- x
PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI
271 Cevap54469 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1261 Mesaj
25 Temmuz 2011; 12:15:44 

Arkadaşlar bir yardım istiyicem sizden şimdi 160-250-320gb slim kasaların gb özelliği şumudur.?
Yani oyun atıyorum 3,5gb onu içine kaydet birdaha cd takmana gerek kalmaması içinmi yoksaa...
Herhangi bir resim vs. depolama içinmi önemli hafıza birde bu 3,5 menegar gaia sistem nasıldır nedir.?
Orjinal oyunmu alalım.? lütfen yardım ps3 ilgili kısa açıklama.?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3146 Mesaj
4 Eylül 2011; 3:12:53 

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar bir yardım istiyicem sizden şimdi 160-250-320gb slim kasaların gb özelliği şumudur.?
Yani oyun atıyorum 3,5gb onu içine kaydet birdaha cd takmana gerek kalmaması içinmi yoksaa...
Herhangi bir resim vs. depolama içinmi önemli hafıza birde bu 3,5 menegar gaia sistem nasıldır nedir.?
Orjinal oyunmu alalım.? lütfen yardım ps3 ilgili kısa açıklama.?

Boyut depolama için işte, mesela cd değilde PSN den satın alıp indirirsen boyuttan gider. Ancak sadece CD'den oynuyorsan sırf save gameler yer kaplar. Evet oyunları orjinal al.

Benimde bir sorum var, PS'yi gün içerisinde 2-3 kere kapatıp açıyorum, sorun yaratır mı?

3124 Mesaj
19 Eylül 2011; 8:13:26 

Arkadaslar psn den dun gece oyun indirirken makine fazla ısınmasın diye 2 saat sonra otomatik kapanma moduna ayarladım. Sabah baktıgımda ise sanki 2 saat degil saatlerce download yapmıs gibi 2 saatten cok daha fazla veri indirmis gibi daha buyuk boyutta veri indirmis. Makine kapalıyken download ieleminin devam etmesi gibi bir durum varmı, soz konusu olabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...

1425 Mesaj
4 Ekim 2011; 11:46:29 

Arkdaşlar bir sorunum var ve yardım lazım.

3 defa psn kardeşliği yaptım, üçünde de oyunları ben satın aldım.
ilk yaptığım psn kardeşliğinde kendi hesabımdan hariç başka hesap açtım ordan aldım herkes de aldı, sorun yok.

2. ve 3. psn kardeşliğini yine bu hesap üzerinden satın aldım.
Yanlız, 1. psn kardeşliğindeki insanlardan tamamen farklı insanlarla yaptım.

2. ve 3. psn kardeşliğimde herkes şundan şikayetçi oldu;
5 kişi tarafından hesap kullanıldığından siz oyun indiremezsiniz gibi uyarı vermiş.

Doğal olarak paralarını iade ettim ve aldığım o oyunlar yaklaşık 220TL benden çıktı.

Öğrendiğim kadarı ile, 5 kişi ile yaptığım kardeşlik, sadece o 5 kişi ile sınırlı kalıyormuş. Eğer farklı 5 kişi ile kardeşlik yapacaksam farklı bir hesap açmam gerekiyormuş. Çünkü ilk 5 kişi hesabı terk etmezse son 5 kişi hesapdan oyun indiremiyormuş. fakat ilk 5 kişi hesabı terk ederse, alınan oyunlarıda oynayamıyormuş.
Bunlar ne derece doğru?

---------------

Aldığım oyunları iade edebilir miyim?

1599 Mesaj
11 Ekim 2011; 10:59:10 

PSN ye kayıt olacağım ama hangisini seçmeliyim pn turkiye mi psn usa mi? hangisi daha avantajlı olur indirilebilir demo oyunların fazlalılığı vs usa daha mı iyi olur ayrıca iki ülke için de farklı maillerle kayıt olabilir miyim?

236 Mesaj
21 Ekim 2011; 23:29:14 

psn fifa 12 alıcam fakat hangi kredi kartını denediysem hata veriyor wallet.... bişi yarsımlarınız için teşekkürler

PSN ahmetserkanerkan

236 Mesaj
21 Ekim 2011; 23:31:06 

psn fifa 12 alıcam fakat hangi kredi kartını denediysem hata veriyor wallet.... bişi yarsımlarınız için teşekkürler

PSN ahmetserkanerkan

248 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:23:48 

quote:

Orijinalden alıntı: ihunter

internet kullanımına açık mı kartınız? belki online işlemlerden bir sanal kart oluşturup alırsanız daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz...

865 Mesaj
5 Kasım 2011; 13:19:40 

merhaba arkadaslar sunaki versiyonum 3.41 fifa 12 aldim oynamak icin 3.73e yukseltmek gerekiyormus , ama ps3 dosyayi indirdikten sora " 8002f157 hatasi " veriyor bunu nasil cozerim ???

simdiden herkese tesekkurler

Psn : garamalli

2823 Mesaj
13 Kasım 2011; 17:11:22 

arkadaşlar konsol alacağım fakat bu konulardan bayadır uzak kaldığım için çelişkide kalıyorum.
PS3mü ?XBOX mı ?
veya niye ps3 niye xbox ?
fiyat olarak önemli de değil aslında.
Yardımlarınız için teşekkürler.

PSN: nibbleart
harman/kardon avr 360
harman/kardon HKTS 210 Sub-bass
JBL CS360 xcite 5 Satellite

175 Mesaj
14 Kasım 2011; 15:56:33 

Bazi ps3'lerde J Chassis diye bi ibare var.
Bu ibarenin olmadigi urunlerden farki nedir acaba?
Kasa yapisi mi?

S U L H

72 Mesaj
16 Kasım 2011; 13:19:41 

arkadaşlar pes 2012 de 2011 dekı gıbı analig yokmu yoksa benmı bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

148 Mesaj
18 Kasım 2011; 17:09:56 

Arkadaşlar Yeni Bir 320 GB Ps3 Aldım Fakat Oyunlarda Sağ, Sol, Yukarı, Aşşağı Tuslarını Kullanamıorum Sadece Analog İle Hareket Ettirebiliyorum O da Çok Hassas Oluyor.Alışmısım diğer ayarlara nasıl ayar yapılır fps ve futbolda çok zorlanıyorum yardım edecek arkadaşlara tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baracuda10 -- 18 Kasım 2011; 17:20:44 >

1x150 cm çanak 1x atlanta hdbox- 1 x nextstar 16500 fta-1 x goldmaster 9400 vcı-1x SkyStar 2.6d-1 x diseqc motor-1 x samsung le 32c650-1x samsung es46''6140-1 x Samsung Galaxy Note 3-1 x Western Digital Elements 1.5TB Usb 3.5'-1 x casper nirvana laptop 1 x PS4 500gb 1 x Samsung HT-D5550

DH PS4 OYUNCULARI

PSN ID baracudaTR

175 Mesaj
20 Kasım 2011; 11:06:32 

Samsung c650,ps3 ve z5500'u birbirine nasil baglamaliyim ki her seferinde ps'3ten tv'ye ya da tv'den ps3'e gecisimde optik kabloyu birinden cikarip digerine takma isinden kurtulayim?
Foruma baktim ama pek bisey bulamadim.

S U L H

56 Mesaj
20 Kasım 2011; 22:07:57 

Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almayı düşünüyorum bu konsol larla ilgili çok az bilgim var öncelikle xbox 360 la playstation 3 arasında karak veremedim. bir diyer meselede playstation 3 alırken dikkat etmem gereken bişey varmı bi öneri bi akıl verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

127 Mesaj
25 Kasım 2011; 19:11:28 

merhaba arkadaşlar makınam slim 320 gb multiman 3.55 var. Aldıgımda kurulu 10 tane oyun ile birlikte geldi. multıman programından 2 tane oyun sılmeme ragmen boş alan hala aynı gözükmete ? bunun sebebi nedır ? kurulu oyunları başka bir şekıldemı siliyoruz acaba. save dosyalarını falan sildım , video müzik vs hiçbirşey yuklu degıl makına da :S yardımcı olursanız sevınırım...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Aralık 2011; 8:08:23 

quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

Kardeş rehberi takip edip "japon" psn adresi aldım.Psn ye girdim ama demo oyun bölümünü bulamadım.Bi yardım etsen sevinicem.Demo oyunların yerini biliyorsanız yardım edin.Teşekkür ederim.

Playstation store da sol yukarda ki seceneklerde demos yazar oraya gir cok rahat bulursun bu arada turkiyedemisin eyer turkiyedeysen niye japon psn actin ilerde bazi seylerde sorun cikarabilir hatta cikarir

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2011; 8:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: siber86

Merhaba arkadaşlar oyun konsolu almayı düşünüyorum bu konsol larla ilgili çok az bilgim var öncelikle xbox 360 la playstation 3 arasında karak veremedim. bir diyer meselede playstation 3 alırken dikkat etmem gereken bişey varmı bi öneri bi akıl verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Kesinlikle ps3 al derim eyer cok sey yuklemem diyorsan 120 veya 160 gb al 1. Ellerde bu aralar bircok indirim var onlara da bakip alabilirsin

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2011; 8:11:58 

quote:

Orijinalden alıntı: zeyyan

merhaba arkadaşlar makınam slim 320 gb multiman 3.55 var. Aldıgımda kurulu 10 tane oyun ile birlikte geldi. multıman programından 2 tane oyun sılmeme ragmen boş alan hala aynı gözükmete ? bunun sebebi nedır ? kurulu oyunları başka bir şekıldemı siliyoruz acaba. save dosyalarını falan sildım , video müzik vs hiçbirşey yuklu degıl makına da :S yardımcı olursanız sevınırım...

Sen o oyunlari nerden sildin onlarcdirek harddiske yuklu sanirim onlari playstation ayarlar da hard diski bulup ordan silmelisin oyun bolumunde sildiklerin harddiskten silinmez onlar kopya dosyalar sadece

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2011; 8:13:44 

quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

Arkadaşlar Yeni Bir 320 GB Ps3 Aldım Fakat Oyunlarda Sağ, Sol, Yukarı, Aşşağı Tuslarını Kullanamıorum Sadece Analog İle Hareket Ettirebiliyorum O da Çok Hassas Oluyor.Alışmısım diğer ayarlara nasıl ayar yapılır fps ve futbolda çok zorlanıyorum yardım edecek arkadaşlara tesekkur ederim.

Oyunlarin icinde ayarlar varya ordan istedigin sekilde ayarlayabilirsin oyunlarin genelde ana menusunde olur options diye sensitivity vesayre yazar veya kontrollerde default left 1 right 1 falan yazar onlarin hepsini kendine gore ayarlayarak deneyip bir sonuca ulasabilirsin

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2011; 8:14:49 

quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzlukta

arkadaşlar pes 2012 de 2011 dekı gıbı analig yokmu yoksa benmı bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

Analogun hizini veya kullanip kullanmama istegini ana menudeki ayarlar bolumunden yapabilirsin

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2011; 8:16:10 

quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

arkadaşlar konsol alacağım fakat bu konulardan bayadır uzak kaldığım için çelişkide kalıyorum.
PS3mü ?XBOX mı ?
veya niye ps3 niye xbox ?
fiyat olarak önemli de değil aslında.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Kesinlikle ps3 xbox daha cabuk bozulur ve sistemi turkiyede ps3 e gore cok kotu ve cok mesaj yazdim buraya arkadaslar sorularinizi pm arin cevapliyim

14 Mesaj
31 Aralık 2011; 13:28:45 

playstation storedan ps3'üm olmasına rağmen yanlışlıkla psp god of war chains of olympus oyunu aldım geri verme imkanım var mı yoksa nasıl satabilirim

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2012; 21:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: naimemice

playstation storedan ps3'üm olmasına rağmen yanlışlıkla psp god of war chains of olympus oyunu aldım geri verme imkanım var mı yoksa nasıl satabilirim

Geri veremezsin soyle yapabilirsin o paketi 2 playstation kullanabiliyor digelimki paket 10 tl tek hakki 7.5 tl satip 5 lira kar edersin gibi ama adam o sirada accountunu calabilir sonucta email ve sifreyi vermis olcaksin degistirmiycegine emin ol once derim ama ben olsam arkadaslarima satardim accountunun calinma ihtimali daha az olur

3 Mesaj
8 Ocak 2012; 13:38:52 

Arkadaşlar merhaba ;
Geçen hafta yurtdışından (İspanya-Media Markt) PS3 160GB aldım. Kurulum ve kullanım ile ilgili dikkat etmem gereken noktalar var mı ?
Aldığım konsolu Türkiye'de sorunsuz olarak kullanabilirim dimi ?
Kutunun içinden çıkan belgelerin bir tanesinde " this product is intended to be used in following countries" şeklinde bir cümle var ve bu cümle sonrası sayılan ülkeler arasında Türkiye yok.. Avrupadaki bütün ülkeri yazmışlar.Listede Avrupa ülkeleri dışında herhangi bir ülke yazmıyor ?

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? Kurarken veya kullanırken nelere dikkat etmem gerekiyor. Daha önce Avrupa'dan makine alıp Türkiye'de sorunsuz kullanabilen arkadaşlar varsa bilgi verirseniz sevinirim.

teşekkürler..

2239 Mesaj
26 Ocak 2012; 9:32:46 

Faydalı bilgiler için teşekkürler.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | Slimport HDMI | Android v4.3 İşletim Sistemi

2 Mesaj
19 Şubat 2012; 19:24:52 

yaa bi sorum olacak bu ps3 ün move uyumlusu falanmıu war acaba bütün ps3 lerde move ile oynanmıormöu?

62 Mesaj
22 Şubat 2012; 17:29:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ihunter

Ben wallet'a (o da net üzerinden) bir kere 10 TL attım. bir daha da 5 kuruş atamıyorum. visa-master, garanti shop&miles, ykb world, işbankası maximum ve finansbank kredi kartlarının tümünü hem UK hem de TR hesabımdan denedim. Olmuyor baba. Başaran arkadaşları kıskanıyorum ve gıcık oluyorum.

Play Station Network Card satın alayım diyorum. Mesela amazon.co.uk'den ( http://www.amazon.co.uk...on+network+card&x=0&y=0 ) Bunu kullanan var mı acaba? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi?

quote:

Orijinalden alıntı: naimemice

Abicim sen nasıl aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamesCole -- 22 Şubat 2012; 17:31:43 >

---Panasonic TX-P42GW20 incelemesi---

72 Mesaj
23 Mart 2012; 21:47:11 

ps3 e microsoft silverlight yuklemek mumkunmu bılen varmı

1425 Mesaj
31 Mart 2012; 12:14:02 

Selamlar,

Birkaç sorum olacak,

1) herhangi bir jpg formatlı resmi, ps3 ana menüde arka plan resmi yapabilir miyiz?

2) 2 adet bluetooth kulaklığım var, (Samsung HM1100 ve Jabra BT2045) ikiside bluetooth versyonu 2.1 in üstünde. bundan 2 ay oncesine kadar Samsung kulaklık ile gayet güzel görüşme yapabiliyorken son 1 haftadır tüm denemelerime rağmen kulaklıklar ps3 ile bağlanıyor lakin oyun içinde görüşme yapamıyorum. Fifa12, Dirt3, Dungeon Hunter, başta olmak üzere hiçbir oyunda bağlantı kuramıyorum, oyuna girmeden de kulaklığı bağladım, oyunun içindeyken de kulaklığı bağladım sonuç aynı.

3)
Ps3 de oyun klasöründeki oyunlar indirilme sırasına göre sıralanmış durumda,
kare tuşuna bastığımda klasör içine vb. göre sıralıyor,

Benim istediğim;

kendi kafama göre sıralama yapmak, böyle birşey mümkündür diye tahmin ediyorum, uygulamasını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSpect_tr -- 1 Nisan 2012; 17:06:44 >

249 Mesaj
1 Nisan 2012; 22:21:36 

arkadaşlar yeni ps3 alıcam.en fazla 600 lıra butcem.kaç gb almalıyım ve nereden almalıyım? sivas ya da istanbuldan bir mağaza biliyorsanız da olabılır ?

94 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:15:45 

a 101 den ps 3 aldım kaç gündür black opsun demosunu oynuyorum kutudan oyun çıkmadı sadece bi film çıktı ancak yeni fark ettim kutuda choose a ps3 game from the special selection avaıble ın store plus get the karate kıd movıe on blue ray yazıyo anladığım kadarıyla psnden bedava oyun indirebilicem bunu nasıl yapabilirim yada doğru mu çevirdim

Tıklarsanız sevinirim :) http://gemideyim.org?ref=PinhF

12204 Mesaj
1 Mayıs 2012; 23:11:32 

quote:

Orijinalden alıntı: odemirbuk

arkadaşlar yeni ps3 alıcam.en fazla 600 lıra butcem.kaç gb almalıyım ve nereden almalıyım? sivas ya da istanbuldan bir mağaza biliyorsanız da olabılır ?

160 Gb'lık yeterli olur. Teknoloji marketlerinin indirimlerini takip edin.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

3073 Mesaj
9 Mayıs 2012; 9:59:41 

Arkadaşlar connect test yaptığımda şu şekilde bir hata alıyorum kablolu bağlayın demeyin çünkü ps3 salonda bu arada psn den sürekli hata alıyorum ve herşey aşırı yavaş çalışıyor hata şu şekilde ;

"The router in use may not support IP fragments, and the communication features of some games may be restricted. For details, contact the router manufacturer."

1492 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:46:56 

Bende 19 inch LG w1954s widescreen lcd monitor var. Ama HDMI ve DVI girişi yok. Sadece VGA var(15 pinli). Buna bir şekilde PS3 bağlanır mı? Görüntüsü nasıl olur?

99 Mesaj
24 Haziran 2012; 13:11:57 

arkadaşlar yeni ps 3 aldım Ve cihazı iinternete bağlamaya çalışıyorum..klavuzda anlatılanları denedim ama en sonunda başarısız oluyor. sony nin sitesine de baktım detaylı bir açıklama yok WPA KEY denen şey nedir bana bir yardımcı olun!!!!!!!!!!!!!

2816 Mesaj
24 Haziran 2012; 21:33:42 

quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

arkadaşlar yeni ps 3 aldım Ve cihazı iinternete bağlamaya çalışıyorum..klavuzda anlatılanları denedim ama en sonunda başarısız oluyor. sony nin sitesine de baktım detaylı bir açıklama yok WPA KEY denen şey nedir bana bir yardımcı olun!!!!!!!!!!!!!

bağlanmaya çalıştığın kablosuz internet ağının şifresi

PSN: jack_sparrow34

99 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:10:03 

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

bağlanmaya çalıştığın kablosuz internet ağının şifresi

eyvallah jack..ben de şifreyi girdim ama olmadı..daha sonra airties'ı aradım oradan halletim...

758 Mesaj
7 Temmuz 2012; 17:58:17 

güzel bir konu olmuş sağolasın

Fk Maths..

2748 Mesaj
17 Temmuz 2012; 18:37:15 

Bugün; 18:28:40

ps3de 1 aydir sorun vardi store a girip 1 dk sonra offline oluyordum dns vs butun sayili sorunlari Verdi,arada kablosuzda ag gormuyordu ethernet kablosuyla taktim yine ayni sorun gordu gormedi derken ben de format atayim dedim.dun gece format attim uzun olsun sabah bakarim diye ama kalktigimda %98de takilmisti ben de ps3 u kapattim actim.acildiginda data corrupted vs yazisi cikti format atilmasi gerEkiyor dedi tamam dedim ama bir dongu olustu.soyleki formati atiyorum sonra update icin usb takiyorum updatei yapiyor restartdan sonra yine data corrupted deyip format istiyor.ne yapmaliyim simdi bu konuda bilgisi olan varsa cok iyi olur

29 Mesaj
19 Ağustos 2012; 10:05:00 

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramını kutlarım sağlık dolu huzur dolu barış dolu bayramlar dilerim
Benim sorunuma gelecek olursak sorunum şu

1 - ps3 yeni aldım 3,55 cwf li bir makine lcd hd philips marka tv miz var makineyi hdmi girişi ile tv bağladık makine çalıştı baya bir oyunda oynadık ama sonra başka bir arkadaşın evinde ( ps3 kutusundan çıkan üç renkli kablo bilirsiniz adını bilmiyorum ) onunla bağlamak istedik görüntü gelmedi neden olabilir.

2 - tv 10800p serisini destekleyen bir tv ve hdmi girişi ile bağlandığım halde ps3 oyun oynarken tv durumuna girip baktığımda oyun durumunu 720p olarak gösteriyor sizce neden olabilir

3- ps3 çok ısınıyor olması normal mi?

Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü yeni aldım kafam baya karışık acaba ps3 sorunlumu yoksa ben mi kullanmasını bilmiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

11 Mesaj
21 Ağustos 2012; 1:15:49 

selam arkadaşlar ps3 alacağım ancak bazı modellerde WLAN yazıyor bazılarında DLAN hangisini almalıyım

555 Mesaj
2 Eylül 2012; 5:07:12 

Bir ps3 oyununu baska bir psn adresine aktarabiliyor muyuz ? Mesela bende uncharted3 var online kodunu falan girdim psn adresinden cikip baska adresteyken oynuyamiyorum...

101 Mesaj
2 Eylül 2012; 23:55:54 

display settings'de çözünürlüğüm 1080p iken fifa 12, nba 2k12 full kalite oynayabiliyorum.ancak f1 ve pes'te 1080p'de görüntü bozuluyo.bu oyunlar için 720p yapıyorum çözünürlüğü ve görüntü düzeliyo.oyunlara göre seçim mi yapıcaz?veya hepsini (720p, 1080i ve 1080p) seçsek kendi otomatik seçer mi çözünürlüğü?

Psn: ofli61ts

1270 Mesaj
3 Eylül 2012; 19:32:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ofli61.1967

display settings'de çözünürlüğüm 1080p iken fifa 12, nba 2k12 full kalite oynayabiliyorum.ancak f1 ve pes'te 1080p'de görüntü bozuluyo.bu oyunlar için 720p yapıyorum çözünürlüğü ve görüntü düzeliyo.oyunlara göre seçim mi yapıcaz?veya hepsini (720p, 1080i ve 1080p) seçsek kendi otomatik seçer mi çözünürlüğü?

Hepsini secili yap oyun neyse ona gore otomatik ayarlar cozunurlugu

Psn:bAsSxTrEMe - Logitech - Z5500 - Ps3 Slim 320gb

4878 Mesaj
10 Eylül 2012; 17:11:52 

yararlı bir konu

662 Mesaj
23 Eylül 2012; 10:28:09 

Meraba arkadaşlar...40 gb lık kullanıyorum....Yer sıkıntısıda yaşıyorum...Şöyle bir sorunum var...Fifa 13 psnde 9 küsür gb civarındaymış sanırım....O kadar yer bırakıyorum fakat install içinde kendisi kadar yer bırakmak zorunda kalıyorum yani toplam 18 gb....Oyunu install yapınca 9gb olarak gözküyor haliyle o 9gb yeri tekrar dolduruyorum...Eskiden böyle olmuyordu sanıırm...Hafıza da uyarılar verirdi...Var mı yapabileceğim bir şey ?

PSN:ReturnZuhaa

18 Mesaj
24 Eylül 2012; 23:47:43 

arkadaşlar nereden bilgi alabileceğimi bulamadım eğer yardımcı olursanız sevinirim...ps3 için SONY PLAYSTATİON PS3 KOL yerine farklı markalrdan, kablosuz kullanma imkanı olanlardan, alsam ps3 uyumluluğunda ve oyunlarda uyum sorunu yaşar mıyım??? aryrıca hangi markaları önerirsiniz??örneğin goaldmaster olur mu?

929 Mesaj
29 Eylül 2012; 23:28:21 

İyi geceler arkadaslar şimdi bir sorum olacak : ps3'un tv inç ayarı nasıl yapılıyor ? Sunu biliyorum power tuşuna basilİ ikinci dıttan sonra oto hdmi yes/No çıkıyor ama benim istediğim tv ekran boyutunu secmek bunu nasıl yapiyoruz?

PSN: Seridino / Denizmax

LG 42LW659S 3D TV-Samsung 40EH6030 TV /LG HT-1100 5.1 Ev Sinema Sistemi/PS4 500 GB /Sony 7.1 Gold Wireless Headset/Lenovo U510 Laptop-1 TB /320 GB Seagate HDD/Fifa 14/Call Of Duty Ghost/NBA2K14/

267 Mesaj
2 Ekim 2012; 10:43:04 

PSN'e baglanmama ragmen PES'te online moda giremiyorum.Sebebi ne olabilir?

Giris yapilamiyor hatasi veriyor.

517 Mesaj
15 Ekim 2012; 0:54:01 

arkadaşlar 4.25 e geçip sorun yaşayanlar var mı? makinayı update etmeden önce god of war 3 çalışıyodu ancak updateden sonra calısmıyo full format herşeyi yaptım bana mısın demedi kafayı yicem.

in my restless dreams.. i see that town..silent hill..you’d promised me to take there again someday..but you never did..well i am alone there now..in our special place..waiting for you..

152 Mesaj
20 Ekim 2012; 10:10:09 

arkadaşlar bu 2 sinden birini alıcam. ama karar veremedim. hangisi daha iyi.. birde bu
Move Fitness ile After Hours Athletes ne demek oluyor... en ucuz sony eurisa garantili nerden bulabilirim..
http://www.bimeks.com.tr/compare.aspx

461 Mesaj
23 Aralık 2012; 22:17:52 

PS3-PC BAĞLANTISI MEDYA PAYLAŞIM REHBERİ RESİMLİ ANLATIM

ilgili başlık güncel değil, orda sorsam biliyorum ki alacağım yanıtlar, asrın hortu, konu ne zaman açılmış sen ne zaman sormuşsun, yüzyılın hortu türünden olacak.

işin özü yıl 2012 sonu ve ps3'ü pc'ye nasıl bağlarda pc'deki filmleri izleriz?

Uykunun içinde bir rüya, rüyamda bir gece. Gecede ben. Bir yere gidiyorum, delicesine. Aklımda sen.
Özdemir ASAF

4049 Mesaj
30 Aralık 2012; 9:02:06 

başlık kirliliği olmasın singstar için maile kod gelmiş ama bunu nereye giricez psn store hata veriyor çünkü

17 Mesaj
8 Ocak 2013; 23:21:09 

Arkadaşlar sizcede bir oyuna 150 tl gibi bir fiyat fazla değilmi bu ps3 üreticilerinin millete attığı kazık değilmi yoksa herkez memnunmu bu durumdan?

495 Mesaj
10 Ocak 2013; 11:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: acery

Arkadaşlar sizcede bir oyuna 150 tl gibi bir fiyat fazla değilmi bu ps3 üreticilerinin millete attığı kazık değilmi yoksa herkez memnunmu bu durumdan?

Burada kimse bir oyuna 150 TL vermediğinden bizim için problem değil. İsterlerse 500 TL yapsınlar. Buradaki oyuncular genel olarak yurtdışı siteleri, forumun ikinci el bölümünü ve psn store'u kullanırlar oyun almak için.

Bir oyunun yurtdışı sitelerde standart çıkış fiyatı 120 TL'dir ki çıkışından 1-2 ay sonra o fiyat 90 TL'ye düşer. Çıkışından sonra o sene içinde oyunun fiyatı 45-90 TL arasında değişir, 1 seneden eski oyunlar ise 30-45 TL arasında değişir.

Psn store'da kardeşlikle alınmış hesaplar için bir oyunun maksimum çıkış fiyatı 65 TL'dir ki yıl içinde mutlaka indirimler olur ve yeni çıkmış oyunların fiyatları bile 20-40 TL arasında değişir indirim zamanlarında. Eski oyunları ise kardeşlikle 10-25 TL arası fiyatlara almak mümkün.

Forumun ikinci el bölümünde ise 10-15 TL'ye bile eski oyunları bulabilirsin.

37 Mesaj
13 Ocak 2013; 12:49:19 

selam arkadaşlar, benim şöyle bir sorunum var, ps3 ile internete ethernet kablosuyla, bağlanıyorum, ancak düzenli bir şeklide ara ara "ethernet kablosu bağlı değil" uyarısı alıyorum ve netten kopuyorum, bi 10-20sn sonra tekrar "giriş yaptınız" uyarısı geliyor ama 10-15 dk sonra bu sorun aynı şekilde böyle tekrar ediyor.

sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba?

yardımcı olursanız sevinirim

1456 Mesaj
14 Ocak 2013; 9:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzlukta

ps3 e microsoft silverlight yuklemek mumkunmu bılen varmı

Aynı soruyu bende soruyorum çok önemli benim için de ... digiturk web tv den maç satın alıp izleyim dedim ama silverlight eksik diyor yükleyemedim ... bilen varsa söylesin lütfen

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

778 Mesaj
16 Ocak 2013; 1:10:43