Şimdi Ara

Elektrikli Süpürge HEPA Filtre Fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
99.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tubul

Toz torbalı tozu çekiyor ,çekerken içeri giren tozlu havayı filtreleyip havayı dışarı veriyor.

Sulu süpürge tozu çekiyor,suya çarptırıyor,tozlar suya hapsoluyor,tozla beraber içeri çekilen hava filtreleniyor ve dışarı veriliyor

Hangisi daha iyidir karar sizin.

Sulu sistem arnica kullanıyoruz,bu makina için bir de konu var forumda ,inceleyin,fiyat/performans için birebirdir bu makina

sadece artı olanb kısmını yazmışsınız ama

bana göre eksiside var

bende o mükememle görünene yorumlarla gidip arnica aldım kardeşime

sonra ne oldu

her süpürmeden sonra temizlenmesi gerekiyor yoksa ertesi güne kaldımı iğrenç bir koku ile karşı karşıaya kalıyorsun

temizlerken halıdan vs gelen kıllar pislikler sağına soluna sıkışıyor elinle onları çekip alman gerkiyor

çoğu parçası kırılıp elinde kalıyor vida ile yada yapıştırmna gerkiyor

varın siz karar verin bencede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 16 Aralık 2009; 14:31:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joker_ist

arkadaşlar merhaba...okuduğum kadarı ile hepa filtre ekstra masraf..bu yüzden ben 150-200 tl arasında toz torbalı yada torbasız sizin önerecegğiniz bir ürün istiyorum.SIEMENS VS06G2001 200 tl dartyde,Fakir Emotion 2200 Elektrikli Süpürge 170 tl electorworlde ...siz hangisini tavsiye ederisniz*fakir iyi markamı?yada sizin önereceğiniz başka ürünler var mı?tşkler...

Siemens derim kesinlikle. Fakir bir Alman markası değil, kendini Alman firması olarak gösteren bir firma :)
  • Jack daniels Delonghi marka süpürgen eline ulaştımı bizlere eksi ve artı yönlerini paylaşabilirmisin,sesi nasıl gürültü seviyesi parçaları vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Toz torbalı tozu çekiyor ,çekerken içeri giren tozlu havayı filtreleyip havayı dışarı veriyor.

Sulu süpürge tozu çekiyor,suya çarptırıyor,tozlar suya hapsoluyor,tozla beraber içeri çekilen hava filtreleniyor ve dışarı veriliyor

Sulu sistem arnica kullanıyoruz,bu makina için bir de konu var forumda ,inceleyin,fiyat/performans için birebirdir bu makina

bana göre eksiside var

sonra ne oldu

her süpürmeden sonra temizlenmesi gerekiyor yoksa ertesi güne kaldımı iğrenç bir koku ile karşı karşıaya kalıyorsun

temizlerken halıdan vs gelen kıllar pislikler sağına soluna sıkışıyor elinle onları çekip alman gerkiyor

Hijyen açısından bence sulu sistemler 1 numara,alınabilcek en ucuzu ve mantıklısı da arnicadır.

eksilerini şu şekilde söyleyebilirim;

*üşengeç insanlar sulu süpürge almasınlar

*Arnica'nın bendeki modelinin kablo sarma özelliği yok( bu bence de bir eksik)

*suyla temizlerken duş telefonuyla veya hortumla temizleme imkanınız varsa elle almak zorunda değilsiniz toplanmış kılları,ben bir kez elimi sürmedim

*bizdeki arnica şu ana kadar 100 defadan çok kullanıldı ve yıkandı bir parçası bile kırılmadı.Bu kullanıcıya bağlıdır derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forza Kartal

Jack daniels Delonghi marka süpürgen eline ulaştımı bizlere eksi ve artı yönlerini paylaşabilirmisin,sesi nasıl gürültü seviyesi parçaları vs...

ürünü kardeşime hediye aldım ve eline ulaşmış

baya kuvevtl idedi ayrıntısdını konuşamadım

yalnız kutudan extra bi başlık çıkmış ama süpürgeye uymuyormuş

acaba bi yanlışlıkmı var anlıyamadım

teferruatlı konuşunca yazarım buraya
  • quote:

quote:

quote:

bana göre eksiside var

sonra ne oldu

Hijyen açısından bence sulu sistemler 1 numara,alınabilcek en ucuzu ve mantıklısı da arnicadır.

eksilerini şu şekilde söyleyebilirim;

*üşengeç insanlar sulu süpürge almasınlar

*Arnica'nın bendeki modelinin kablo sarma özelliği yok( bu bence de bir eksik)

*suyla temizlerken duş telefonuyla veya hortumla temizleme imkanınız varsa elle almak zorunda değilsiniz toplanmış kılları,ben bir kez elimi sürmedim

*bizdeki arnica şu ana kadar 100 defadan çok kullanıldı ve yıkandı bir parçası bile kırılmadı.Bu kullanıcıya bağlıdır derim.

hijyenine bişey dediğimiz yok zaten

ama aynı kullanıcı 14 senedir philips halı yıkamayı kullandı hergün ama tek parçası kırılmadı

daha 1 yıl olmadan arnicanın parçalara ayrılması bana görede pek kullanıcı ile alkalı değildir

• PHILIPS FC 8614 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ kullanan arkadaş var mı?su an kampanya var vatanda 229 tl.cekiş gücü 350 watt diyor hepa filtreli aynısı hepsiburadada aynı ürün 255 tl .Candoğan kardeşimin tavsiyesiyle fakirden vazgectim SIEMENS VS06G2001 200 tl dartyde ile PHILIPS FC 8614 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 230 tl arasında kaldım.yardımlarınız için şimdiden tşkler...
  • quote:

hijyenine bişey dediğimiz yok zaten

ama aynı kullanıcı 14 senedir philips halı yıkamayı kullandı hergün ama tek parçası kırılmadı

daha 1 yıl olmadan arnicanın parçalara ayrılması bana görede pek kullanıcı ile alkalı değildir

Valla bizdekinin 1 yılı geçti hiç öyle dediğiniz gibi bir durum yok,diğer forumda da denk gelmedim parçalandıgına dair bir şeye.Neyse sizin seçiminiz size bizimkisi bize,hayırlı olsun makinanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Arkadaşlar kısa bir araştırma sonucunda Fakir'in şu modelinde karar kıldım. Bunun filtresi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yıkanabilir mi? Değişim süresi ne kadar? Fakir'i tavsiye eder misiniz?

Elektrikli Süpürge HEPA Filtre Fiyatları

http://www.hepsiburada.com/fakir-cleano-bagless-2200-watt-toz-torbasiz-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evfakcleano2200

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta ben bu süpürgeyi Hepsiburada üzerinden satın aldım. Şu ana kadar memnunuz. Üzerindeki hız ayarı ve otomatik kablo sarma özelliği oldukça kullanışlı. Dün de Eskişehir EVKUR'da görevlilerle görüştüm filtre ömrü için tek filtre en az 2 yıl rahatça kullanılabilir dedi, yanında bir yedek filtre daha geliyor. 2 filtreyi 7 yıla kadar kullanabilirsiniz dedi görevli ve Fakir'in filtrelerinin Dyson'ların filtreleri gibi olduğunu söyledi. Nasıl yıkanacağına dair de bilgi edindim, çamaşır makinesinde yıkamayın, deforme olur dedi. Suyun altına tutarak, yanında yumuşak bir fırça yardımıyla temizleyin dedi görevli. Aldığım üründen bir kez daha memnun kaldım.

Çekişi ve filtrenin çabuk dolmasıyla ilgili sıkıntı yaşıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_37736173/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37736173

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlas -- 11 Şubat 2010; 11:37:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Forza Kartal

Jack daniels Delonghi marka süpürgen eline ulaştımı bizlere eksi ve artı yönlerini paylaşabilirmisin,sesi nasıl gürültü seviyesi parçaları vs...

ürünü kardeşime hediye aldım ve eline ulaşmış

baya kuvevtl idedi ayrıntısdını konuşamadım

yalnız kutudan extra bi başlık çıkmış ama süpürgeye uymuyormuş

acaba bi yanlışlıkmı var anlıyamadım

teferruatlı konuşunca yazarım buraya

Tamam hayırlı olsun güle güle kullansın gelişmeleri bekliyoruz ses seviyesi vs vs... iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: joker_ist

PHILIPS FC 8614 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ kullanan arkadaş var mı?su an kampanya var vatanda 229 tl.cekiş gücü 350 watt diyor hepa filtreli aynısı hepsiburadada aynı ürün 255 tl .Candoğan kardeşimin tavsiyesiyle fakirden vazgectim SIEMENS VS06G2001 200 tl dartyde ile PHILIPS FC 8614 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 230 tl arasında kaldım.yardımlarınız için şimdiden tşkler...

kafam iyice karıştı..ne alacağımı şaşırdım :)) yorumları okumaya başladıkça karşıma birde arnica hyro plus turbo başlıklı model daha çıktı :))

simens,arnica,philips 8614? hangisi kafayı yicem ????

• 1 ay daha sabret.
    Yeni yılın nasıl bir fiyasko ile başladığını gören firmalar %50 indirimle elllerinden çıkaracaklar mallarını.
  • Sayın Arkadaşlar,

Yorumlarınızı ilgi ile okudum....

Elektrik Süpürgesi alınacaksa 9 yılldır Dyson DC05 kullanıyoruz, daha doğrusu temizliğe gelen hanımlar kullanıyor ve hemen hemen hepsi performansından memnun. Ancak yine bu hanımlara en uzun dayanan makinada Dyson. (bkz el elin eşeğini...)

Artık 9 yılda her hafta ortalama 2-3 saat (çok işlek 2 cadde arasında yer alan ve her an 2-3 kişi eksik olmayan bir evde) kullanılan makinamızın orası burası hor kullanmaktan, çıktı, aşındı...

Yeni bir makina alalım dedik ancak 15 gündür bakıyorum, ııhh yine Dyson olsun dedim.

Gel gör ki İngiltere'de fiyatı kendi sitesinde 200-300 pound olan makinalar burada katlamaya başlıyor.

Süpürge Dyson'da bu fiyatlar neden şişik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kawasakian -- 20 Aralık 2009; 2:08:03 >

• evet doğru diyosunuz dysonda,dysonı alacak para nerde bizde?ayağımızı yorgana göre uzatmalıyım.benim 200-250 tl arasında bütçem var süpürge için ve amaç faydayı mx. etmek.dyson niye içerde şişik vergilr ve aracı bindirimi var.
  • Arkadaşlar şimdiye kadar hiç bahsedilmemiş ama Samsung marka toz torbasız süpürgeler hakkında hiç duyumunuz var mı ?
    Bimekste satılan SC-8481 ve SC-8581 modelleri ilgimi çekti. Hiç yerinde görmedim. Acaba sağlam mıdırlar? Hepa filtreleri ne kadar dayanır ? İnternette bilgi bulamadım. Samsung'un sitesinde ise benzer modeller var ancak bilgi yetersiz.
  • Philips 9262/64 için silindir filtre 78 TL, Hepa çıkış filtresi 28 TL imiş. Servisinden öğrendim.Belki lazım olur birine.
  • Samsung SC-8481 almayı düşünüyorum. Fakat HEPA 11 filtresi var.

1) Ben bu HEPA 11 filtreyi HEPA 13 filtre ile değiştirebilir miyim?

2) Değiştirmek mümkün ise makine silindir içinde yeterli filtreleme işlemi yapamayacağından HEPA 13 filtre hemen tıkanır mı ?

Aslında bir de SC-9580 modeli var ama o benim bütçemi aşıyor. Bimeks'te 420 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Philips 9262/64 için silindir filtre 78 TL, Hepa çıkış filtresi 28 TL imiş. Servisinden öğrendim.Belki lazım olur birine.

Bilgi için teşekkürler...
  • siemens syncpower ultra hepa vs06g2530 hepa filtre 22 tl

philips fc8614 01/a hepa filtre 40 tl

bosch formula hygenixx hepa filtre 35 tl
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.