klasörü soracak videosu seçin ve iphonenize yüklenmesini bekleyin, yani itunese bile gerek olmadan roxio bunu yapıyor, ne hoş değilmi

Core i7 4770-Asus H87 plus-8 gb G-Skill-120gb sandsik extreme +2tb seagate-Radeon 7850 asus-Creative x-fi platinium- logitech z5500

1837 Mesaj
22 Nisan 2009; 17:54:25 

10-15 dk da 800mb videoyu iphoneye yüklüyor, unutmadan bu işlemin işlemcinizi sonuna kadar kullandığının hatırlatayım:D

Core i7 4770-Asus H87 plus-8 gb G-Skill-120gb sandsik extreme +2tb seagate-Radeon 7850 asus-Creative x-fi platinium- logitech z5500

11067 Mesaj
22 Nisan 2009; 18:01:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bu kısmı ben yapamadım, o dediğiniz video kısmı tam olarak nerede, eğer fotograf ekler gibi, o kısımda olan yer ise, orda selected kısmı aktif olmuyor.

İphone'u seçip video sekmesine gelin en aşağıda itunestaki videolar var oradan seçin.

We fought him hard we fought him well
Out on the plains we gave him hell
But many came too much for Cree
Oh will we ever be set free?

2 Mesaj
16 Ekim 2009; 23:44:51 

arkadaşlar merhaba. iphone 3gs aldım. itunnes ten video atıyorum ama bir önceki videoları silip onların yerine atıyor. silmeden ekleme yapamıyomuyuz acaba.

226 Mesaj
16 Ekim 2009; 23:51:32 

quote:

Orijinalden alıntı: çem

arkadaşlar merhaba. iphone 3gs aldım. itunnes ten video atıyorum ama bir önceki videoları silip onların yerine atıyor. silmeden ekleme yapamıyomuyuz acaba.

senkronize etmeden evvel itunesden hangis isaretliyse onu yukleyecektir... yani yuklemek istedigini isaretle ve yuklu kalmasini istedigindeki isaretide kaldirma....

Beyaz Baret - Motorola Vertex Standart Telsiz - Skoda Octavia 1.8T 2008 - Sony Xperia Z 6603 - Sony Xperia Z2 D6503 - Sony Smartband SWR10 - Nokia X1 Black - Samsung SG-P605 (4G) 10.1 2014 Edition - Nikon D7000 - ProCAM XC7 - Samsung Smart Tv 32inc - Asus All In One ET2702IGKH - Cobra RU 830 - Yukon 20-50x50 - Fossil CH2600 - Casio EF-558D-1A

30 Mesaj
27 Ocak 2010; 23:59:42 

Ben de yapamadım :(
iMovie programında hazırladığım videoyu bir türlü iphoneuma atamıyorum :(
iTunesin Movies kısmında görünüyor dosya işaretleyip Sync yapıyorum işlemi yapıyo gibi görünmesine rağmen
iphone Videolarım kısmından göremiyorum hiçbirşey bomboş...

1,8 DOHC

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
8 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
21 Haziran 2010; 20:35:45 

ARKADAŞLAR BURDA ÇOK GÜZEL ANLATMIŞ BAKABİLİRSİNİZ

http://iphoneservis.com...il-video-yuklenir-.html

650 Mesaj
26 Mart 2011; 14:05:16 

itunes da add to library de video a tıkladığım zaman almıyor library e deli oldum

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

2477 Mesaj
21 Mayıs 2011; 23:33:15 

Böyle aptal bir dosyalama sistemi görmedim. Allahtan para verip almadım bu telefonu. Android,Symbian ve Wmobile varken bu telefona para verilmez. Office doyalarını yüklemek bile eziyet, birçok şey için alicengiz oyunları yapılıyor.

9091 Mesaj
21 Mayıs 2011; 23:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Böyle aptal bir dosyalama sistemi görmedim. Allahtan para verip almadım bu telefonu. Android,Symbian ve Wmobile varken bu telefona para verilmez. Office doyalarını yüklemek bile eziyet, birçok şey için alicengiz oyunları yapılıyor.

o halde ilk işiniz satıp o dediğiniz telefonlardan almak olsun madem parada vermediniz

2477 Mesaj
21 Mayıs 2011; 23:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

o halde ilk işiniz satıp o dediğiniz telefonlardan almak olsun madem parada vermediniz

Faturasını bekliyorum, hemen satıcam sanırım 32Gb hafızayı istediğim yerde rahat rahat göremeyeceksem yemişim aplikasyonunu Benim kullanım alışkanlıklarıma hitab etmedi maalesef .

1048 Mesaj
22 Mayıs 2011; 6:16:05 

dosya formatını çevirdikten sonra bir sorun yaşamadım ben...

teknik nimetler: Canon 7D 10-20;18-270 ve 100mm + Samsung Galaxy Note II

179 Mesaj
18 Ekim 2011; 3:01:53 

400-500 liralık android telefonlarda bile bu işlem bir kaç dakika sürüyor. Format değiştirmeden avi ise avi mkv ise mkv olarak izleyebiliyorsunuz.
iphone'a alışanlar için bu işlemleri yapmak belki kolay olabilir ama daha önce android kullandıysanız tamamen angarya.

132 Mesaj
18 Ekim 2011; 10:26:54 

Ben Oplayer Lite app kullanıyorum. Çokda başarılı bence. sadece videolar bölümünde değilde app içinde görüyorsun videoları ama sorun olmuyor. app yükledikten sonra ituneste app altında çıkıyor videoları bu alana sürüklüyorsun oluyor bitiyor. (Ben avi denedim sadece. Mkv desteği varmı bilmiyorum)Üstelik altyazı desteğide var. Dosya adı ile aynı olan altyazıları tükçe karakter sorunu olmadan destekliyor.

10 Mesaj
20 Ekim 2011; 10:43:59 

ARKADAŞLAR PROGRAMI VE KULLANACAGINIZ ŞEKİLDE OLAN RESMİ UPLOAD ETTİM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HERKESE BEN DENEDİM VE İ PHONEME ATTIM VİDEOLARI SORUNSUZ ŞEKİLDE OLDU UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR
RAR PASAPORT AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR
rar pass :xguvenx.donanimhaber.com

http://flameupload.com/...onverter%20Ultimate.rar

http://www.multiupload.com/M3GTHV5IHC

ARKADAŞLAR LİNKLER GİTMESİN DİYE 15 LİNK EKLEDİM UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR

0

Ekteki dosya (1)

215 Mesaj
12 Şubat 2012; 2:14:34 

Arkadaşlar benim Itunes'da Movies yok. Tv şovları, Filmler vs. var ama movies yok her nedense nasıl video atacağım ben ne yapmam gerekir ?

Düşünün, Yaşayın, Korkmayın!

3365 Mesaj
12 Şubat 2012; 3:03:32 

quote:

Orijinalden alıntı: xguvenx

ARKADAŞLAR PROGRAMI VE KULLANACAGINIZ ŞEKİLDE OLAN RESMİ UPLOAD ETTİM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HERKESE BEN DENEDİM VE İ PHONEME ATTIM VİDEOLARI SORUNSUZ ŞEKİLDE OLDU UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR
RAR PASAPORT AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR
rar pass :xguvenx.donanimhaber.com

http://flameupload.com/...onverter%20Ultimate.rar

http://www.multiupload.com/M3GTHV5IHC

ARKADAŞLAR LİNKLER GİTMESİN DİYE 15 LİNK EKLEDİM UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR

0

Convertermi bu nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1245 Mesaj
12 Şubat 2012; 3:14:18 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Arkadaşlar benim Itunes'da Movies yok. Tv şovları, Filmler vs. var ama movies yok her nedense nasıl video atacağım ben ne yapmam gerekir ?

Movies zaten ingilizcesi ?Heralde türkçe itunes kullanıyorsunuz.Movies=filmler sekmesine denk geliyor türkçesinde.

215 Mesaj
12 Şubat 2012; 22:51:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Movies zaten ingilizcesi ?Heralde türkçe itunes kullanıyorsunuz.Movies=filmler sekmesine denk geliyor türkçesinde.

İngilizcem var ama inanır mısınız hiç ama hiç bu bunun türkçesi gibi yaklaşmadım olaya :)). Resmen bakar körmüşüm teşekkür ederim :)

Düşünün, Yaşayın, Korkmayın!

1013 Mesaj
11 Mart 2012; 22:53:54 

benim anladıgım kadarıyla izleyeceğiniz format mp4 olmalı ı phone da

hepsini mp4 e çevirip atmayı deneyin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6599 Mesaj
11 Mart 2012; 22:56:02 

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

1693 Mesaj
11 Mart 2012; 23:08:54 

arkadaslar alakasız olcak ama bu sonradan atılan vıdeoları sıfreleyecegımız free uygulama varmı acaba

3 Mesaj
23 Ağustos 2012; 13:18:07 

Arkadaşların Sorunlarına baktım.Cevaplar güzel ama Yeni cevap yok.

Öncelikle eger cihazınız yeniyse (iPhone 4/4s iPod 3G/4G iPad 2/yeni iPad) 720p 1080p videoları kaldırıyor demektir.elinizdeki herhangi bir mp4 videoyu kullanabilirsiniz.

Videoları Mp4 e çevirmek

Format factory adlı programı kullanabilirsiniz.Her türlü formata çevirebiliyor.Arayüz biraz karışık ama Her türlü cihaz ve modeli düşündüklerinden size pek bişey kalmıyor ayrıca altyazı gömme gibi yetenekleri de var.

iTunes yardımı ile video ve resimleri atmak

1. iTunes'u açın ve Apple kimligi ile PC nizi yetkilendirin.(Magaza>bu bilgisayatı yetkilendir)

2. Soldan cihazınızı seçin

3. Sağ üst kısımdan fotoğraflar Sekmesini işaretleyin

4. Fotografları Eşzamanla alt bölümden de "Videoları dahil et" kutusunu seçelim

5. Sagdan videoların oldugu Dizini seçiniz.

6. İlk eşzamanlamada Dizindeki tüm videolar iDevice'nıza aktarılmış olur.

Gelişmiş kullanıcılar(Yazılımcı ve geliştirici genç kardeşlerimiz) isterse bu işlemi Jailbreakten sonra daha basit bi şekilde yapabilir.Bknz:OpenSSH ve Dosya transferi iOS

1 Mesaj
28 Eylül 2012; 0:03:27 

quote:

Orijinalden alıntı: QazWSxeD

Arkadaşlar belki forumda mevcuttur döküman olarak fakat ben bulamadım . Eğer var ise şimdiden özür dilerim
İphone a nasıl video yüklenıyor , itunes aracılıgıyla mı ?
Birde bu piyasada dolaşan converterlardan hangisi daha iyi ?
Hangi formata çevirmem gerekiyor iphone da video izleyebilmek için ?

Bunların cevabı eğer döküman halinde bir yerde var ise veya anlatabilecek olan birisi var ise minnettar kalırım...

Teşekkür Ederim

Saygılarımla

sevgili arkadasım cok kolay bir yolu var programlara gerek kalmadan bu işlemi gerçekleştirebilirsin. yapman gereken itunes programını acarak ipohne ismimin oldugu yerde options bölümün altında ''Manually manage music and videos'' butonunu tıklayarak altta sağ köşede APPLY butonuna basıp devamında contunie etmen yetrli olacaktır. sonrasında mp3 playere attıgın gibi ipohne isinin altındaki video bölümne gelip bilgisayarındaki videoları sürükleyerek bırakman yeterli olacaktır. umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi günler

933 Mesaj
4 Mart 2014; 17:37:46 

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

arkadaslar alakasız olcak ama bu sonradan atılan vıdeoları sıfreleyecegımız free uygulama varmı acaba

Hort ettim kime kusura bakmasın , bunu yapmazsam ölürdüm.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » İphone'a Video Yüklemek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.430