Şimdi Ara

## GeForce 9600GT Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son gelen bilgilere göre, resmi lansmanının 28 Şubat'a kaydırıldığı ifade edilen Nvidia'nın 9. jenerasyon GeFoce ailesinin ilk temsilcisi olacak GeForce 9600GT'nin ilk resmi görsellier ortaya çıktı. Genel görünümü itibariyle GeForce 8800GT modelini de hatırlatan ve tek slot soğutma ile ekran kartı üzerinden G94 gpu'su kullanılıyor. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan ekran kartı üzerinde ayrıca çift DVI ve HDTV desteği tv çıkışları da yer alıyor. Resçmde gördüğünüz kart hız aşırtılmış model olduğu için frekans değerleri belli değil ama stanadart model için teknik detaylar aşağıdaki gibi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Şubat 2008; 11:47:19 >

• hayırlısı olsun bakalım
  • katrın özellikleri cok güzel fiyatıda türkiyede 150 ila 180 ytl arası olsa tadından yenmez gözüm bu kartdan başkasını görmez..

haber için teşekkürler
  • vayy! beklenen geldi ha. alanlara hayırlısı olsun. ATI READON HD3850 ye su dökemez gibi geldi bana
  • alanlara veya alcaklara hayırlı olsun bence 3850 daha iidir
  • kart 300-350 lira civarı girer 250 e kadar zamanla düşer daha düşük fiyat beklemem ben.
  • bir tek 256 lık 3850 yi geçmiş o da en belirgin fark lost planet gibi tarafsız oyunda
  • iyi oldu ya bu kart
  • fx57 elin sürçmüş sanırım resimde olacaktı sanırım bu arada kart güzel
  • şu yeşil pcbden vazgeçmediler ha
  • bence pcb si siyah olmalı.eskiden sarı pcb li ekran kartlarıda çıkartırlardı artık yok.
  • Nvidia nihayet 3-4 ay sonra HD3850'ye rakip kart çıkartıyor. Milyar dolarlık şirketler bile kusursuz çalışamıyor demekki
  • Bi de Hdmi çıkışı olsaydı tadından yenmezmiş
  • Hayırlısı olsun bakalım.Çünkü Nvidia'nın 8800GS vede 9600GT gibi kartlar ihtiyacı var...Zaten tekrar düşündüğümüzde 3690 gibi bir kart eğer 120$ seviyesinden çıkarsa Nvidia'nın bu kartlara ve 9500GT'ye fazlasıyla ihtiyacı olacak demektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bald also Vain

Nvidia nihayet 3-4 ay sonra HD3850'ye rakip kart çıkartıyor. Milyar dolarlık şirketler bile kusursuz çalışamıyor demekki

256 mb lık 3850yi geçiyor.. Hatta bazı yerlerde 256 mb 8800gt yi bile geçiyor..Hatta 8800gs i bile geçiyor.. Cidden bu kart 180-200 ytl civarında olursa tadından yenmez.. Şu an benim gözümde bu kartta..
  • neden geciyor o testlerde?
    cunku 512mb
    yuksek cozunurlukte dusuk bellekli kartları tabi gecicek.
    8800gt 256mb ile 8800gtx ultrayı karsılastırın bakalım ozmn
  • GeForce 9600GT bu kadar özellik sunuyorsa ise , ATİ-NVDA çekişmesi olucaktir.
  • bence 9 serisinin orta sınıf kartı olarak 8800gt nin kırpık surumu olan bir kartı koyması cok kötu.
    her yeni serinin orta sınıf kartı bi onceki nesilin high end kartını gecerdi ama nvidia 8600 ve 9600 la bu konuda beni hayal kırıklıgına ugrattı.

eskiden 6600gt aldıgımda catır catır yapıyordum herseyi şimdi durumlar farklı milleti yolmaya calısıyorlar.

atinin 3 serisinde gostermelikde olsa bi kaç yenilik var nvidia nın 9 serisinin orta sınıf kartına bak 8 serisinin gt sinin kırpıgı
  • Şu G94 ailesini iyice merak etmeye başladım. gelsinler şöyle yavaştan yavaştan....
  • 9600gt 512 mb sonic+ bekliyorum
    palit yapar bize bi kıyak
    bu kart 200 ytl civarında olursa feci satar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordinaryCitizen -- 8 Şubat 2008; 13:54:55 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.