- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
TTNET sınırsız fiyatları?
29 Cevap83466 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Şubat 2008; 15:00:06 

üst kattaki üniversiteye giden abiler geldilerde isterseniz interneti sınırsız yapıp fiyatı 2ye bölelimmi diyorlar...
sizce ne yapayım yada sınırsız internet fiyatları nelerdir internette biraz araştırdımda çok karışık neyi önerirsiniz ...

2991 Mesaj
11 Şubat 2008; 15:07:05 

daha ne istiyorsun..

şuan 4 gb sınırlı kullanıyorsun sanırım 29 ytl ödüyorsun
sınırsıza geçersen 49 ytl yani 25 ytl ödiceksik
belki fazla fark yok ama aynı fiyata sınırsız ödiceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeah41 -- 11 Şubat 2008; 15:06:43 >

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 15:14:51 

ama internet hızımda yavaşlıyacak
neyse 2mb lik olanı babamlara söylerim 69 liraymış,ama bu üniversiteliler yazın evlerine gidince tüm para bize kalcak onu nası yapcaz hiç bulaşmasammı
ama sınırsız deyincede gözlerim dönüyor yaw

1547 Mesaj
11 Şubat 2008; 15:16:30 

tabi üniversiteye giden abiler ,tüm bant genişliğini kendilerine ayırmazlarsa

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 15:18:21 

bant genişliği derken?

1547 Mesaj
11 Şubat 2008; 15:20:16 

yani,onlar devamlı kullanırsa;mesala rapid,torrent vs.son sürat dosya çekerken sen surfde bile zorlanabilirsin...

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 15:23:19 

zaten eğer olursa 2 mb sınırsız yapmayı düşünüyorum ama şu tatil günlerinde bana kalacak faturayı düşünüyorumda pek kafama esmiyor aslında

1262 Mesaj
11 Şubat 2008; 15:24:36 

quote:

Orjinalden alıntı: tyll

yani,onlar devamlı kullanırsa;mesala rapid,torrent vs.son sürat dosya çekerken sen surfde bile zorlanabilirsin...

Yapamazlar sonuçta modem yaramazprens'te olacağına göre baktı ki downloada yumuldular çeker modemin ethernet kablosunu olur biter.

266 Mesaj
11 Şubat 2008; 15:25:10 

arkadasım sen hıc bulasma o ıse kendı yagında kavrul yanı .

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 15:28:57 

quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Yapamazlar sonuçta modem yaramazprens'te olacağına göre baktı ki downloada yumuldular çeker modemin ethernet kablosunu olur biter.

walla süpersin şimdi tüm fikirlerim değişti
tatil işinde napcaz bilmiyorum şimdi ablama felan sordum cvp bekliyorum ondanda destek istedim

1044 Mesaj
11 Şubat 2008; 16:01:12 

ben somuruyorum neti suan msnde bile zor dolasio download yaparken:D bence hic bulasma onlara pasa pasa kendin kullan

i tocuh

349 Mesaj
11 Şubat 2008; 16:09:34 

bende sorumlu sınırlı adsl'i paylaşmak istiyorum Üst komşumla buna ne dersiniz.Abonelik ona ait.

2991 Mesaj
11 Şubat 2008; 16:11:53 

tabi eksi yönleri de var ama arkadaş sınırsız istiyor o yüzden kendi karar vericeği şey bundan sonra

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 18:36:21 

quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

tabi eksi yönleri de var ama arkadaş sınırsız istiyor o yüzden kendi karar vericeği şey bundan sonra

yok ya yapmıycam vageçtim ben 4 gb kotalımla mutluyum

764 Mesaj
11 Şubat 2008; 18:49:10 

LUTFEN dikkatice oku kardeşim.
Bak şimdi sana basit bir hesap çıkartayım.Şimdi universiteli abilerin evlerine gidecekler yazın dimi ? bu sure genelde 4 ay kadar olur.Şimdi;
2mbit sınırsız : 70
senin odemen gerek normal aylardaki miktar 70/2=35ytl yani bir daire :35 ytl odeyecek.Yazında sen onların parasını odeyecegin için fazladan
35(ytl)x4(ay)=140 ytl fazladan para odiyeceksin (odemen gereken miktar dısında yani 4 ay onların parasınıda odeyeceksin bir nevi )
Şimdi normalde sen bir yılda yani 12 ayın 8 ayında 35 ytl den , 4 ayında ise 70 ytl den bu parayı odeyeceksin dimi ?
Bu ne demek 8(ay)x35 ytl=280 ytl 4(ay)x70(ytl)=280 ytl toplam sana bunun yıllık maliyeti ne oldu yılda 560 ytl toplam senin cebinden cıkan para olacak.
1mbit sınırsız baglantı :50 ytl
Sadece sen kendi adına hiç baglantını paylaşmadan bir 1Mbit lik sınırsız baglantı kullanırsan sana yılda bu 50(ytl)x12(ay) = 600 milyona denk gelecek arada 40 milyon fark var daha fazla odeyecegin o da bir yılda yani aylık olarak sana 40ytl/12ay=3 ytl bir ayda sana fazladan para demek .uzun lafın kısası.
Ogrenci Abilerinle 2 mbit baglantı alcan ogrenci abilerin sitelere bir girecekler bir indirmeye başlayacaklar offfff senin baglantı asagıda kasım kasım kasılacak nasıl olsa sınırsız ya indir indirebildigin kadar diyecekler ama zavallı sen asagıda kendini yırtacaksın sitelere giremiyorum diye.
AMA benim dedigin gibi yaparsan 1mbit sınırsız baglantın olacak ve sadece sana ait olacak ve ayda da sadece 3 ytl farkla hem baglantını paylaşmayacaksın.Hemde başın agrımayacak.Sizce Haksızmıyım arkadaslar?
Tşk ederim.

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2008; 19:16:05 

kardeş çok harika yazmışsın emeğinede teşekkür ederim fakat ben illa sınırsız yapacağım demedim sadece bu teklifi değerlendireyimmi dedim ve bundan vazgeçtim...
yazına gerçekten hayran kaldım ilgin için teşekkürler

165 Mesaj
11 Şubat 2008; 19:41:08 

limitsiz bağlantı herzaman daha iyidir ayrıca korkma bağlantıda hiç sorun yaşamazsın geniş bant bu 1 mbps size fazlasıyla yeter aslında sorman gereken soru hangi hardiski alıyım olmalıydı çünki çok fazla dosya indireceksin

142 Mesaj
11 Şubat 2008; 19:50:41 

nereye yetiyo? sen heralde avrupada yaşıyosun. elalem bangır bangır bağırıyo internet yavaş diye. yok arkadaşım sen kabul etme

764 Mesaj
11 Şubat 2008; 20:07:49 

Kardeş,sen burdaki herkese gayet acık bir şekilde sormussun biz burda birbirimize yardım etmezsek Turktelekommu bize yardım edecek. iyi ki donanımhaber forum var olmasa ben bilgisayarımı bile zor toplardım.Yardım edelimki sonradan yardım bulalım dimi. :D
quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

kardeş çok harika yazmışsın emeğinede teşekkür ederim fakat ben illa sınırsız yapacağım demedim sadece bu teklifi değerlendireyimmi dedim ve bundan vazgeçtim...
yazına gerçekten hayran kaldım ilgin için teşekkürler

12366 Mesaj
11 Şubat 2008; 20:39:01 

Vallaha adamların güvenirliğide önemli. Adamlar olur olmaz sitelere girer ip tespit edilir. Bu ip den kim girdi şu şu tel kimin üstüne şunun üstüne. Onlar işler suçu senin üstüne kalır. ARtık bilişim suçlarının üstüne gidiyor hükümet. Dikkat etmeni öneririm.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

2228 Mesaj
12 Şubat 2008; 3:01:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vallaha adamların güvenirliğide önemli. Adamlar olur olmaz sitelere girer ip tespit edilir. Bu ip den kim girdi şu şu tel kimin üstüne şunun üstüne. Onlar işler suçu senin üstüne kalır. ARtık bilişim suçlarının üstüne gidiyor hükümet. Dikkat etmeni öneririm.

Aynen katılıyorum bencede 1mb sınırsız bağlantıya geç tek başına gece koy downloadları abansın ttnete dursun sende kota derdi olmadan mışıl mışıl uyu sakat sitelere girerler sonra allah göstermesin çok sakat bi durum...

2641 Mesaj
12 Şubat 2008; 11:00:59 

Bu üniversitelilerle iş yapma başın çok ağrır. Bütün neti sömürürler, sen evde kendini paralarsın iki bişey indirecem diye. Adamlar açar torrenti gider okula. Ayrıca yapılan işin şuç olduğunu bilmende de fayda var.

Nexus 4 PA4.6β4 | iPod 5G | PS4 | HP 8440p
Dh 2006 Üyeleri
PSN ID: hurteffect

3325 Mesaj
12 Şubat 2008; 11:39:43 

ortak olarak kullanıp yaz aylarında tekrar sınırlı tarifeyede geçebilirsin. böyle bir seçenekte var.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

698 Mesaj
12 Şubat 2008; 14:15:28 

o üniversiteli abilerin parayı bölmek istediklerine göre fazla kişi değil sanki
tam kişi sayısını bilmesem de 1 Mbit internet yetmez herkes bişeyler indirir..flashget kastırır muhakkak sen gugılı açamazsın, 4 Mb li tarife olanı yaparsanız uygun gibi..

ama herkes kafasına göre PC yi downloada bırakıp gidebilir
dl saati koyun.. geceleri mesela o saatlerde indirsin herkes

416 Mesaj
12 Şubat 2008; 14:30:03 

Evet epey sıkıntı olur.
Biz de yaşadık öyle maceralar. Sonu hüsran...
Bi mesaj verim burdan
O üniversiteli abiler kendileri internet alsınlar.
Evde en az 3-4 kişi bölüşseler bişey düşmez.
Uyanıklık yapmasınlar.

hd movie takas & trade

764 Mesaj
12 Şubat 2008; 14:43:51 

Beyler ust tarafları okursanız.Arkadasımız bu olaydan vazgeçtigini yazmış açık olarak.Yani ortak kullanma diye bir şey yok.O yuzden yorumşarı boşuna yazıyorsunuz.

1333 Mesaj
12 Şubat 2008; 14:59:21 

quote:

Orjinalden alıntı: tyll

tabi üniversiteye giden abiler ,tüm bant genişliğini kendilerine ayırmazlarsa

tam bende bunu yazıcaktım sen yazmışsın zaten

AUDİ A3 1.8T

70 Mesaj
12 Şubat 2008; 16:33:57 

bence bu işe hiç girme başın ağrır hızın düşer vs bağlantını paylaşma derim ben denedim sonu hüsran

http://www.paratikla.com/signup.php?r=29646

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2008; 17:42:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

hiç burasından bakmadım adamların birisi kimya okuyor diğerlerinin ne olduğunu bilmiyorum
zaten vazgeçtik bu arada bu işin suç olduğunu bilmiyordum

1 Mesaj
23 Kasım 2010; 21:26:03 

S.a arkadaşlar.Benim size bir sorum olucak ALLAH rızası için bna yardım edin.Olay şöyle;
benim internet faturam kabarık gliordu yani 30 gelecğine 60-70 geliordu.TTNET telefondan aradı ve dediki sizin net faturası kabarık gliyor bu yüzden isterseniz sizi sınırsız tarfye gçirelm ve ne yaparsnız yapın aylık ücret 49 lira dedi bende kabul ettim.İlk ayda 49 lira geldi svindim,2.ayda da 49 lira geldi.Fakat 3-4. aylarda net faturası 60-70 arasında gelmye basladı.Ben hzmet nodan aradım bunları anlattm bna snırsız net paketi ve her ay 49 lira gelckti ama daha fazla glior dedim onlarda dediki sizn sınırsız paketiniz sınırsızn sınırlısı dedi YA BÖYLE BİŞEY OLABLİRMİ SİZ CE ARKDŞLAR CVP BEKLİYORM ÇOK MAĞDUR DURMDYM ÖĞRENCYM DURMUM BELİRLİ KISTLI YETİREMİORM SİZCE NAPMALYM BU KONULARDA BİRZ BİLGİ VERİRMİSNİZ..............CVP VERENLERDN ALLH RAZI OLSN.......

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » TTNET sınırsız fiyatları?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.273