Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
4
Favori
169.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: bingbang86

quote:

Orijinalden alıntı: muratpadir

Arkadaşlar fiyat isteyen varsa buraya bilgileri yazsın aşağıda belirttiğim sırasıyla size bütün sigortalardan fiyat veriyim. Ayrıca sigortam.net için birşey söylemek istiyorum muafiyet hakkında bilginiz varmı bilmiyorum ama fiyatların uygun gelme sebebi deprem ve sel-su da muafiyet uygulamaları. Misal 5000ytl lik se-su hasarınız var bunun %25i muafiyetlidir. yani size ödenen bu durumda 1250ytl olur. Bunlara ve içindeki klozları lütfen dikkatli okuyun hasar olunca madur duruma düşmeyin...

2009 DOBLO CARGO 1.9D
    Araç Bedeli: 20.000 ytl
    kasko Primi:900 ytl Axa Oyak

normalmidir ?

Tc kimlik numaranız , Plakanız , Belge seri numaranız vs vs hiçbir bilgi olmadan nasıl söyleyelim size az mı çok mu Ne yaşınız belli ne hasar durumunuz.

forumda halledildi eyvallah

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar fiyat isteyen varsa buraya bilgileri yazsın aşağıda belirttiğim sırasıyla size bütün sigortalardan fiyat veriyim. Ayrıca sigortam.net için birşey söylemek istiyorum muafiyet hakkında bilginiz varmı bilmiyorum ama fiyatların uygun gelme sebebi deprem ve sel-su da muafiyet uygulamaları. Misal 5000ytl lik se-su hasarınız var bunun %25i muafiyetlidir. yani size ödenen bu durumda 1250ytl olur. Bunlara ve içindeki klozları lütfen dikkatli okuyun hasar olunca madur duruma düşmeyin...

2009 DOBLO CARGO 1.9D

normalmidir ?

Tc kimlik numaranız , Plakanız , Belge seri numaranız vs vs hiçbir bilgi olmadan nasıl söyleyelim size az mı çok mu Ne yaşınız belli ne hasar durumunuz.

Ben halletmek için sormadım sarı çizmeli mehmet ağa gibi fiyat az mı çok mu diye sorulmaz demek istedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2009 DOBLO CARGO 1.9D

normalmidir ?

Ben halletmek için sormadım sarı çizmeli mehmet ağa gibi fiyat az mı çok mu diye sorulmaz demek istedim.

cevap almış kadar olduk sağol

• forumun sivri dillli üyesi olarak gene yazmadan duramıcm fiyat isteyen üyeler bilgileri vermeden fiyat alamazsınız pazardan domates almıyorsunuz arkadaşlar çok cahil durumlara düşüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneleon

forumun sivri dillli üyesi olarak gene yazmadan duramıcm fiyat isteyen üyeler bilgileri vermeden fiyat alamazsınız pazardan domates almıyorsunuz arkadaşlar çok cahil durumlara düşüyorsunuz

Haklısın üstad.
  • Arkadaşlar Toyota corolla 2005 model aracım için kasko araştırıyorum en iyi teklifi Neova verdi ama bu firmanın geçmişinin olmaması yüzünden pek sıcak bakamadım. Siz ne düşünüyorsunuz ya da bu kasko şirketini kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Arkadaşlar Toyota corolla 2005 model aracım için kasko araştırıyorum en iyi teklifi Neova verdi ama bu firmanın geçmişinin olmaması yüzünden pek sıcak bakamadım. Siz ne düşünüyorsunuz ya da bu kasko şirketini kullanan var mı?

Araç kimin üzerineyse Tc kimlik numarası + Plaka + ruhsattaki belge seri no lazım.PM atın bakayım bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare667 -- 15 Mart 2013; 15:29:18 >
  • quote:

Arkadaşlar Toyota corolla 2005 model aracım için kasko araştırıyorum en iyi teklifi Neova verdi ama bu firmanın geçmişinin olmaması yüzünden pek sıcak bakamadım. Siz ne düşünüyorsunuz ya da bu kasko şirketini kullanan var mı?

İnceledim, henüz yeni ne yapacağı zaman gösterir, Yeşil sermaye faizsiz aldatmacı Faiz verici sistemlilerden
    telefonlamı fiyat aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

quote:

İnceledim, henüz yeni ne yapacağı zaman gösterir, Yeşil sermaye faizsiz aldatmacı Faiz verici sistemlilerden

Bir arkadaş aracılığı ile bir muhasebeci ile en uygun fiyatı bu olarak verdiler... Muhasebeci arkadaş da firmanın sorunsuz olduğuna dair çok fazla şey söyledi ama niyeyse bir türlü içime sinmedi...

• şikayetvar com daki şikayetler, onlarca İyi ki yapmamışsınız...

http://www.sikayetvar.com/arama/

Paranın dini imanı, ahlakı vs. olmaz insanlar anlasa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 16 Mart 2013; 0:35:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

quote:

Bir arkadaş aracılığı ile bir muhasebeci ile en uygun fiyatı bu olarak verdiler... Muhasebeci arkadaş da firmanın sorunsuz olduğuna dair çok fazla şey söyledi ama niyeyse bir türlü içime sinmedi...

Arkadaşlar sigortayı Allah korusun bir hasar anında faydalanmak için içiniz rahat olsun diye yaptırmıyor musunuz. Böyle birşey de bile nasıl adı sanı duyulmamış şirkete yaptırmayı düşünüyorsunuz anlamıyorum. Axa AK Anadolu Allianz dururken neden o şirketleri seçiyorsunuz ? kartla ayda 10 lira fazla verirsin kafan rahat eder.

• muhasebeci sigortadan ne anlar o beyanname yapsın işine baksın kesin komisyon kazanacaktır övdüğüne göre böyle böyle kişilere güvenmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Araç bilgilerini versek fiyat alabiliyor muyuz buradan kasko ve zorunlu sigorta için?
  • plaka tc ruhsat belge numarası yazın bakarız

• Araç bilgilerini yazarsanız fiyat verebiliriz buradaki sigortacılar olarak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycene

Merhaba,
    Araç bilgilerini versek fiyat alabiliyor muyuz buradan kasko ve zorunlu sigorta için?

Tc Plaka Belge seri no PM atın bakalım.
  • 2005 model cooper s 75 binde arac bakiyorum, 50 yas kaza yok.ama 2006 dan beri kasko yaptirmadik hic.hasarsizlik yuksekti ama yillardir kasko yaptirmadik ne olur bilmiyorum.

araci dusunuyorum babama aldirmayi ikinci arac olarak eve.tahmini fiyat alabilirmiyiz hem bu hem de 2009 punto dizel dynamic kazasiz.ayni sartlar icin.mini olsa iyi ama kasko iki bin filan cikarsa sikinti yaratir.

• Dostlar lutfen hjc bir bilgi olmadan tahmini fiyat istemeyiniz arac modelini söyleyerek fiyat tutturacak halimiz yok araci alırsınız sonra fiyat almak uygun olur arac spor ve yabancı menşeli bi arac ise yuksek çıkacağını bilirsiniz

• 2011 model Ford Focus 109 Bg Collection

Liberty Sigorta (Hasarsızlık indirimi mevcut) 671 tl (Genişletilmiş kasko)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.