Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
4
Favori
169.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni aldığım araca kasko düşünüyorum fia grande punto 5k 1.3 multijet active (75) 2006 model
    39 LC 026 plakam daha başka bilgi gerekiyorsa pm ile halledebiliriz fiyat veren olursa sevinirim...
    full kasko istiyorum yetkili servis orjinal parça hasarsızlık yok ilk kasko olacak öğretmenim...
  • onrblt26 O kullanıcısına yanıt
    Size özel mesaj gönderdim.
  • Sorento 2007 güncel fiyat bilgisi alablirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onderti -- 8 Mart 2014; 0:47:16 >
  • 2006 model hyundai getz vgt (110bg) %50 hasarsızlık oranıyla 550tl kasko fiyatı nasıl?
  • Onderti kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj gönderdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablocu T kullanıcısına yanıt
    Şirket ve teminat önemli.
    Rakamsal olarak uygun olabilir lakin içerik olarak ne sunuyir buna bakmak gerekiyor.
    550TL ye X şirketin verdigi teminat , 600TL lik Y şirketinin poliçesinden dusuk olabilir.
    Onemli olanda budur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze teşekkürederim ilgili ve bilgili sigortacısınız ve güvenilirsiniz kargodan poliçem geldi teşekküredrim uygun fiyata bu yılı hallettik
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

frenze teşekkürederim ilgili ve bilgili sigortacısınız ve güvenilirsiniz kargodan poliçem geldi teşekküredrim uygun fiyata bu yılı hallettik

Rica ederim , ne demek.
    Her zaman yardımcı olurum.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Ray sigorta full kasko.
    3 ay kadar sonra kaskonun süresi doluyor, tam olarak fiyat alabilmek için neler lazım acaba bilgi olarak size? özelden yollayarak bir fiyatları öğrenmek istiyorum da.
  • tablocu T kullanıcısına yanıt
    Full tabiri çok kullanılır , lakin gerçek anlamda full diye bir poliçe yoktur.

Size tavsiyem , deprem muafiyeti , tek veya çift sürücü , İMM (İhtiyari mali mesuliyet) limiti , manevi tazminat , ikame araç , hukuksal koruma gibi kıstasları kontrol etmeniz.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 10 Mart 2014; 15:32:31 >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlgili çalışmaları yapabilmek için 30 gün ve daha az bir süre kalmış olması gerekmektedir.
    Ayrıca çalışma yapabilmek için ;
    Araç sahibi T.C kimlik numarası
    Plaka
    Belge seri numarası

gerekmektedir.
    30 gün olayını bilmiyordum, demek ki ileriki bir tarihte ziyaret etmek gerekecek sayfayı. teşekkür ederim.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Özel mesaj ile aracın plakası ve irtibat numaranızı iletirseniz , takip sistemime kaydedip zamanı geldiğinde çalışma yapar , tarafınıza dönüş sağlarım.
  • generali güvenilir bir sigorta şirketi midir?
  • yaş 32 2007 model BMW 3.16 Dubai Star 794 TL,

frenze dostum sğolsun o da araştırma yaptı bu sene olmadı ama seneye tekrar haberleşeceğiz inşallah.
  • Kaskonuzu yaptırmadan önce yazıya bir göz atın derim poliçenizi daha ucuza getirebilirsiniz böyleliklehttp://www.sigortam.net/kasko-sigortasi/kasko-indirimi-nedir
  • 2014 FIAR DOBLO COMBİ
    50.000 TL ARAÇ BEDELİ
    %50 HASARSIZLIK
    874 TL EUREKO SİGORTA
  • Arkadaşlar sigorta konusunda yardımcı olabilirim. 22 şirket ile anlaşmamız bulunmaktadır.
  • 2005 clio symbol aracımın kasko değeri 13.750

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.