Şimdi Ara

GeCUBE X-Turbo Dual HD3870 X2 ekran kartı video incelemesi: ATI yine yeniden üst seviye bir ekran ka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
23.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın üst seviye ekran kartı yarışında gecikmesi gibi biz de biraz geciktik fakat GeCUBE'ün X-Turbo-Dual ekran kartı ile karşınızdayız ve sizlere hem ATI'ın yeni üst seviye savaşçısı HD3870 X2 ekran kartı platformunu hem de GeCUBE'ün PCB'den soğutmaya kadar farklı bir tasarıma sahip olan çift GPU'lu X-Turbo Dual HD3870 X2 ekran kartını içeren eğlenceli bir video hazırladık.

Evet, daha fazla yazıya gerek yok zira tüm ayrıntılara videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. İyi seyirler...

Teknik detaylar:

Sayfanın Linki : http://www.cozum.com.tr

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oh bea sonunda Teşekkürler
  • aaaaaaaaaaaaa ben yazcktm ilkk
  • tuh be bnede ilk yacaktım ...

nese diger arakadaslar GİBİ YAPAYIM ....

HABER İCİN TESKKR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 7 Şubat 2008; 0:08:58 >
  • Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler
  • fiay pek iyi değil ya, düşmesi lazım
  • Bu ekran kartinin alinabilir bir seviyeye gelmesi için Nvidianın yeni nesil kartlarinin gelmesi lazim. Zira 750 lira oldukça iyi bir rakam.
  • BRAVO BEEEEEE SÜPER BEEEEEE.YÜRÜ DH KİM TUTAR.SÜPER Bİ İNCELEME OLMUŞ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZZ
  • Valla geç oldu ama çok güzel oldu. Normalde sıkıntı gelirdi bana ama bu sefer sıkılmadan seyrettim ve hoşuma gitti. Teşekkürler Donanım Haber
  • Referans I Bile Ordaymış Yahu
    Bide ATI Herşeyden 2 Tane Koymuş Dedin İki Tane DVI Dedin Ama 4 Tane Var?(kaçmaz bendenn)
  • 3870cf ile 3870x2 farkı lazım banada şu aşamada..Bir sonrakı video incelemede bunuda araya sıkışıtırabilrsiniz sevinirim
  • xp ile 1280/1024 ya da 1440*990 çözünürlüklerde de 8800 ultranın da dahil olduğu bir değerlendirme de olsa hoş olurdu.
    crossfire destekli anakart olması gerekliliğini bilmiyordum, o zaman insanlar neden x2 alsınlar 2 adet 3870 almakla arasında bir fark kamıyor.burası bence önemli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

3870cf ile 3870x2 farkı lazım banada şu aşamada..Bir sonrakı video incelemede bunuda araya sıkışıtırabilrsiniz sevinirim

Bir sonraki videoda x48 anakart üzerinde 2 tane 3870, 1 adet hd 3870 x2 ile savaşacak... Bu videoda ne yazık ki yeterli zaman olmadığından bizi sonuca götürecek testler üzerinde durduk...

@Dodi

her şeyden çifter çifter var diyorum aslında çift dvi çıkışı derken tam karşılamasa da 2x 2 yi söylemek istedim. Video da akıcılığı korumak adına feda edilmiş bir şey.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İnceleme süper olmuş. Ellerinize sağlık hocam. Yalnız benim aklıma takılan birşey var. Anakartın CF desteklemesi olayını kaptım ama X16+X4, X8+X8 veya X16+X16 durumu performansı etkiliyor mu? Mesela P35-DS3P ile X38-DQ6 aynı performansı mı verir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

İnceleme süper olmuş. Ellerinize sağlık hocam. Yalnız benim aklıma takılan birşey var. Anakartın CF desteklemesi olayını kaptım ama X16+X4, X8+X8 veya X16+X16 durumu performansı etkiliyor mu? Mesela P35-DS3P ile X38-DQ6 aynı performansı mı verir?

Etkilemez zira tek PCIex16 slotunu GPU'lara x8 x8 olarak bölüyor. Diğer slotla işi yok yani...
  • bakıyorum emeğinize sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step
    @Dodi

her şeyden çifter çifter var diyorum aslında çift dvi çıkışı derken tam karşılamasa da 2x 2 yi söylemek istedim. Video da akıcılığı korumak adına feda edilmiş bir şey.

Eeheh Tamam Abi Anladım Zaten.Maksat Muhabbet
  • sonunda beklenen test geldi
  • ati kart gondermemis taslıyalım hemen...

edit:nvidia holigan grupları aş.ltd...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 7 Şubat 2008; 0:33:37 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.