Şimdi Ara

600ytl ses sistemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm 600ytl ye ses sistemi almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Şimdiye kadar kullandığım ses sistemleri : Logitech s200 - Logitech x230 x 2 - Logitech z2300

Yüksek sesi severim ama artık iyi bir ses sistemi almak istiyorum z5500 ü düşünüyorum şu an ama Altec'ler ilgimi çekiyor

Altec' de yüksek ses alabilirmiyim yada önerebileceğiniz ses sistemi varmı

Ses Kartım '' Creative Extreme Music ''

• z5500 düşünüyorsan mavide indirimden alabilirsin ancak ben s750 yi tavsiye ederim z5500 den çok farkı var bence kullanılan malzemede içindeki flitrelerle 2 yollu hoplarlörleri ile bass karakteristiği biraz yumuşak anacak z5500 de heleki mavideki fiyatı ile gerçekten parasını hak ediyor. aman gene bi z5500 s750 tartışması çıkmasında
    tabi zevk meselesi ben tizz istiyorum dersin s750 güzel veriyor bi 5 dakka kadar dinleye bildim bassda gayet hoş heleki x-fi deki 15 db ile ama karakteristik olarak biraz yumuşak ve uzun basslara yatkın gibi geldi bana kısa basslarda iyi görmedim daha deneyemedim gerçi tam benm s750 bozuldu değiştirecekler sözde hala bekliyorum
    ama şuanki bütçe ile z5500 tek seçim yada 2. el bi megaworks çok daha ucuz olur o
  • z5500 Yada 2. el Jamo S 606 HCS 3
  • al yahu al sende z5500 al almayan kalmasın zaten buyüzden yurt dışı fiyatının iki misiline satıyorlar
  • aldığı setler hep aynı tarz bence artık kaliteli müzik dinle bitlerini yükselt ve değişik sesler duy.Reklam gibi oldu ama bose alman iyi olur eğer satmadıysan eski setlerini bose logitech gibi bass vermez ama çok gerekli dengeli olması gerektiği gibi verir uzun süre yormaz seni değişik sesler duyman da hoşuna gider.
  • nighteen tesekkur ederim bende oyle dusunuyorum ama altec olabilir bana yardımcı olurmusunuz sizce ne olabilir baska markalar arasında onerebileceginiz marka varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.