Şimdi Ara

internetten kesintisiz video izlemek için program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
47.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten kesintisiz video izlemek için hangi programı indirmem lazım
    mesela youtube de izliyorum takılıyor ne yapmalıyım yada hangi programı download etmeliyim?

• bab bu işin programla alakası yok internet bağlantısıyla alakası var videoyu izlerken pc ne download edio download ettiği bölümü izliyebiliorsun eğer takılmadan izlemek istiosan sesi kapat bekle video dolsun daha sonra sesi aç ve izle
  • ya ama bir programı vardı bunun ben kullanıyodum onu unuttum size soruyorum.
  • acaba senin dedigin program o youtube deki video ları bilgisayarına indiren bi program olmasın.indirdikten sonra donma gibi bişe olmayacagı için
  • yok ööle deildi ah bir ismini hatırlasam bilen yokkmuuu

• buldum programın adı:
    SpeedBit Video Accelerator
    indirin sorunsuz çalııyor kurun youtubeden takılan bişey açın bakın oluyomu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: eerenn

buldum programın adı:
    SpeedBit Video Accelerator
    indirin sorunsuz çalııyor kurun youtubeden takılan bişey açın bakın oluyomu??

Valla ben 4mbbağlantı kullanıyorum.Hiç takılma olmuyor
  • Merhaba arkadaşlşar;
    çok ilginç bir problemle karşılatım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Sorunum şu; internetten video izlerken(kullandığım tarayıcılar internet exp. mozilla) takılma oluyor..
    Sorun her iki tarayıcı içinde geçerli. İnterne hızından dolayı kaynaklanan bir problemde. Video dolduktan sonra dahi izleyemiyorum.
    sorun araştırdım fakat bulamadım. Donanımsal bir problemde olabilir.
    yardımlarınızı bekliyorummm

Teşekkürler.. ( :
  • kralcy disk yönetimine bak yetersiz sanal belek yer bulamazsa açmaz c:4 Gb d:40-50 Gb Sanal bellek sınır yakınlıgından kaynaklandığını düşünüyorum format disk bölme doğru atama % sel olarak D diski kulana bileceginiz kadar ayırınız fazlasını sistem c: disk alanında bırakınız :
    !!!!!!!!!!Benim de sorunum var disk sanal bellekleme bilen varmı:(
    Pc nizi kusursuz kullanmak istiyorsanız size bir öneri micro sd tanımlı USB depolama yöntemli Sistem yüklemesi sistem sizin o pc deki tüm oturum sahibi olmanız başka pc de anlamsız ama kalabalık ve kimin ne zaman ne yüklediğini bilmeden kullanmak sizin verilerinizin kaybolması demek.siz pc nizi diler dolabınız dadilerseniz cebinizde taşıya bilir pc niz emin ellerde olsun MMS\\\SD Mc SD\\\\ Mc MMS kart kullanımları

• Böyle bir soruya cevap araniyorsa UDP protokolünün araştırılmasında çözüm bulunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.