Şimdi Ara

## Sycthe'den Yeni İşlemci Soğutucusu; Shuriken ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tokyo merkezli soğutma çözümleri üreticisi Sycthe özellikle hazırladığı işlemci soğutucuları ile kullanıcılar arasında ilgi gören üreticilerden biri durumunda. Ninja serisi soğutucu çözümleriyle ciddi başarı yakalayan firma yeni işlemci soğutucusu Shuriken'i de duyurdu. Düşük profilli tasarıma sahip olan Shuriken, sadece 64mm yüksekliğinde ve 355 gram ağırlığında. 3 adet Bakır tabanlı ısı aktarım borusuna sahip olan soğutucu çok sayıda Alüminyum tabanlı yaprak ile desteklenmiş durumda. 2200rpm (±10%) hızında çalışan 100mm'lik fan ile donatılan Shuriken için dileyen kullanıcılar 92mm'lik fan da kullanabiliyorlar. Intel tarafında soket 478, LGA775, soket 754m, AMD cephesinde ise soket939, 940 ve soket AM2 ile uyumlu olan soğutucu, VTMS (Versatile Tool-Free Multiplatform System) desteği sayesinde kolay kurulum imkanı da tanıyor. Düşük profilli yapısı ile bazı HTPC kasalara da göz kırpan Scythe Shuriken, 32$'lık yurt dışı etiket fiyatına sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Şubat 2008; 23:06:25 >

• güzel bi sogutucu ayrıca fanın ince olması çok güzel durmuş fiyatıda iyiymiş tabi trde aynı fiyatla gerlirse yada trye gelirse tabi
  • fotoğraf galerisi çok güzel olmuş sanırım bundan sonra bir çok haberde kullanılıcak.
    yüksekliğinin çok kısa olması yeni çıkan diğer bir çok işlemci soğutusundan ayrılan bir artı olacaktır.
  • pek fazla performansa yönelik değil
  • dev soğutucular kadar iyi soğutacağına inanıyorum. yalnız 100 mm fan biraz komik geldi bana. asıl önemli olansa kasa içinde sanki kasaya saklanmış bir halterci gibi durmmayacak olması. bu arada s754 intele transfer edilmiş küçük bir hata var sanki

bu arada arkadaşlar Shuriken ninja yıldızı demekmiş yaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür deniz -- 8 Şubat 2008; 23:51:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

pek fazla performansa yönelik değil

32$ lık üründen beklentin nedirki, performanssa thermalright U120 extreme var, fiyatta fırat gri boru gibi birşey, 140 ytl miydi neydi..
  • Kasa fanina benziyor daha çok.
  • galiba sessiz hesaplı bir soğutucu arıyanlara yönelik bir ürün
  • isteneni verecek gibi duruyor 32 dolar tr fiyatı olmayacak ne yazıkki
  • Fan yapraklarina bakilacak olursa hava üfleme gücü düşük.Sogutmaya getirisi olmayacaktir.Sirf estetik, kasa icinde yerden tasarruf, ve belki isi kontrollü olmasiyla stock fana gore daha sessiz olacaktir. Ama yine de testleri bekliyoruz
  • zalman 9700 led aldım rahatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 10 Şubat 2008; 0:03:41 >
  • Sycthe yaprak sayısını byağı bir arttırmış fanda tasarımı gereği anakart bileşenleri de bayağı bir soğutur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.