- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sanal Web Cam ve Efekt Programı (MSN'de Video Oynatın, Varolan Webcam'inize efekt ek
9 Cevap10955 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1467 Mesaj
7 Şubat 2008; 20:55:36 

[font="Verdana"]ManyCam - Resimli Anlatım

• Tamamiyle Ücretsiz! Lisans derdi yok! Kısıtlama Yok! Virüs yok! Download.com'dan onaylı, Dijital İmzalı!
  • Sanal Web Cam Sürücüsü (Driver)
  • Web Cam'ınız olmasa bile video ya da masaüstü görüntünüzü gösterebilirsiniz.
  • Varolan Web Cam'ınıza kar, ateş, blur gibi efektler ekleyebilirsiniz. (Anında, canlı.)
  • Çoğu ücretli programdan (3 tane denedim) daha stabil ve daha çok özelliği var.
  • MSN, Yahoo! Messenger ve normal web cam kullanabilen bir çok program tarafından desteklenir.
  • ve dahası.!!

Öncelikle Programı İndirmek için: http://www.download.com...00-2348_4-10593500.html
0

Dosyayı indir€lim! 12 mb, setup. (exe.) (Gördüğünüz gibi Dijital imzalı bir programdır.)
0

Yükleme programını açalım.
0

Lisans anlaşmasını kabul edelim.
0

Yükleme seçeneklerimizi belirleyelim.
0

Yükleyeceğimiz yeri belirtelim.
0

Başlat menüsü kısayol adını belirtelim ya da istersek oluşturulmamasını sağlayalım.
0

İsterseniz programa katkıda bulunmak için Toolbar'ı yükleyebilirsiniz (Aslında doğru olan da budur.) ancak ben yüklemedim. (Çünkü toolbar'ları sevmiyorum.) Yüklememek için işareti kaldırmanız yeterlidir.
0

Yüklemeye başlayın.
0

Yükleme tamamlanınca böyle bir ekran gelmesi gerekir. Oradaki seçeneği işaretlerseniz program hemen açılır.
0

Ayrıca programın simgesine tıklayarak da açabilirsiniz.

Yalnız: Program kendini tray'e (Yani saatin yanına atmaktadır.) Zaten orada çalışıyorsa, size uyarı verip ikinci bir programı açmayı reddecektir. Lütfen program bozuk ya da açılmıyor demeyiniz!

0

Evet sonunda programımızı açabildik!
0

İlk olarak videolara programın koyacağı kendi logosunu kaldıralım.
0

Sadece yazıyı yazarak ve bir tik atarak msn'de bile gösterilen videomuzun ortasına bir kayan yazı ekleyebiliriz.
0

Soldaki ve aşağıda çıkacak seçenekleri karıştırarak bir çok ilginç görüntü elde edebilirsiniz. Programın kullanımı gerçekten çok basit.
0

Gelelim Sources bölümüne. Burada görüntümüze eklenecek harici videoları, bağlı gerçek web cam görüntülerini hatta masaüstümüzü bir kaynak olarak ekleyebilir ve sanal web cam'imizde görünmesini sağlayabiliriz.

Movies bölümünden bir video ekleyip, msn'de arkadaşlarımıza gösterebiliriz.

0

Masaüstümüzü paylaşabiliriz. (Tam ekran ya da sadece mouse'ı takip eden ekran olarak 2 seçenek.)
0

Programın çalışan örneği için: http://forum.donanimhab...13/mpage_1/key_//tm.htm (Evet, o nick yüzünden baya laf işittim . Bende video vardı, DieselTRoniC'te ise masaüstü paylaşımı.)

Daha programda bir sürü özellik var! Bunları karıştırarak öğrenebilirsiniz. Programın kullanımı gerçekten basit.

[font="Trebuchet MS"]İyi kullanımlar. Tüm anlatımlar bana aittir.

Haggard, In Flames, Iron Maiden, Opeth, Arch Enemy, Disturbed, Slipknot, Slayer, Rammstein, Dragonforce, Tool, Lacuna Coil, Trivium, Tenacious D, At the Gates, Amorphis, Dream Theater, Amon Amarth, Dimmu Borgir, Children of Bodom, Otep, My Chemical Romance, System of a Down, Moonspell, Paramore, Evanescence, Pentagram, Kamelot, Guano Apes, EPICA, After Forever, Tarja Turunen, Nightwish, Blind Guardian, Dark Tranquillity, Iced Earth

Bunları neden yazdım? Sebebi olmalı mı...

1886 Mesaj
7 Şubat 2008; 21:08:34 

saol deniyorum

Grip™

7932 Mesaj
7 Şubat 2008; 23:14:04 

Güzel bi anlatım olmuş teşekkürler sağol

1467 Mesaj
8 Şubat 2008; 4:23:38 

Çalıştıramayan olursa, elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım.

Haggard, In Flames, Iron Maiden, Opeth, Arch Enemy, Disturbed, Slipknot, Slayer, Rammstein, Dragonforce, Tool, Lacuna Coil, Trivium, Tenacious D, At the Gates, Amorphis, Dream Theater, Amon Amarth, Dimmu Borgir, Children of Bodom, Otep, My Chemical Romance, System of a Down, Moonspell, Paramore, Evanescence, Pentagram, Kamelot, Guano Apes, EPICA, After Forever, Tarja Turunen, Nightwish, Blind Guardian, Dark Tranquillity, Iced Earth

Bunları neden yazdım? Sebebi olmalı mı...

3639 Mesaj
8 Şubat 2008; 15:54:02 

Program gerçekten mükelmel . Sorunsuz bi şekilde çalışıyor we ücretsiz

BeşiktAŞK

4561 Mesaj
8 Şubat 2008; 17:35:12 

emeğine sağlık, çok güzel bir anlatım olmuş

Mekanın, Cennet'in en Mavi'si olsun büyük üstad

2384 Mesaj
8 Şubat 2008; 17:50:40 

teşekkürler bi deneyelim bakalım

2 Mesaj
30 Aralık 2008; 16:14:54 

tam aradığım program dostum , iyi ki seni bulduk , sorunlarımı çözdün

ENZO AYDINERIO

573 Mesaj
1 Ocak 2009; 12:16:11 

Sanal web cam olayında aslında birden çok program vardır ve çoğu chat sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.örnrk ;

Manycam
splitcam
Webcam max

bunlara örnektir ve dahasıda vardır.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

190 Mesaj
24 Ocak 2010; 0:22:25 

bende sürekli video oynatmak istediğimde şöyle bir uyarı veriyor

File "new york'ta bir sonb...avi" can not be opened

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Sanal Web Cam ve Efekt Programı (MSN'de Video Oynatın, Varolan Webcam'inize efekt ek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.477