- x
Yazıcı Açık Ama Çevrimdışı diyor :S
6 Cevap4265 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

260 Mesaj
10 Şubat 2008; 17:46:49 

Yetiştirmem gereken bir belge var.Acil yardım ederseniz sevinirim.
Yazıcım:HP deskjet F300

Yazdır diyorum..Bekliyorum bekliyorum alet ne kağıt alıyor nede bir karşılık veriyor.
Sornadan baktıgımda cevrimdısı yazıyor sağ tıklayıp cevrimici seçeneği varmı diye baktım o da yok
Yardım acil!

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

260 Mesaj
10 Şubat 2008; 17:49:17 

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

260 Mesaj
10 Şubat 2008; 17:52:01 

Acil bir durum lütfen yardım

11155 Mesaj
10 Şubat 2008; 18:07:12 

denetim masasından yazıcılar sekmesine tıklayın
açılan sayfada yazıcınız çevrimdışı ise sağ tıklayıp oradan çevrimiçi ne tıklayın

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

260 Mesaj
10 Şubat 2008; 18:09:20 

quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

denetim masasından yazıcılar sekmesine tıklayın
açılan sayfada yazıcınız çevrimdışı ise sağ tıklayıp oradan çevrimiçi ne tıklayın

Sonradan baktıgımda cevrimdısı yazıyor sağ tıklayıp cevrimici seçeneği varmı diye baktım yok

11155 Mesaj
10 Şubat 2008; 18:12:54 

o zaman yazıcıyı kapatın.bağlantılarını kontrol edin.bilgisayarı bi restart edin.yazıcıyı açın öyle deneyin
malesef hp yazıcıların bu olayı çok meşhur.hiçbirmodelinin sorunsuz çalıştığını görmedim ben şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 10 Şubat 2008; 18:12:23 >

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

260 Mesaj
10 Şubat 2008; 18:21:05 

quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

o zaman yazıcıyı kapatın.bağlantılarını kontrol edin.bilgisayarı bi restart edin.yazıcıyı açın öyle deneyin
malesef hp yazıcıların bu olayı çok meşhur.hiçbirmodelinin sorunsuz çalıştığını görmedim ben şahsen

,
Teşekkürler hemen deniyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Yazıcı Açık Ama Çevrimdışı diyor :S
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234