Şimdi Ara

## ZOTAC'ın 9600GT ve 9600GT AMP! Modelleri Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ZOTAC'ın 9600GT ve 9600GT AMP! Modelleri Ortaya Çıktı ##

## ZOTAC'ın 9600GT ve 9600GT AMP! Modelleri Ortaya Çıktı ##

Henüz yeni bir oluşum olmasına rağmen özellikle hazırladığı AMP serisi ekran kartları ile ciddi bir başarı yakalayan ve ülkemizde dahil olmak üzere önemli bir kullanıcı kitlesi edinen ZOTAC'ın 9600GT modelleri de ortaya çıktı. Beklenildiği üzere firma hem stanadart saat hızlarına sahip olan GeForce 9600GT hemde arttırılmış saat hızları ile gelen GeForce 9600GT AMP! Edition modellerini hazırladı. Genel görünümleri itibariyle GeForce 8800GT modeline son derece benzer olan kartlar tek slot tasarıma sahipler ve çift DVI ile HDTV destekli tv çıkışlarıyla geliyorlar. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan ekran kartlarından standart modelin saat hızlarının zaten 650/1625/1800 (gpu/shader/bellek) olduğunu biliyoruz. Fakat AMP! Edition modelinin saat hızları hakkında henüz net bir bilgi yok ama standart modele göre kartın saat hızlarının en az %10 arttırılmış olabileceği speküle ediliyor. Kartların ülkemiz çıkış tarihleri ve fiyatları netlik kazanmış değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Şubat 2008; 14:00:55 >

• %10 az bence

%15 felan olursa iyi olur
  • ZOTAC ın resimlerini çok seviyorum :)
  • Dört gözle bekliyoruz. Çeşit olsun rekebet olsun.
  • Yine mi bu tek slot soğutucuyu kullanmışlar. 8800GT'ler gibi ısınma problemli olmaz inşallah bunlarda. Olmadı en kötü ihtimal Palit 9600GT Sonic alırız.
  • Zaten Zotac Kullanıcının kalbini estetikten her zaman fethediyo palite bak amele gibi kurbağa resmi koyuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codermaster -- 8 Şubat 2008; 14:11:11 >
  • zotac 8800GT AMP Gigabyte X38-DQ6 ikilisini kullanıyorum crysisde hiçbir takılma vs. bir sorun yok bence zotac iyi iş çıkardı
  • Fiyat aralığı 250-300 ytl civarı olursa bir tane almayı düşünüyorum.
  • Zotac<sağlam girdi piyasaya sağlam adımlarlada ilerliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: codermaster

Zaten Zotac Kullanıcının kalbini estetikten her zaman fethediyo palite bak amele gibi kurbağa resmi koyuyo

kurbağa kartı zayıf çaresiz gösteriyo
  • quote:

Zaten Zotac Kullanıcının kalbini estetikten her zaman fethediyo palite bak amele gibi kurbağa resmi koyuyo

palite laf ok o kurbağayı ben seviyorum inşallah sonic+ gibi bir model çıkıcaktır
    tabi palit bu sefer ramleri açıkta bırakmazsa sevinirim
  • bence bu 9600 serisininde 8800 gibi suyu çıkıcak demedi demeyin sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

quote:

+1 muhahaha

• HDMI da var tam istediğim gibi.Eğer 512MB olan model 180$ geçmesse alınabilir
  • quote:

quote:

olurmu ya o süper kurbağa

• Daha kartın cıkmasına 1 ay var şuraya bak
  • quote:

quote:

ama palit referans sogutucuları kullanmıyo zotac kendini yormadan gelen kartın üstüne bi resmini yapştırıp satmayı biliyo

• quote:

• Maşallah ya heryer 9600gt ile sallanıyor.. Cidden bu kartı alacağım.. Haberlerini takip ediyorum
  • Fx57 bize tam böyle bu kesin böyle olucak diye foruma yazmiyor.Söylentilere göre bilgi veriyor.Belki %20 olabilir.
    quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture
    %10 az bence
    %15 felan olursa iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.