Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
4
Favori
169.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SUBARU

çomak sokmak gibi olacak belki ama aracın çalınma riski yüksek olmadığı sürece kasko yaptırmak anlamsız
    eski araçlara zaten anlamsız,konuşmaya değmez
    yeni araçlarda da şöyle bi mantık var,
    30.000ytl lik araç alınıyo ise atıyorum 900ytl kasko bedeli ilk sene için;
    eger kapalı garajınız varsa veya alarmınız, veya oto hırsızlıgının çok nadir oldugu bi bölgede yaşıyo iseniz;
    aracınızı da çok deli kullanmıyo iseniz,900ytl bayılmak pek akıl karı değil
    kaza yapacaksınızda..suç sizde olacakta..kendi hasarınız 900ytl den fazla olacakda..anca bütün bu koşullar gerçekleştiğinde kardasınız
    yoksa,külliyen zarar
    zorunlu trafik sigortası karşı tarafın hasarını zaten karşılıyo yaklaşık 20.000ytl ye kadar
    kısacası..efendi sürün..bmw mercedeslerin arkasında fazla gitmeyin..kasko şirketlerine paranıxı kaptırmayın
    onların amacı sizi güvenceye almak değil,
    düşünsenize,yapmadığınız kazanın parasını alıyolar peşinen sizden
    zaten seni beni yolmasalar bu şirketler ayakta kalamazki?
    şöyle düşünün
    şirket sizden yapmadığınız kazanın,çaldırmadığınız arabanın parasını alıyor
    bigüzel elemanlarının maaşını yatırıyor,sigortalarını yatırıyor,diğer masraflar vs vs ödüyor hepsini
    kalan parayla kaza yapan aracların hasarlarını ödüyor,çalınan arac sahiplerine ödeme yapıyor
    üstüne para kalıyor adamlara
    sene sonunda imkb ye bilmem kaç milyon ytl kar ettik diye de yazı geliyor
    yani siz ve sizin gibiler o 900ytl ile ne yaptılar bi bakalım;
    binlerce çalışanın maaşı+masrafları+şirket sahibin cebine giren kar+bilmem nerede aldığı villa
    yani ortalama bi kullanıcı kasko yaptırmamalı,bunu ben değil İSTATİSTİK bilimi söylüyor

teşekkür ederim arkadaşım yeni bir araç almayı dusunuyordum kasko ıle arastırma yaptım ve yazını okuduğum ıcın cok şanslıyım kasko kesinlikle yaptırmam kesinlikle sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim

• 2004 model Astra H Elegance
    Ray Sigorta
    %30 hasarsızlık indirimi+%10 öğretmen indirimi
    Full Kasko 753 TL 8 taksit

Bir sürü firmadan teklif aldım,geçen sene yaptırdığım Anadolu Sigorta (1040TL) hasarsızlık indirimine rağmen 1100 Lira fiyat vererek rekor kırdı.Diğerleri 1000,950,850,800 TL gibi fiyatlar verdi.
    Araştırmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0761 -- 6 Şubat 2010; 20:36:55 >
  • Anadolu sigorta paket değişimine gittiği için şuanda uçuk fiyatları var o nedenle araştırmadan poliçeyi yaptırmayın. Tabiki ucuz diyede atlamayın teminatlarını kontrol edein şirketlerle karşılaştırın. Full diye alıp hasarda patlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeko_2001

Anadolu sigorta paket değişimine gittiği için şuanda uçuk fiyatları var o nedenle araştırmadan poliçeyi yaptırmayın. Tabiki ucuz diyede atlamayın teminatlarını kontrol edein şirketlerle karşılaştırın. Full diye alıp hasarda patlamayın.

Teminatların hepsini okudum,hepsi de makul.Küçük bir ilçede yaşadığımiçin sorun olmuyor.Banim için en önemlisi kaza hali.
  • Yapı Kredi, Genel, Axa ve Anadolu sigortadan poliçe yaptırmak ve fiyat almak isterseniz www.dogasigorta.com.tr 'den ve 0212 556 65 09 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan_gungor -- 21 Şubat 2010; 18:22:50 >
  • 18.000 tl araç teminatı + 250 tl aksesuar teminatı + autoking olmak üzere yapıkredi sigortadan hasarsızlık indirimi ile 2006 model honda city sport baz model aracımı 440 tl sigortalattım bugün.

Sigortacının bana ilk gösterdiği teminatta 16.300 araç bedeli yazılıydı. Bu niye böyle az olmamış mı diye itirazımla 18.000 tl ye çıkattım ve park sensörüm için 250 tl ek teminat istedim. Tüm bunların bana getirisi sadece 30 tl fark oldu.

Sigortacı ile görüşmemizde ayrıca şöyle bir sonuç çıkarttım beni aydınlatırsanız sevinirim ,,

Araç bedelinin yüksek olmasının sana bir getirisi yok. Yarın bir gün araç perte çıkarsa zaten piyasa fiyatı üzerinden bana ödeme yapılacak. ANCAK araç teminat değeri piyasa değerinin(o günkü koşullar altında) altında yazılmışsa ve olası pert durumunda, sigorta şirketi bana aracın o günki piyasa değerini değilde sigortada yazan araç teminat değeri üstünden ödemeye yapacakmış.
    örnek veriyorum bugün kaza yaptım ; aracın piyasa değeri nedir ? 18.000 TL | kaskoda ne yazılı ? 16.000 tl ! Ozaman kasko şirketi bana 16.000 tl üstünden işlem yapacak ve kesintilerle elime 14.000 küsür para geçecek Olay bu mudur ?

• arkadaşlar 2005 model honda civic 1.6 LS 4K Düz araç aldık..

Anadolu Sigorta : 2000 TL
    Ak Sigorta : 2100 TL
    YapıKredi : 1088 TL teklif verdi

araç benim üzerime 21 yaşındayım, aracın daha öncede kaskosu yokmuş..
    yarın birkaç şirket ile daha görüşüp, uygun olanına yaptırmayı düşünüyorum.. 2 yıllık sigortacılık mezunuyum ve sigortacıların kata kullisine gelmemeye özen gösteriyorum.. 1 Şubat tarihinden itibaren, Anadolu Sigorta'dan yapacağınız kaskolarda yaş cinsiyet gibi özelliklerin önemsiz olduğunu belirtmek isterim
  • 2005 model Clio HB 1.5 dCi aldık.Kasko düşünüyoruz.Ortalama ne kadar tutar ve hangi kasko şirketlerini tavsiye edersiniz? Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.Saygılar...
  • 2007 hyundai era select 1,4 lpg li

liberty 600 TL
    güneş 700 TL
    aviva 750 TL
    axa 860 TL

kasko fiyatı aldım.
    liberty 1000 TL ye kadar kasko bozulmuyacak dedi.
    ayrıca yakınımdaki hyundai servisi ile de anlaşması var.

yeni bir şirket olması nedeniyle görüşlerinizi almak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardes4

2007 hyundai era select 1,4 lpg li

liberty 600 TL
    güneş 700 TL
    aviva 750 TL
    axa 860 TL

kasko fiyatı aldım.
    liberty 1000 TL ye kadar kasko bozulmuyacak dedi.
    ayrıca yakınımdaki hyundai servisi ile de anlaşması var.

yeni bir şirket olması nedeniyle görüşlerinizi almak isterim

Axanın diğerlerine göre yüksek kalmasına şaşırdım araçta hasarsızlık indirimi varmı ? Ayrıca yapıkredi ve aksigortadan fiyat almadıysanız almanızı öneririm özellikle yapıkredi de şu sıralar kaskolar araca göre değişkenlik göstersede çok uygun fiyat çalışıyoruz
  • 2000 megane rxt
    İlk arabam olduğu için ilk kaskomu yaptırdım.
    Aracın yaşı büyük olduğu için yüksek fiyatlar sundular.
    Ray sigorta:1900 küsür
    Güneş sigorta:1500 küsür

Birlik sigortaya 1000 küsüre yaptırdım.
    Araç bedeli 16bin, full kaskolu,
    ayrıca auto king mini onarım paketi var.
  • 2006 Mitsubishi Lancer 1.6

Groupama Sigorta: 3.000 TL
    Yapı Kredi Sigorta : 965 TL

Bunlar en yüksek ve en düşük teklifler :)
  • Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi kapsamında, "Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam," diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla Kasko Poliçesi sunmaktayız.

Bu teminat kapsamında, Sigortalı aracın, Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Terör, Deprem, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir.

Dar Kapsamlı Kasko poliçesi satın alan sigortalının küçük ölçekli çarpma hasarları da Mini Tamir Hizmetleri kapsamında karşılanmaktadır.

Mini Tamir Hizmeti

Sigortalı taşıtta dış darbeler sonucu meydana gelebilecek küçük ölçekli hasarlar, Mini Tamir Servis Merkezlerinde bedelsiz olarak giderilmektedir. Mini tamir kullanılması sadece beyana dayalı olup, hasarla ilgili evrak gerektirmez, hasar dosyası açılmaz. Bu hizmetlerden, sigortalı ayrıca aracın zarar verdiği araçta yararlanabilir.

Eski Model aracını sigorta yaptıramayan kişiler içinde ideal bir sigorta.

99 TL Brüt prim’den başlayıp maksimum 199 TL prim karşılığında bu teminat satın alınabilmektedir.

Ayrıca Trafik poliçesinde Hasarsızlık indirimi olan kişiler’e aynı indirim oranı bu poliçede de uygulanır.

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesinden 2007-1990 model aralığındaki Hususi ve Kamyonet kullanım tarzındaki ve araç değeri 20.000 TL'sını aşmayan tüm araçlar yararlanabilir.
    HDI Yardım Hizmetleri, Medline Acil Yardım Hizmetleri, Acil Tıbbi Masraflar Sigortası, Hukuksal Koruma sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Koltuk Ferdi Kaza Teminatlarının da isteğe bağlı olarak yararlanabilir.

http://www.hdisigorta.com.tr/urun_kasko_darkapsamlikasko.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatcaner -- 15 Nisan 2010; 21:42:51 >

• İzmir den trafik sigortası ve kasko yaptıracak arkadaşlar 12 şisgorta şirketinden teklif verebiliriz. ayrıcawww.sigortateklifim.net adresine girerseniz cok kısa bir form doldurup telefonla yada mail ile teklifiniz en kısa zamanda size ulaşacaktır.
    ÖZELLİKLE SADECE İZMİR için teklif verilecektir.
  • arkadaşlr geçen yıl 2009 model focusuma 900 tl full kasko ödedim,sigorta şirketim AKsigorta.şimdi hasarsızlık indirimi ne kadar olur yani bu yıl 900 yerine kaç tl öderim?fikir edineyimde sigorta şirketiyle ona göre pazarlığa girişeyim
  • 2004 Model Fiesta benzinli Full Kasko Başak Gurapama ( 4 Yıllık hasarsızlık var ) bu ay yaptırdım 462 lira --
  • 2009 model focus hb geçen yıl ilk yaptırdığımda 900tl idi full kasko.bu sene hasarsızlık indirimi dahil 940tl fiyat verdiler neden yüksek bu sene diye sorduğumda aracınızın fiyatı geçen yıl ötv dolayısı ile düşüktü bu yıl ötv siz fiyattan hesaplandı dediler ok dedim.10 gün evel aynamı çarptım ve kapımda hasar aldı kaskoya girdim 500 tl civarı masraf çakrmış exper.hasarsızlık bozuldu bu haliyelde 1.260 tl fiyat çıktı,axa oyak hasarsızlık bozulmasına karşın 980 tl fiyat verdi full kasko, ama 27000tl üzerinden göstermişler arabamı.ak sigorta ise 32.500 tl üzerinden .1260 fiyat çıkardı.neden bu kadar fark var acaba?
  • arkadaşlar 2004 corollamı gecen yıl mayısta 850 tlye hdi sigortaya kaskolattım bu yıl fiyat istedim hasarsızlık olduğu halde yine 850 civarı dedi kasko ücretlerine zam gelmiş.sıfırdan başlasam 1500 civarı fiyat çıkıyor.
  • ak sigorta neden diğer şirketlere göre yüksek fiyat vermekte,bi bilgisi olan.aracıma diğer kaskolara göre mesela axa oyaka göre 250 tl farklı bi hesap çıktı nedir farkları çok merak ettim açıkçası
  • 2001 model ford focus yeni aldım ve aldığım teklifler şunlar:

başak: 2200
    güneş: 1800
    yapı kredi : 1400
    anadolu: 1100 (%30 kamu sendikalı indirimli)

sizce gidip hemen anadoluya yaptırayım mı?anadolu sigortayla çalışan ve memnun kalan ve kalmayanlar var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.