Şimdi Ara

## Sony'den 31MB/sn Okuma Hızına Sahip Yeni USB Bellekler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Sony'den 31MB/sn Okuma Hızına Sahip Yeni USB Bellekler ##

Sony, yeni USB belleklerini duyurdu. Firmanın USMGLX ailesi altında hazırladığı PocketBit serisi yeni USB bellekler depolama kapasitesine göre 5 farklı model ile lanse ediliyorlar. 1GB, 2GB, 4GB, 8GB ve 16GB gibi depolama alternatiflerine sahip olan yeni USB bellekler Windows ve MAC tabanlı sistemler ile de sorunsuzca çalışabilmekte. Ayrıca Window Vista ile gelen ReadyBoost teknolojisini de destekleyebilen Sony'nin yeni USB bellekleri LED Lite ile de dikkat çekiyorlar. Özellikle 31MB/sn okuma hızı ile öne çıkması beklenen yeni belleklerin tepe modeli olan 16GB'lık varyasyonun Mart ayı içerisinde Japonya'da yaklaşık 210$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulması bekleniyor.

• 16 gb bir belleğe 210 dolar vermek bana akılcı gelmiyor usb hdd tercih edebilirim benim için taşınabilirlik ön planda değil
  • Yazma hızı bilgisi gene yok napiyim okumayı..
  • 16gb olanın fiyatının maşallahı var
  • SONY çok pahalı yaffff

Başkası yazmadan ben yazayım
  • 210$ maşallah ben bu parayla bir raptor daha alırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

210$ maşallah ben bu parayla bir raptor daha alırım.

normal hdd lerle nasıl kıyaslanabilyor hala anlayamıyorum...iki tur cihazında kullanım amacları farklı....özellikleri farklı....
    elmayla armutu karıştırmayın lütfen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 11 Şubat 2008; 10:09:21 >
  • cebinde 16 gb bilgi tasıyosun insanı havaya sokar bu seytan icadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

cebinde 16 gb bilgi tasıyosun insanı havaya sokar bu seytan icadı

eeehehehhehehe

200USd verdim demek de havaya sokar sen rahat ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: El_domingo

quote:

Orjinalden alıntı: max975

210$ maşallah ben bu parayla bir raptor daha alırım.

normal hdd lerle nasıl kıyaslanabilyor hala anlayamıyorum...iki tur cihazında kullanım amacları farklı....özellikleri farklı....
    elmayla armutu karıştırmayın lütfen....

Arkadaş Kıysalamada haklı 210 usd boru değil. Sonuçta raptor kaybolmaz etmez.

Birde bende raptor var demenin verdiğirahatlık :)
  • Fiyat pahali.
  • 210$ yaklaşık 250 ytl yapıyor. eskiden 200 ytl ye 256mb bellek aldığımı hatırlıyorum o ufacık şeyde 16gb olması çok güzel birşey. herkes en az 4 gb almalı çok işe yarıyor minicik alet
  • ilerki yıllarda 16GB lik bellekler ucuzlar.
  • ilk taşınabilir hafıza kartımı ( 1 gb cf microdrive ) 5000 Euro civarında para vermiştim 7 sene once , gecenlerde kadıkoyde 300 $ a gördüm .

(keyif için değil iş için almıştım-endüstriyel bilgisayara hard disk yapmıştım-win 95) :)
  • ilk 256 usb me 300 küsür milyon vermiştim hey gidi heyy
  • Yazma hızı bilgisinin verilmemesi çok gıcık bir durum. Resmen biz adam kandırmaya çalışıyoruz diyolar açıkça. Bu zihniyetten ne zaman vazgeçecek bu üreticiler, pazarlamacılar, komisyoncular vs. vs. bilmiyorum.
  • ömür boyu garantili a-data pd7 ler varken bu fiyata bunlar gitmez. zaten yazma hızını da belirtmediklerine göre ürüne pek güvenmiyorlar anlaşılan.
  • Çok pahalı ama firmalar arka arkaya 16GB lık modellerin duyurusunu yapıyorlar, yakında bir fiyat düşüşü bekleyebiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.