- x
internetten kesintisiz video izlemek için program
9 Cevap37202 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

152 Mesaj
8 Şubat 2008; 22:12:01 

İnternetten kesintisiz video izlemek için hangi programı indirmem lazım
mesela youtube de izliyorum takılıyor ne yapmalıyım yada hangi programı download etmeliyim?

294 Mesaj
8 Şubat 2008; 22:13:41 

bab bu işin programla alakası yok internet bağlantısıyla alakası var videoyu izlerken pc ne download edio download ettiği bölümü izliyebiliorsun eğer takılmadan izlemek istiosan sesi kapat bekle video dolsun daha sonra sesi aç ve izle

Php Developer,C# Developer,ASP.NET Developer,Windows Phone Application Developer,Android Application Developer,Open Source Application Developer

152 Mesaj
8 Şubat 2008; 22:16:36 

ya ama bir programı vardı bunun ben kullanıyodum onu unuttum size soruyorum.

1305 Mesaj
8 Şubat 2008; 22:19:24 

acaba senin dedigin program o youtube deki video ları bilgisayarına indiren bi program olmasın.indirdikten sonra donma gibi bişe olmayacagı için

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYdİ...???

152 Mesaj
8 Şubat 2008; 22:21:11 

yok ööle deildi ah bir ismini hatırlasam bilen yokkmuuu

152 Mesaj
8 Şubat 2008; 23:20:36 

buldum programın adı:
SpeedBit Video Accelerator
indirin sorunsuz çalııyor kurun youtubeden takılan bişey açın bakın oluyomu??

11074 Mesaj
8 Şubat 2008; 23:22:32 

quote:

Orjinalden alıntı: eerenn

buldum programın adı:
SpeedBit Video Accelerator
indirin sorunsuz çalııyor kurun youtubeden takılan bişey açın bakın oluyomu??

Valla ben 4mbbağlantı kullanıyorum.Hiç takılma olmuyor

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

5 Mesaj
4 Şubat 2010; 11:41:05 

Merhaba arkadaşlşar;
çok ilginç bir problemle karşılatım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sorunum şu; internetten video izlerken(kullandığım tarayıcılar internet exp. mozilla) takılma oluyor..
Sorun her iki tarayıcı içinde geçerli. İnterne hızından dolayı kaynaklanan bir problemde. Video dolduktan sonra dahi izleyemiyorum.
sorun araştırdım fakat bulamadım. Donanımsal bir problemde olabilir.
yardımlarınızı bekliyorummm

Teşekkürler.. ( :

2 Mesaj
31 Ocak 2012; 18:42:12 

kralcy disk yönetimine bak yetersiz sanal belek yer bulamazsa açmaz c:4 Gb d:40-50 Gb Sanal bellek sınır yakınlıgından kaynaklandığını düşünüyorum format disk bölme doğru atama % sel olarak D diski kulana bileceginiz kadar ayırınız fazlasını sistem c: disk alanında bırakınız :
!!!!!!!!!!Benim de sorunum var disk sanal bellekleme bilen varmı:(
Pc nizi kusursuz kullanmak istiyorsanız size bir öneri micro sd tanımlı USB depolama yöntemli Sistem yüklemesi sistem sizin o pc deki tüm oturum sahibi olmanız başka pc de anlamsız ama kalabalık ve kimin ne zaman ne yüklediğini bilmeden kullanmak sizin verilerinizin kaybolması demek.siz pc nizi diler dolabınız dadilerseniz cebinizde taşıya bilir pc niz emin ellerde olsun MMS\\\SD Mc SD\\\\ Mc MMS kart kullanımları

198 Mesaj
31 Ocak 2012; 19:50:59 

Böyle bir soruya cevap araniyorsa UDP protokolünün araştırılmasında çözüm bulunur.

En Beğenilmeyen Yorumlar
bab bu işin programla alakası yok internet bağlantısıyla alakası var videoyu izlerken pc ne download edio download ettiği bölümü izliyebiliorsun eğer takılmadan izlemek istiosan sesi kapat bekle video... Yoruma Git Yorumun Devamı dijilive - 8 Şubat 2008; 22:13:41 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » internetten kesintisiz video izlemek için program
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.129