Şimdi Ara

## Sony-Ericsson'un Yeni G Serisi Telefonları 10 Şubat'ta Görücüye Çıkabilir? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sony-Ericsson'un Yeni G Serisi Telefonları 10 Şubat'ta Görücüye Çıkabilir? ##

Sony-Ericsson'un merakla beklenen yeni G serisi ile ilgili bazı yeni bilgiler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Yapılan tahminlere göre, ilk etapta G700i ve G900 i olmak üzere iki model ile kullanıcılara sunulması planlanan G serisi ürün grubu dahilinde yer alacak telefonların üzerindeki perdenin 10 Şubat'ta kaldırılacağı ifade ediliyor. Henüz bu konuda SE'den doğrulama gelmezken yeni telefonlardan Tyra kod adlı G900i'nin 2.6" boyutunda ekran, kablosuz ağ desteği (WLAN), 5MP çözünürlüğüden dahili kamera gibi temel donanımlara sahip olması beklenirken alt model olan Josephine kod adlı G700'inin abisi G900i ile benzer şekilde 2.6" ekrana sahip olması beklenirken sahip olduğu kameranın 3.2MP çözünürlüğünde olduğu ve ayrıca WLAN desteğinin de bulunmadığı ifade ediliyor. Ayrıca W960i modeline benzer şekilde dokunmatik ekran özelliğine de sahip olacağı speküle edilen telefonların yaratacağı etkiyi bahsi geçen 10 Şubat tarihinde yapılması muhtemel lansman gerçekleşirse birlikte göreceğiz.

• yaw k790i alıcaktım. beklesem mi acaba bunları?
  • Bekleme al sen K7910i ni içine sindiyse. Bunları beklerken her zaman daha iyileri çıkacak. Yoksa telefon fln alamazsın
  • bunlar 2 aydan önce çıkmaz piysaya çıktıları zamanda k790inin 2 katı fiyatı olur bilgine
  • Nokia'ya karşı ciddi 1 atak yapmayı planlıyorlar sanırım. Multimedya cihası fikri hakim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acr

bunlar 2 aydan önce çıkmaz piysaya çıktıları zamanda k790inin 2 katı fiyatı olur bilgine

k790i nin fiyatını düşürmezler diyosunuz yani.
  • Eğer speküle edildiği gibi dokunmatik ekran olacaksa iphone dan sonra dokunmatik ekran furyası iyice saracak demektir.
  • G900İ 1000 lira olur heralde TR'de.
  • Güzel telefonmuş
  • bu G900 denen makine 640x480 çözünürlükte video çekiyomus birde üstüne k850 den daha iyi foto çekiyormus. Allaaahhhh yakarım SE nin çırasını yasatmam hiçbirini
  • W960i gibi dağıtımını ellerine yüzlerine bulaştırmazlarsa bu telefonlar tutar. Ki SE kalitesi yine yapacaktır.
    Sadece dağıtımı haletmeleri gerekiyor.
  • Daha 1 hafta olmadı P1i alalı P1iden yakışıklı olursa yıkılırım vallahi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

W960i gibi dağıtımını ellerine yüzlerine bulaştırmazlarsa bu telefonlar tutar. Ki SE kalitesi yine yapacaktır.
    Sadece dağıtımı haletmeleri gerekiyor.

Evet, W960i gibi yapacaklarsa işleri var...

Teknolojiye bu kadar merakı olan Türkiye'ye nasıl böyle 1 şey yaptılar hayret...
  • p1 derim tek geçerim
  • G900 de gps olsaydı çok daha güzel olurdu.Belki vardır ama çünkü cihazlar hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış sadece üstü kapalı olarak 2-3 özellik lanse edilmiş.En iyisi 10 şubatı bekleyip görmek...
  • nokia e61i kullanıyorum ve p1i kullanmak istiyorum. Cidden kullanışlı ve hızlı mı?

quote:

Orjinalden alıntı: fotifoti

p1 derim tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lloyd

nokia e61i kullanıyorum ve p1i kullanmak istiyorum. Cidden kullanışlı ve hızlı mı?

quote:

Orjinalden alıntı: fotifoti

p1 derim tek geçerim

P1i konusuna bi göz gezdirin.
    Pek şikayetçi olan yok gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Bekleme al sen K7910i ni içine sindiyse. Bunları beklerken her zaman daha iyileri çıkacak. Yoksa telefon fln alamazsın

çok doğru

k900i de gps varsa bence nokia ya gerçekten rakip olur bi çok kişi sırf nokia dan farklı olsun diye SE ye yönelebilir çünkü ana özellikleri iyi duruyor telefonun.k900i nin fiyatını cok merak ediyorum.
  • bu konuyu dün acmistim aslinda
    http://forum.donanimhaber.com/m_20957744/tm.htm

bir de eklenilen resim bende niye gözükmüyor acaba
  • K790i bile yeterken k850i alma hevesi oluşmuştu bendede. g serisi ne üzerine olur acep ? k serisi kamera özellikleriyle w serisi ses özellikleriyle ön planda. g serisi pek hoşuma gitmedi bea model isimleri dandik olmuş. yakışmamış g
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.