Şimdi Ara

## OCZ'den 1066MHz'de Çalışan 4GB'lık DDR2 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## OCZ'den 1066MHz'de Çalışan 4GB'lık DDR2 Bellek Kiti ##

Yüksek performanslı bellek üreticisi OCZ, 4GB'lık yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın duyurduğu PC2-8500 Reaper HPC 4GB kod adlı yeni bellek kiti özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. 2GB'lık iki adet modülden oluşan ve 1066MHz'de çalışan kit, 2.1v geriliminde 5-5-5-18 zamanlamaları ile çalışıyor. Siyah PCB'ye ve OCZ'nin patentli HPC soğutmasına sahip olan kit, ayrıca EPP teknolojisini de destekliyor. OCZ tarafından ömür boyu garanti ile kullanıcılara sunulan ürünün fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• Of of fiyatı ne olur acaba? Tam bizlik
  • Fiyatı heyecanla bekliyorum
  • ya bende satıcam 800 lükleri alıcam 1066 lık.çünkü arada 266 mhz gibi bir hız farkı var.
  • güzelmiş de ddr3 gibi fiyatı olur bunun..
  • 1066 mhz in de bir getisiri yok bence, denedim kendi ramlerimde 800 3-3-3-15 çok daha verimli bence, gerçi çok fazla uğraşmadım everest ultimate de, 3dmark ta falan farklarına baktım 1066 5-5-5-15 - 800-3-3-3-15 ten kötü geldi bana, ddr2 için 800 mhz hakkaten tavan galiba sonrası tırtlıyor olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Favo -- 8 Şubat 2008; 9:28:22 >
  • Anakartların 1066MHZ desteği vermesi DDR2 ram fiyatlarının ucuzlamasıyla firmalar arkaya arkaya 2 x 2GB 1066MHZ kitlerini duyuruyorlar. Mevcut 1200MHZ destekli anakartları düşünürsek sanırım 2 x 2GB 1200MHZ lik kitleri de çıkaracaklar.
  • favo kardeş neyle soğutuyon cpu yu
  • 2.1 v bence çok fazla
  • 240-280 ytl civarı olur heralde fiyatı
  • Fiyat Biraz fazla olabilir ancak performans olarak gayet güzel bişi ortaya Çıkarmışlar
  • ben bunun 2 gb olan 8mhz sini kullanıyorum ve gayet memnunum ve eğer uygunn fiyata bulursam kesin bunlardan alırım... ve fiyatın da o kadar abartılı olacağını sanmam
  • güzel ram inş. performansıda güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

ya bende satıcam 800 lükleri alıcam 1066 lık.çünkü arada 266 mhz gibi bir hız farkı var.

• bu tip haberlerde fiyat hakkında hiçbir bilgi olmuyor. hiç yoktan tahmini bir fiyat yazılsa çok iyi olurdu
  • ram süper ama fiyatı nasıl olur acaba.ama ram gerçekten süper
  • Bence ramler hiç ilgi çekici değil.1066 Mhz 5-5-5-18 2.1 V
    2.1 V ve 5-5-5-18 ilgiyi öldürüyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Favo

güzelmiş de ddr3 gibi fiyatı olur bunun..

Herhalde
  • Güzel bir çalişma olmuş , fiyatida 300$ yakin olucaktir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.