Şimdi Ara

C sınıfı otomobil anketi ! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
0
Favori
49.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

C sınıfı otomobil anketi !

(En Son Oy Tarihi: 12.4.2017)
Giriş
  • resimler koyduk anlamadın, tablolar koyduk anlamadın... bütün arabalar güzel dedik.. sahibinin ağız tadı önemli dedik yine anlamadın... herkes kendi arabası ile mutlu bırak kötülemeyi sen kendi aracınla ilgili iyi beğendiğin şeyleri yaz dedik.. sen vw i karalamayı sürdürdün... çakma vs laflar ettin.. burdaki tartışmayıda sen başlattın.. ne dememei bekliyorsun? haklımısın şimdi? bak ben yine sana el uzatıyorum.... sen bilirsin tabii
    quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

vw nin parasını hak etmediğini kalitesinin düştüğünü belirten herkes sana göre vw düşmanı

bu yolda devam edin.

• Çakma diyen ben değilim.

önü golf arkası passat bir tasarım hoşuma gitmiyor.bunu diyen benim.

istediğin tabloyu koy.istediğin araç ile kıyasla.accord zaten alakasız

jetta ya da golf bana göre pahalı.kalite eskisi gibi değil.eskisi gibi olsa gam yemem

tsi sorunları için ekip bile çağırmışlar.sen bana vw ni anlatma.

sen daha yenisin ben kaçkere boğaz kelebeği temizletmek için yakınlarımı servise götürdüm.

her araçta sorun olabilir ama premium marka diye geçinen bir firmada bu kadar sorun olmamalı.

uzatılan eli sıkarım.benim için problem değil.

benim için problem olan bu vw arabaları şişirme arzunuz diğerlerini karalama isteğiniz.

vw nire diğerleri nire gibi saçma sapan lafları eden ben değilim.
  • sen esmer seversin ben sarışın... biri corollanın tipini sever biri focusun... birde mükemmele ulaşmak yada çalışmaya çalışmak diye birşey var.. 6 aydır kullanıyorum.. aerodinamiğide mükemmel bana göre tipide mükemmel... sana göre olmayabilir... pahalı konusuna gelince 53000e fulle yakın passat dedik... 49a 170lik full jetta yada golf gt dedik, 34e baz donanım ama artıları var dedik... 40000e focusta alınır dedik.. ben 38500e astra almıştım dizel gayet memnundum çıkan sorunlarıda çözdüler unuttum gitti... herkes tercihini yapar...
    tsi konusuna gelince forumda 3 arkadaşımızda sorun vardı.. biri yazılımla çözüldü... 2 arkadaşımızın devam ediyor.. sanırım tüm türkiyede 10 taneymiş sorunlu.. onunda benzinden kaynaklandığı düşünülüyor... kaç tane satılmış 10 tane arıza çıkmış ne olmuş? benzin olayınıda açayım sana.. araçlar normalde 98 ayarlı min.95 ron ile çalışıyor.. 95 kullanırsanız sorun çıkmıyor ama irandan ıraktan azerbeycandan gelme kaçak ron95 altı benzin kullanırsanız vuruntuya bağlı hasar oluşuyor... normalde vuruntusensörü 95 e kadar koruyor.. şu an 170liklere 97 140lıklara 95 tavsiye ediliyor ve güvenilir benzinciden alın deniyor... su katılmasın... kaçak benzin olmasın deniyor... bumudur şimdi? hadi diyelim benzinden değil... arıza sayısı çok değil.. ben nice xxxzedeler bilirim... yyyzedeler bilirim... ben ne sorunlar yaşadım bilen biliyor... inşallah o iki arkadaşımızın da sorunu çözülür... ekip bile kalkmış gelmiş almanyadan takdir etmek lazım.... aksi olsaydı olay olurdu dünyada bütün gazteler dergiler yazardı.. sorun olsaydı bu motorları passatlarada golflerede leonlarada audilerede vs koymazlardı...

bizim diğer markaları karalama arzumuz yok.... sadece karalayanlara cevap veriyoruz... vermeyelimmi? alıp bohçayı gidelimmi? ben eylül ayında foruma katıldığımda 3-4 tane tsi kullanıcısı vardı 30 golf-jetta 10 küsürde passat kullanıcısı oldu forumda... karalamalar azaldı.. millet doğruları konuşmaya başladı... rahatsızlık arttı tabiii.. çığ gibi büyüyor TSI kullanıcıları... 1 yılı geçtiği için.. güven oluştuğu için... ben iyiki almışım diyorum...

tekrar söylüyorum... allah herkesi farklı yaratmış kimi dizel ister kimi benzinli.. kimi spor ister kimi binek, kimi sedan kimi hb...

lütfen herkes karalamadan yazsın yazacağını... bütün arabalar güzel... neye göre güzel. tercih edene göre güzel... ben tercih etmişsem güzeldir.. sen fiat tercih etmişsen oda güzeldir... huso kardeşim civic tercih etmiş oda güzel... ceyhun kardeşim nasıl mutlu yarisinden.. yarın mutlu olmaz corolla alır.. oda güzel... anlatabildimmi?

ne olur güzel güzel konuşsak paylaşsak bilgimiz artsa... sen topik açsan bravonun özelliklerini anlatsan bende tanısam aracı.. gelsem sana teşekkür etsem bilgi paylaşımı için.. ama emin ol öyle olmaz.. gelir hemen saldırırlar... senide objektifler safına çekmek istiyoruz akın kardeş... saldıranlara karşı birlik olalım... bak sonunda nasıl yanlız kalacaklar haksızsam haksıssın de

not:resim ilk paragraftaki aerodinamiğe istinaden koyulmuştur..

quote:

Çakma diyen ben değilim.

önü golf arkası passat bir tasarım hoşuma gitmiyor.bunu diyen benim.

istediğin tabloyu koy.istediğin araç ile kıyasla.accord zaten alakasız

jetta ya da golf bana göre pahalı.kalite eskisi gibi değil.eskisi gibi olsa gam yemem

tsi sorunları için ekip bile çağırmışlar.sen bana vw ni anlatma.

sen daha yenisin ben kaçkere boğaz kelebeği temizletmek için yakınlarımı servise götürdüm.

her araçta sorun olabilir ama premium marka diye geçinen bir firmada bu kadar sorun olmamalı.

uzatılan eli sıkarım.benim için problem değil.

benim için problem olan bu vw arabaları şişirme arzunuz diğerlerini karalama isteğiniz.

vw nire diğerleri nire gibi saçma sapan lafları eden ben değilim.

• Ben sadece tipten bahsetmiyorum.

fiyat%performans konuşuyorum.düşen kaliteye rağmen artan fiyatlardan bahsediyorum.

10 tane arıza çıkmış olması ve çözülememesi senin için yetersiz öyle mi

vw nin savunulucak bir yanı yok.bizim benzine göre zamanında ecu yu programlayıp ,sonra da test edip yollasaymış.

sen burda gazoz kapağı satmıyorsun..

çığ gibi tsi arttı da ne oldu.arabasını çalıştıramıyor adam.

bütün arabalar tercih edene göre güzel diye bir mantık yok.

vw çok satıyor diye en iyi marka olduğu da yok

müşteri memnuniyeti de önemli.10 binde baskı balata bitiren caddy leri kullanıcı hatası diye evlerine yolladılar.bana vw anlatma.

ben bilgi paylaşıyorum.vw nin şişirilmemesi gerektiğini ve sorunlu olduğunu anlatıyorum.

cevap olarak sen vw ne binmedin yanıtı geliyor.

bravo konusu açtım.bilgi verdim ama cevap 2. sınıf araç.tipsiz.dandik fiat oldu.

saldıranlara karşı elbet birlik olalım da gerçekleri görelim.

not: jetta nın aerodinamik katsayısı 0,31cd.

çok da başarılı değil.boşuna koymuşsun o resmi.

• quote:

vw nin parasını hak etmediğini kalitesinin düştüğünü belirten herkes sana göre vw düşmanı

bu yolda devam edin.

kanıtlasan hadi

hodri meydan

senin görüşünü kim ne yapsın

test koysana hadi bulamadın mı
  • quote:

Ben sadece tipten bahsetmiyorum.

fiyat%performans konuşuyorum.düşen kaliteye rağmen artan fiyatlardan bahsediyorum.

vw nin savunulucak bir yanı yok.bizim benzine göre zamanında ecu yu programlayıp ,sonra da test edip yollasaymış.

müşteri memnuniyeti de önemli.10 binde baskı balata bitiren caddy leri kullanıcı hatası diye evlerine yolladılar.bana vw anlatma.

ben bilgi paylaşıyorum.vw nin şişirilmemesi gerektiğini ve sorunlu olduğunu anlatıyorum.

bravo konusu açtım.bilgi verdim ama cevap 2. sınıf araç.tipsiz.dandik fiat oldu.

senin fiatın bin kat daha sorunlu ve problemli

bir tane tsi motorda problem gördü diye hepsi problemli oldu seni fanatik

kalitesiz, donanım fakiri ve konforsuz tofaşı kim ne yapsın alman arabası varken

fiyatına göre demiş birde fiatdan daha az parasını hak eden hangi araba var

giderim çin arabası alırım daha kalitelidir

• quote:

Orjinalden alıntı: streptozotocinus

sen esmer seversin ben sarışın... biri corollanın tipini sever biri focusun... birde mükemmele ulaşmak yada çalışmaya çalışmak diye birşey var.. 6 aydır kullanıyorum.. aerodinamiğide mükemmel bana göre tipide mükemmel... sana göre olmayabilir... pahalı konusuna gelince 53000e fulle yakın passat dedik... 49a 170lik full jetta yada golf gt dedik, 34e baz donanım ama artıları var dedik... 40000e focusta alınır dedik.. ben 38500e astra almıştım dizel gayet memnundum çıkan sorunlarıda çözdüler unuttum gitti... herkes tercihini yapar...
    tsi konusuna gelince forumda 3 arkadaşımızda sorun vardı.. biri yazılımla çözüldü... 2 arkadaşımızın devam ediyor.. sanırım tüm türkiyede 10 taneymiş sorunlu.. onunda benzinden kaynaklandığı düşünülüyor... kaç tane satılmış 10 tane arıza çıkmış ne olmuş? benzin olayınıda açayım sana.. araçlar normalde 98 ayarlı min.95 ron ile çalışıyor.. 95 kullanırsanız sorun çıkmıyor ama irandan ıraktan azerbeycandan gelme kaçak ron95 altı benzin kullanırsanız vuruntuya bağlı hasar oluşuyor... normalde vuruntusensörü 95 e kadar koruyor.. şu an 170liklere 97 140lıklara 95 tavsiye ediliyor ve güvenilir benzinciden alın deniyor... su katılmasın... kaçak benzin olmasın deniyor... bumudur şimdi? hadi diyelim benzinden değil... arıza sayısı çok değil.. ben nice xxxzedeler bilirim... yyyzedeler bilirim... ben ne sorunlar yaşadım bilen biliyor... inşallah o iki arkadaşımızın da sorunu çözülür... ekip bile kalkmış gelmiş almanyadan takdir etmek lazım.... aksi olsaydı olay olurdu dünyada bütün gazteler dergiler yazardı.. sorun olsaydı bu motorları passatlarada golflerede leonlarada audilerede vs koymazlardı...

bizim diğer markaları karalama arzumuz yok.... sadece karalayanlara cevap veriyoruz... vermeyelimmi? alıp bohçayı gidelimmi? ben eylül ayında foruma katıldığımda 3-4 tane tsi kullanıcısı vardı 30 golf-jetta 10 küsürde passat kullanıcısı oldu forumda... karalamalar azaldı.. millet doğruları konuşmaya başladı... rahatsızlık arttı tabiii.. çığ gibi büyüyor TSI kullanıcıları... 1 yılı geçtiği için.. güven oluştuğu için... ben iyiki almışım diyorum...

tekrar söylüyorum... allah herkesi farklı yaratmış kimi dizel ister kimi benzinli.. kimi spor ister kimi binek, kimi sedan kimi hb...

lütfen herkes karalamadan yazsın yazacağını... bütün arabalar güzel... neye göre güzel. tercih edene göre güzel... ben tercih etmişsem güzeldir.. sen fiat tercih etmişsen oda güzeldir... huso kardeşim civic tercih etmiş oda güzel... ceyhun kardeşim nasıl mutlu yarisinden.. yarın mutlu olmaz corolla alır.. oda güzel... anlatabildimmi?

ne olur güzel güzel konuşsak paylaşsak bilgimiz artsa... sen topik açsan bravonun özelliklerini anlatsan bende tanısam aracı.. gelsem sana teşekkür etsem bilgi paylaşımı için.. ama emin ol öyle olmaz.. gelir hemen saldırırlar... senide objektifler safına çekmek istiyoruz akın kardeş... saldıranlara karşı birlik olalım... bak sonunda nasıl yanlız kalacaklar haksızsam haksıssın de

not:resim ilk paragraftaki aerodinamiğe istinaden koyulmuştur..

Nefesini tüketme biri megan diğeri fiyat aşığı bunlar

arabadan anlamadıkları da aşikar

tüm testleri de kendilerine göre yorumluyorlar

işlerine geleni kabul edip gelmeyeni etmiyorlar

bunları kale alma

yaşlarını merak ediyorum

bir fiyata binmiş diğeri renoya kara sevdaya tutlmuşlar

• autoshow un jetta ve focus testi var kendi yaptığı sayısını bul aç ve oku.

sen çinli al problem değil.

ayrıca testler ile benim fikrimin ne alakası var.

sana göre ben arabadan anlamam.bunu tartışacak değilim.

bir tane tsi problemi buldum evet

not:yaşım 28

senin yaşın ve mesleğin nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 19 Şubat 2008; 10:41:56 >
  • Ben sadece tipten bahsetmiyorum.

tam terinse fiyatlar düştü.. sen bir zamanlar 53000 e gayet dolu bir passatı hayalinde görürdün, yada 170lik bir aracı 49000e, yada gayet dolu bir baz modeli 34e, yazdığına gülüyorum... fiyat listesine bir bak.. kaliteye gelince.. bütün resimler, yazılar, testler tükendi üzgünüm daha fgazla koyamıyorum

sadece rekor ümraniyede 1000 küsür tsi satmış... 150 tane geçen ay.. 10 taneyi oranlarmısın? çözülemeyeceğini nasıl iddia ediyorsun... herşey bu kadar ucuz değil... bunada gülüyorum
    ben plug and play chipli kornayı sisteme tanıtamayıp düz bağlayan markalar biliyorum, adamlar nerden bilsin türkiyedeki iş ahlakını.. nerden bilsin sulu benzini kaçak benzini... adamlar türkiye standardına göre ayarlamışlar zaten ne yapsınlar... inanmıyorum sana akıncl... yine güleyim bari ayıp olmasın
    ne olmuş gazoz açacağı koymuşlarsa, 1 gazoz açacağı 3 ytl maliyet diyelim... 10 arabada 30 ytl, 100 arabada 300, 1000 arabada 3000, 10000 arabada 30000, 100000 arabada 300000 ytl, 1000000 arabada 3000000 ytl yapar...kaç tane araba yapar bu para akın kardeş... senin kalite mantığını anlaman çok zor akınkardeş... bazen kalite için yılda 3000000 ytl zarar edersin (tüm dünyada vw grup olarak) ama sen bunu anlamassın sana yine gülüyorum

cevap yukarıda.. adet oldu gülmeye devam

sor bakalım arkadaşlara arabaları güzelmi? neden aldılar sence? gittiler beğenmedikleri arabayı aldılar öylemi... millet kolay paramı kazanıyor sanıyorsun? buna gülmeyelim kızalım...
    bütün arabalar güzel

bilmediğim konuda yorum yapmak istemiyorum

tekrar söylüyorum sen fanatiksin.. sana sorunsuz tam donanımlı araca bindirelim.. memnun olman mümkün değil... ölürsün binmessin.. traktöre binersin yine vw e binmessin, sen şimdi binerim de ben hemen topik açarım akın vwe bincekmiş diye.. bütün forum gelir asla inanmam der...yine gülelim

ben birçok araca bindim ve hepsinden keyif aldım... broadwayime bile beyaz kuğum derdim... az kahrımı çekmedi.. iyisiyle kötüsüyle onlarca anım var... vw e sakın binme.. zaten vwde seni çok isterdi emin ol

işte söylediğim şey bu.. hata yapıyorlar... belkide sana tepkidir... banada yaptılar... bende hatalıydım.. hatalarımdan geri döndüm.. biraz abartmıştım olayı.. ben hatamı anladım ve geri döndüm? sen geri dönebilecekmisin? ben şu an sadece saldıranlara cevap yazıyorum.. sanada saldırırlarsa heber ver geleyim destek olayım... ama senin önyargılarını atman lazım... şimdi diyeceksinki ön yargı yok.. şimdiden güleyim
    bak buna katılıyorum

boşuna koymadım... birçok değişik araç kullanan biri olarak son derece iyi olduğunu söyleyebilirim.. daha iyiler yokmudur.. vardır.. ama tek başına kriter değil...

SONUÇ: HALA FANATİKLİĞİNİ SÜRDÜRÜYORSUN-TEKRAR GÜLEYİM

• Sen gülmeye devam et kardeşim.

ben söyleyeceğimi söyledim.
  • quote:

Ben sadece tipten bahsetmiyorum.

tam terinse fiyatlar düştü.. sen bir zamanlar 53000 e gayet dolu bir passatı hayalinde görürdün, yada 170lik bir aracı 49000e, yada gayet dolu bir baz modeli 34e, yazdığına gülüyorum... fiyat listesine bir bak.. kaliteye gelince.. bütün resimler, yazılar, testler tükendi üzgünüm daha fgazla koyamıyorum

sadece rekor ümraniyede 1000 küsür tsi satmış... 150 tane geçen ay.. 10 taneyi oranlarmısın? çözülemeyeceğini nasıl iddia ediyorsun... herşey bu kadar ucuz değil... bunada gülüyorum
    ben plug and play chipli kornayı sisteme tanıtamayıp düz bağlayan markalar biliyorum, adamlar nerden bilsin türkiyedeki iş ahlakını.. nerden bilsin sulu benzini kaçak benzini... adamlar türkiye standardına göre ayarlamışlar zaten ne yapsınlar... inanmıyorum sana akıncl... yine güleyim bari ayıp olmasın
    ne olmuş gazoz açacağı koymuşlarsa, 1 gazoz açacağı 3 ytl maliyet diyelim... 10 arabada 30 ytl, 100 arabada 300, 1000 arabada 3000, 10000 arabada 30000, 100000 arabada 300000 ytl, 1000000 arabada 3000000 ytl yapar...kaç tane araba yapar bu para akın kardeş... senin kalite mantığını anlaman çok zor akınkardeş... bazen kalite için yılda 3000000 ytl zarar edersin (tüm dünyada vw grup olarak) ama sen bunu anlamassın sana yine gülüyorum

cevap yukarıda.. adet oldu gülmeye devam

sor bakalım arkadaşlara arabaları güzelmi? neden aldılar sence? gittiler beğenmedikleri arabayı aldılar öylemi... millet kolay paramı kazanıyor sanıyorsun? buna gülmeyelim kızalım...
    bütün arabalar güzel

bilmediğim konuda yorum yapmak istemiyorum

tekrar söylüyorum sen fanatiksin.. sana sorunsuz tam donanımlı araca bindirelim.. memnun olman mümkün değil... ölürsün binmessin.. traktöre binersin yine vw e binmessin, sen şimdi binerim de ben hemen topik açarım akın vwe bincekmiş diye.. bütün forum gelir asla inanmam der...yine gülelim

ben birçok araca bindim ve hepsinden keyif aldım... broadwayime bile beyaz kuğum derdim... az kahrımı çekmedi.. iyisiyle kötüsüyle onlarca anım var... vw e sakın binme.. zaten vwde seni çok isterdi emin ol

işte söylediğim şey bu.. hata yapıyorlar... belkide sana tepkidir... banada yaptılar... bende hatalıydım.. hatalarımdan geri döndüm.. biraz abartmıştım olayı.. ben hatamı anladım ve geri döndüm? sen geri dönebilecekmisin? ben şu an sadece saldıranlara cevap yazıyorum.. sanada saldırırlarsa heber ver geleyim destek olayım... ama senin önyargılarını atman lazım... şimdi diyeceksinki ön yargı yok.. şimdiden güleyim
    bak buna katılıyorum

boşuna koymadım... birçok değişik araç kullanan biri olarak son derece iyi olduğunu söyleyebilirim.. daha iyiler yokmudur.. vardır.. ama tek başına kriter değil...

SONUÇ: HALA FANATİKLİĞİNİ SÜRDÜRÜYORSUN-TEKRAR GÜLEYİM

bu cevaplar ağır olmuş kalemine sağlık Strep

• Ağır olduğu falan yok.

bana sen fiat fanatiğisin demiş o kadar.

benim vw hakkındaki düşüncelerimin fiat ile ilgisi yok.

bana göre fiyatı yüksek ve sorunlu.

size göre değil

tartışmanın uzamaması için birey yazmadım.

sen yaşını ve mesleğini yaz da bilelim kimsin nesin.

fake alıp küfür edenlerden misin.

madem otomobil bilgin çok iyi seni bir tanıyalım.
  • dediğin gibi olsun, ama unutma ben seni her ihtimalde seviyorum nedenmi? bilgin var? paylaşıyorsun? seviyeli konuşuyorsun.. fanatikliğin var ama boşvericez artık...
    quote:

Sen gülmeye devam et kardeşim.

ben söyleyeceğimi söyledim.

• akın p.m. attım kim olduğumu öğren diye
  • oda saldırılardan bıkmış.. mesleğide saygın bir meslek.. söylemek istemiyor olabilir... ben yerini yurdunu biliyoprum overın.. sen şimdi saldıranlardan yanamısın? yoksa paylaşımdan, arkadaşlıktan yanamısın...

BEN ÜZÜLÜYORUM GERÇEKTEN, BURASI BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN AÇILMIŞ BİR FORUM, AMA NE YAZIKKİ HİÇBİR YERE VARMAYAN TARTIŞMALARLA DOLU... CEVAP VERSEK AYRI TÜRLÜ.. VERMESEK AYRI TÜRLÜ... NE DESEM BOŞ..
    quote:

Ağır olduğu falan yok.

size göre değil

• quote:

oda saldırılardan bıkmış.. mesleğide saygın bir meslek.. söylemek istemiyor olabilir... ben yerini yurdunu biliyoprum overın.. sen şimdi saldıranlardan yanamısın? yoksa paylaşımdan, arkadaşlıktan yanamısın...

BEN ÜZÜLÜYORUM GERÇEKTEN, BURASI BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN AÇILMIŞ BİR FORUM, AMA NE YAZIKKİ HİÇBİR YERE VARMAYAN TARTIŞMALARLA DOLU... CEVAP VERSEK AYRI TÜRLÜ.. VERMESEK AYRI TÜRLÜ... NE DESEM BOŞ..
    quote:

Ağır olduğu falan yok.

size göre değil

Teşekkür ederim Strep

Olayları başlatan zaten akındır herkes görebilir ama gereken cevapları almıştır

Desteğin için sağol en azından kimlerle aşık attıklarını bilsin bu gençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 19 Şubat 2008; 11:44:13 >

• edit: bu mesaj akınclnin uslanmaz-değişmez-değiştirilmesi mümkün olmayan fanatikliğinden dolayı editlenmiştir
    yukarıdaki mesajları sırasıyla okursanız... bizim ne demek istediğimizi.. kendisinin hala ne dediğini anlarsınız..

tekrar belirtiyorum saldırılara paylaşıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streptozotocinus -- 19 Şubat 2008; 11:56:54 >
  • Saldırıdan bıkmış ,paylaşımdan yana insan yukarıdaki cümleleri kullanmaz.

üstelik ben saldırmıyorum.

fikrimi belirtiyorum.

sen bana vw almazsın diyorsun.nedenlerini açıklıyorum.

gidip de çin arabası alırım da sorunlu vw almam demiyorum.

ben ürünü incelerim fiyatlarına bakarım.rakiplerinden bir üstünlüğü var mı yok mu araştırırım.

sonuç bana göre golf bitmiştir.

giderim focus alırım.mazda 3 alırım.bravo gelsin incelerim uyarsa onu alırım.

civic 1.6 hb olsaydı çoktan almıştım.

bir ürün rakibi ile aynı fiyata hem donanımı düşük hem de sorunlu ise o ürünü tercih etmem.

fiat da bunu yapsa emin ol tercih etmem.para benden çıkıyor.senden ya da üreticiden değil.

bütün bunlara cevap olarak sen fiat fanatiğisin, dandik fiat denilir ise de samimiyetten şüphe duyarım.

siz vw grup kullanın .buna birşey diyen yok

ben sana jetta nı sat mı dedim.ben tercih etmem dedim.kalite düştü dedim.

sen kendin anlatıyorsun kardeşime grande punto aldık diye.

neyse benim için konu kapandı.

herkese hayırlı işler...

not:benim başlattığım birşey yok.aylardır vw şöyle böyle diğerleri dandik şeklinde boş konuşanlar kendilerini eleştirsin.

aylardır reno megane niye çok satıyor ama dandik muhabbeti dönüyor.kim başlattı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 19 Şubat 2008; 11:55:08 >

• Orjinalden alıntı: Akincl

Saldırıdan bıkmış ,paylaşımdan yana insan yukarıdaki cümleleri kullanmaz.

üstelik ben saldırmıyorum.

fikrimi belirtiyorum.

sen bana vw almazsın diyorsun.nedenlerini açıklıyorum.

gidip de çin arabası alırım da sorunlu vw almam demiyorum.

bende sana insanların ve benim neden VW ve daha kaliteli araçalrı ancak reno ve fiyat tercih etmediğimi anlatıyorum ama sen tartışma adabından uzak hiçbirşeyi kabullenmeyerek insanı çileden çıkarıyorsun
    önüne sürüyle test koyuyoruz bence öyle değil diyorsun işte senin objektifliğin bu kadar

ben ürünü incelerim fiyatlarına bakarım.rakiplerinden bir üstünlüğü var mı yok mu araştırırım.

sonuç bana göre golf bitmiştir.

giderim focus alırım.mazda 3 alırım.bravo gelsin incelerim uyarsa onu alırım.

civic 1.6 hb olsaydı çoktan almıştım.

bir ürün rakibi ile aynı fiyata hem donanımı düşük hem de sorunlu ise o ürünü tercih etmem.

fiat da bunu yapsa emin ol tercih etmem.para benden çıkıyor.senden ya da üreticiden değil.

sen incelersin ben kullanırım test ederim

o fiyata deyip değmediğine bakarım

değmiyorsa da bunu yazarım

olay budur

EDİT: Ekleme yapmışsın son görmedim

meganın neden sattığı belli

c sınıf araç anketinde dip yapmış durumda

demek ki insanlar dizelini ucuz olduğu için alıyor

iyi bak ve anlamaya çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 19 Şubat 2008; 11:58:28 >

• Pm den artistliğe başladın bile.

bana boşuna cevap verme.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.