- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İst./Küçükyalı
256 Cevap180311 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5 Mesaj
6 Şubat 2008; 22:56:53 

merhaba arkadaşlar ben İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İst./Küçükyalı'da vatani görevime başlıcam meslekyüksek okulu mezunuyum levazim mi? yoksa piyademi? olurum orası hakkında bilgi almak istedim sormamın amacı kısadönem askerlik yapanların gittiği yermiş levazımcı olarak yapıyorlarmış bu arada oraya düşen tüm asker arkadaşlarım görüşmek üzere..hayırlı teskereler..

120 Mesaj
7 Şubat 2008; 3:42:31 

Sağlam yerden aldığım istihbarata göre çok çok rahat bir yermiş şansın var...b]

III O BiR LaZ III

5 Mesaj
7 Şubat 2008; 10:46:38 

saol arkadasım verdiğin bilgi için peki burası usta birliğine nerelere yollıuyormuş bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

120 Mesaj
7 Şubat 2008; 15:43:44 

Valla tahminimce Doğu olmayacağı kesindir ama yinede bir bilene sormak lazım...Bana söyledikleri hiç bişey yaptırmıyolarmış Acemi askere orda çok rahatmış.Arkadaş bana dediki eğer torpilin felan varsa Küçükyalıya aldır acemiliğini çok rahat edersin...

III O BiR LaZ III

5 Mesaj
8 Şubat 2008; 10:14:48 

kimse gitmiyormu buraya acemilik için sadece benmiyim :)yoksa...

120 Mesaj
9 Şubat 2008; 4:20:00 

Küçükyalıya öyle herkezi almazlar torpillilerin yeridir

III O BiR LaZ III

5 Mesaj
9 Şubat 2008; 14:30:12 

arkadaşım orası torpillilerin yeri olabilir ama bilki bende torpil işi yok biraz da sanş işi demekk...

120 Mesaj
12 Şubat 2008; 2:00:13 

Kardeş senin için demedim zaten torpilli diye ama yani torpil felan yaptıracak herkezin bence ilk düşüneceği yerdir...

III O BiR LaZ III

1 Mesaj
17 Şubat 2008; 1:52:03 

Bende oraya düştüm ya küçükyalı kenan evren kışlası ÖZELLİK:BAKIM - HİZMET:İKMAL ÇAVUŞ UZUN DÖNEM BENİMKİSİ 88/1 SAMSUN BENDE MERAK EDİYORUM SENİN İSİM NEYDİ KARDEŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahguney -- 17 Şubat 2008; 1:53:04 >

120 Mesaj
17 Şubat 2008; 15:09:26 

Hadi iyisiniz güzel yere düştünüz...

III O BiR LaZ III

2 Mesaj
18 Şubat 2008; 2:26:12 

iaşe ve ik çavuşu olarak 26 sında bende gidiyorum.(iaşe ve ik. ne oluyor bilen varmı acaba )

350 Mesaj
18 Şubat 2008; 13:16:19 

quote:

Orjinalden alıntı: EyVaH_LaZ

Valla tahminimce Doğu olmayacağı kesindir ama yinede bir bilene sormak lazım...Bana söyledikleri hiç bişey yaptırmıyolarmış Acemi askere orda çok rahatmış.Arkadaş bana dediki eğer torpilin felan varsa Küçükyalıya aldır acemiliğini çok rahat edersin...

hocam dediklerini şaşkınlıkla okudum. Ben yanlış küçükyalıda acemilik yaptım sanırım. Ben 319. dönem kısa dönem olarak acemiliğimi orda yaptım. Öncelikle doğu meselesini anlatayım kısa dönem isen kesinlikle istanbul dışı dağıtım olmuyorsun. acemilerin yarısı küçükyalıda kalır diğerleri gata, lisan okulu, gümüşsuyu hastanesi müzeler dağıtılır ama uzun dönem askesen Türkiye nin her yerine dağıtım olabilirsin. Oradan hakkariye giden bile oldu.
Gelelim 2. konuya orası anlatılan gibi çok rahat bir yer değil. O dediğin 3 sene öncesine kadardı. Şimdi çoğu acemi birliğnden daha zor koşuular var. Şimdi asker olduğum için bunları anlatamayacağım. Senin gittiğin bölük önemlidir. Orada çavuş eğitim, 1. ikmal ve 2. ikmal bölükleri var. Dua et de çavuş eğitime düş.Bölüğün belliyse eğtim çavşlarını tanırım. Samimi arkadaşlarım da var yardımcı olmaya çalışırım ama söz veremem
Küçükyalıyı sadece orda olanlar bilir söylenenlere inanmayın.Kesinlikle torpillilerin yeri değil

120 Mesaj
18 Şubat 2008; 14:11:02 

Sevgili özdemir genel olarak kastetmiştim bende...Ama en rahat acemilik orada yapılır kaanatim...

III O BiR LaZ III

5 Mesaj
20 Şubat 2008; 12:18:06 

quote:

Orjinalden alıntı: emrahguney

Bende oraya düştüm ya küçükyalı kenan evren kışlası ÖZELLİK:BAKIM - HİZMET:İKMAL ÇAVUŞ UZUN DÖNEM BENİMKİSİ 88/1 SAMSUN BENDE MERAK EDİYORUM SENİN İSİM NEYDİ KARDEŞ.

merhaba tertip isim aycan bende chz. op. çavuşu olarak gidiyorum pazartesi teslim olucam hayırlısyla görüşmek dileğiyle... msn varsa görüşelim kardeş tanışırız wolf_41_14@hotmail.com

2 Mesaj
22 Şubat 2008; 12:14:08 

bende geliyorum 26 sında belki çavuş talimgahında karşılaşırız askeraga

84 Mesaj
21 Mart 2008; 10:04:15 

ben orada 16 gun astegmenlik egitimi aldim cok rahat bir yerdi.

kesinlikle tavsiye ederim

fdogan
emekli ikmal teğmen
elk. muh.

1 Mesaj
25 Mart 2008; 17:36:51 

S.a ..Arkadaşlar herkes kafasına qöre birşeyler yazmış yok torpil yok bilmem ne Cogunluqu sacma..ßende 88/1 Tertibim ve acemiliqimi Genaral Kenan evren kışlasında yapdım ..Daha 2 gün önce dağıtıma qeldim..Siz yazılanlara baqmayın..Orası cok qüzel bir yer..Ama Eğitime falan qelince de sonuc olarak askerlik her yerde aynı ..Orda 4 bölük var acemilik için..Cavuş eğitim (En qüzeLi),1.ikmal , İkmal ,2.İkmal olmak üzre..Ben Cok sefdim acıkcası orayı,Çavuş Eğitime qitdim ve bizi ayırdılar ordan 1.ikmal e qecdim..1.ikmal de 2.takım 1.manqa da bitirdim acemiliğimi..1.ikmalde en Sert Başcavuş 2.takımın başçavuşu Hikmet İNAN dır .Ama Çok çok iyi birisidir..Her konuda yardımcı olur..Cabuk sinirlenir Çabuk Siniri gecer..O an da Hikmet Komutana yaklaşmıcaksın fazla : ) Diğerleri kötü demiorum herkes iyidir orda ben Kötü yada öyle Döven falan komutanları Görmedim ,anlatıldığı qibi..Ama şunu söylemeden olmaz ordakiler cok sabırlılar..yani o kadar kişi ile tek tek uğrasıyorlar ve uğraşlarının karsılıqını bi kacından alamayınca da illaki sinirleniyorlar.. Çavuş Eğitimin de bölük komutanı da iyidir.. ***Hasan Naci ÖZCAN.. Sonuç Olarak Orası Cok iyi biryerdir..Ben Dağıtıma İzmir Focaya düşdüm..Doğuya düşmezsin diye birseyde yoq benimle dağıtıma cıkanlardan baya kişi de doğuya düşdü yani.. Orda kalma ihtimalin de cok fazla..Gidicek olanlara tek dicem ŞANSLISINIZ..

Cide'Li

462 Mesaj
31 Mart 2008; 13:32:57 

herkese selamlar...

bu ikmal maliye okulu küçükyalıya esenlerden nasıl gidebiliriz.bilen var mı acaba?

burada sınava gireceğim yarın...

16 Mesaj
31 Mart 2008; 15:07:57 

Esenlerden metro ile eminönüne gidersen oradan vapurla kadıköye geçersin...Kadıköyden ise e5 üzerinden Kartal Maltepe vs. yerlere giden herhangi bir otobüsle oraya ulaşabilirsin...

1 Mesaj
16 Nisan 2008; 17:13:49 

yaa arkadaşlar benim derdim başka şimdi ben o ikmala maliye okuluna bir mektup göndermek istiyorum bunun için oranın mektup adresini tam olarak bileniniz varsa lütfen bana bi cevap verebilirmi??bide göndercek olduğum kişinin hangi bilgilerini öğrenemem gerekiyor

arkadaşlar istanbul küçükyalı ikmal maliye okuluna mektup göndermek için mektup adresini bilen varsa noluur göndersin çok acil lazım

5 Mesaj
5 Mayıs 2008; 21:11:16 

herkese mrb bende vatani görevime küçükyalıda başlıcam maillerinizi okuduğum kadarıyla çok şanslıyım başlangıç için cok ıyı bır yer sanırım

5 Mesaj
5 Mayıs 2008; 21:18:00 

bişey sormak istiyorum tam olarak kaç kişilik bir yer orası ben 88/2 olarak göreve başlıcam çavuş olma ihtimalim var mı beni biraz bilgilendiriseniz çok sevinirim....bu arada rizeli çok var mı orda???

1 Mesaj
7 Mayıs 2008; 1:29:00 

ben mayıs 20 de teslim olcam tüm tertiplerim eklesin paslaşırız :) toriyasin@hot ist/küçükyalı ikmal egitim okulu amasya yasin lafçı emret komutanım :) :)

1 Mesaj
7 Mayıs 2008; 16:57:45 

arkadaşlar benimde ikmal maliye okulu silüsü 9undan sonra alacam acaba oraya ne olarak gidiyoruz ikmalci olarak mı bilen varmı

120 Mesaj
8 Mayıs 2008; 8:55:53 

Adam Küçükyalıya düşüyo beğenmiyo...Demekki rahat kısımlarıda varmış Küçük Yalının...Ben Kırkağaç'taydım ne tarafa gitsen kurtuluş yok illada Doğu'nun munzur dağlarına gitceksen neci olursan ol...

III O BiR LaZ III

2 Mesaj
12 Mayıs 2008; 19:14:54 

Merhaba gönül dostları bende istanbul küçükyalı maliye ikmal okulu ve eğitim merkezi komutanlığına düştüm.Silüsü aldım.25 inde tesllim olacağim.Silüste aşçı çvş.yazio bunun ne demek olduğunu iblen bilgi verirse sevinirim:DAşçı mı olduk nedir:DBirde okuduğum yorumlara göre güzel bir yer bu küçükyalı hadi hayirlisi arkadaşlar:)

Hayat güzel...

1 Mesaj
17 Mayıs 2008; 12:57:19 

mrh arkadaşlar ben giresundanım bende ist/küçükyalıya düştum ikmal yazıyor kagıtta ne oldununu bılmıyorum bılen versa yazarsa sevınırım adım muttalip 26da teslım olcam ins

1987

2 Mesaj
18 Mayıs 2008; 1:03:36 

İZMİR BERGAMA BNDE KÜÇÜKYALIYA DÜŞTÜM IKM.ÇVŞ HADİ HAYIRLISII 24 TESLİMMMMMMMMMEKLEYİN byfree001@hotmail.com

ersannn

1 Mesaj
8 Kasım 2008; 13:37:10 

arkadaşlar bi şey sorcam kasımda oraya gelcemde bilgisayar teknisyeniyim trafik kazasında geçirmiştim komando olamaz diyede yazmışlardı beni orda nereye verirler acaba

18 Mesaj
10 Kasım 2008; 15:47:12 

ben 30 kasımda sınav girecem yalovadan küçükyalıya nasıl gidilir sınav hakkında bilgisi olan var mı

5 Mesaj
10 Kasım 2008; 17:11:31 

arkadaslar küçükyalı nasıl biyer 10 aralıkta ordayımmmm

hacı

181 Mesaj
10 Kasım 2008; 23:34:28 

küçükyalılı olarak küçükyalı açıklaması ;

levazım okulu ya da resmi adı ile kenan evren kışlası... kadıköye trafik yoğunluğuna göre en fazla 30-40 dakika.. kartal ya da tuzlaya aşağı yukarı 1 saat.. eğer avrupa yakasına eski merkez denilen yere gitmek isterseniz bir de vapur ya da ikinci otobüs ile en az 1.5 saati bulur.. kışla kayışdağına yakın, eteklerinde denmez ama yakın.. oldukça geniş bir alanı var, pencereden izlerim 16 yıldır... çoğu askeri yer gibi soyutlanmış durumda biraz, otobüs minibüs için e5'e çıkmanız gerekecek ya da servisle bırakıyorlardır.. yürümeye kalksanız yarım saat yetmez sanırım... ilk gelişinizde haremden gelecekseniz, gebze-harem minibüsleri bahsettiğim noktadan geçer.. bostancıdan sonraki durak.. (altıntepe) eğitimi, düzeni hakkında pek birşey bilmiyorum.. söyleyebileceğim gerçekten güzel bir coğrafyada arkası dağlar, arada e5 olmasına rağmen marmara ve adalar manzaralı.. detay isteyen danışabilir..

18 Mesaj
11 Kasım 2008; 15:24:16 

sarıoba yedek subay sınavına mı girecen küçükyalıda bende sınava girecem

5 Mesaj
13 Kasım 2008; 13:42:03 

yok gardasım ben er olarak gıdıyorum acemilik oraya cıktı sen yedek subay olarakmı gıdıyon

hacı

18 Mesaj
13 Kasım 2008; 15:21:39 

pardon bakalım sınav ve mülakattan sonra nereye çıkacak hayırlı teskereler

53 Mesaj
13 Kasım 2008; 21:19:02 

arkadaşlar izmitten sınava girmek için gelicem bende.. Nasıl gelebilirim bilen varsa yazabilir mi ? trenle gelsem oraya yakın istasyon hangisi? ya da minibus felan var mı istasyon civarlarında.. Bi aydınlatırsanız güzel olacak

181 Mesaj
14 Kasım 2008; 11:05:48 

quote:

Orjinalden alıntı: cingola

arkadaşlar izmitten sınava girmek için gelicem bende.. Nasıl gelebilirim bilen varsa yazabilir mi ? trenle gelsem oraya yakın istasyon hangisi? ya da minibus felan var mı istasyon civarlarında.. Bi aydınlatırsanız güzel olacak

izmitten ada ekspresi ile haydarpaşaya gelmen en rahatı olur.. maltepe ya da bostancıda da inebilirsin ama, ineceğin yer sahil, kışla ise e5'in de üzerinde kalıyor yani mesafe bayağı bir var... en rahatı haydarpaşaya gelmen... oradan kadıköy merkeze doğru yürüdüğünde minibüslere rastlayacaksın, mavi başlıklı kadıköy-maltepe içi kartal yazanlar, ya da kırmızı başlıklı kadıköy-yakacık yazanlar.. ineceğin yer altıntepe durağı... bostancıdan sonraki durak.. kışla kadıköyden gelirken sol tarafta kalıyor, bostancıyı geçince görmeye başlarsın.. altıntepede in, üst geçitten geç, mezarlığın yanından yürü, 15-20 dakikada falan orada olursun heralde... kolay gelsin..

5 Mesaj
15 Kasım 2008; 10:58:38 

turkiyede gitmedigim bi istanbul kalmıstı askerlik istanbula cıktı hadi hayırlısı 10 aralıkta oraya gıdecek varsa msn mı eklesın konusalım afacan_rustem@hotmail.com hadı hayırlı teskereler

hacı

1 Mesaj
19 Kasım 2008; 14:46:24 

arkadaşlar küçükyalı ikmal maliye okulunda sınava giricem istanbulu bilmiyorum. taksimden oraya nasıl gidebileceğimi bilen warsa yazabilirmi acaba?? teşekkürler....

845 Mesaj
19 Kasım 2008; 23:12:21 

Taksimden kadıköye gelen otobüsler var 110 numara. Kadıköyden ise yukarıda arkadaş tarif etmiş. Öok zor biyerde değil. Rahat bulursun.
quote:

Orjinalden alıntı: asker__

arkadaşlar küçükyalı ikmal maliye okulunda sınava giricem istanbulu bilmiyorum. taksimden oraya nasıl gidebileceğimi bilen warsa yazabilirmi acaba?? teşekkürler....

203 Mesaj
20 Kasım 2008; 11:30:26 

quote:

Orjinalden alıntı: asker__

E5 den giden kartal -pendik vs otobüslerine bindikten sonra (E5 den gitmesi önemli) Bostancı köprüsünden bi sonraki durakta inmen gerekiyo sonrasında küçük yalı tabelası var içeri girdikten sonra da Kenan Evren Kışlası tabelaları seni götürecektir . yürüyerek en fazla 30 dk

3 Mesaj
20 Kasım 2008; 17:17:57 

arkadaşlar nrb bende 12/12/2008de ikm maliye ik.çavuşu olarak gideceğim var aynı sınıf olan beraber buluşalım

vatan sağolsun

3 Mesaj
20 Kasım 2008; 17:21:38 

msn ayhan_cihan5@hotmail.com 05372479832 telf no

vatan sağolsun

3 Mesaj
23 Kasım 2008; 23:07:18 

sınıfı : K.K.K / İKMAL

özellik : (IKM-055) AŞÇI ÇAVUŞ

sevk eğt. merkezi : İKM. MLY. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI-KÜÇÜKYALI/İSTANBUL

12 ARALIKTA TESLİM OLUYORUM..LÜTFEN BU ÖZELLİKTEKİ ASKERLİK HAKKINDA BİLGİ WERİRMİSİNİZ..HERKEZ FARKLI FARKLI ŞEYLER SÖYLÜYO..CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

5 Mesaj
25 Kasım 2008; 14:49:42 

arkadaslar benımkıde pıyade sınıf aşcı er yazıyor nedemek buya aşcımı olduk yaniii :D:D:d.:D 12 aralık ta ordayımmm

hacı

1 Mesaj
25 Kasım 2008; 16:08:36 

arakadaşlar merhaba . ben de 325. dönem kısa dnm. sınava k.yalıda gireceğim ben de yalovadan geleceğim ama.ben avrupa yakasında kalacağım akrabamda sizce k.yalıya kadiköyden mi yada cevizlibağ dan giden e-5 otobüslerine bineyim sabah 6 da yola çıkacağım sorunsuz bi şekilde gitmek istiyorum son olarak kenan evren kışlasının önünde inebileceğim otobüsler var mı cevaplarsanız sevirim

6 Mesaj
26 Kasım 2008; 14:01:03 

Sınıfı : K.K.K / İKMAL
Özellik : (IKM-011) İK. ÇVŞ.
bende 88\4 üm 12 aralıkta teslim olacam aynı sınıf arkadaşlar varsa tanışalım

4 Mesaj
26 Kasım 2008; 14:07:02 

sınıf: k.k.k/ ikmal
özellik: (ikm-030) çmş.chz.op.çvş.
bnde 88/4 olarak 12 aralıkta geliyorum aynı sınıf olan arkadas varsa görüselim
faruk_ferdinand@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elFrk -- 26 Kasım 2008; 14:07:04 >

1 Mesaj
28 Kasım 2008; 17:54:03 

Merhaba arkadaslar ben Giresundan Halit Çakmak bende İstanbul Kucukyalı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına gidiyorum Bk Çavus burası hakkında bilgisi olan oraya gelecek olan 88 / 4 arkadaslar gorusebiliriz 13 Aralıkta teslim olacagım
MSN: cakmakhalit@hotmail.com
TEL: 05442879142

10 Mesaj
29 Kasım 2008; 23:39:14 

slm arkadaşlar bende 88/4 ik.çvş olarak gidiyorum iskenderundan geliyorum 13 aralıkta teslim olacağım

10 Mesaj
29 Kasım 2008; 23:41:57 

slm ismim raşit ik.çvş eğitimine gidiyorum isim neydi senin orda görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timus -- 30 Kasım 2008; 11:01:41 >

6 Mesaj
30 Kasım 2008; 12:06:02 

ik. çavuş arkadaşlar sizlerin meslekler neydi meslek yüksek okulu mezunumusunuz sizde

10 Mesaj
30 Kasım 2008; 22:03:49 

ben a.ö okuyorum daha bitirmedim bankacılık ve sigortacılık iskenderunda cafem var onu işletiyorum

6 Mesaj
30 Kasım 2008; 22:28:25 

bende yasin kocaeli den orda görüşürüz inşallah

10 Mesaj
1 Aralık 2008; 8:41:02 

sen ne mezunusun yasin

6 Mesaj
1 Aralık 2008; 21:59:41 

ben 2 yıllık bilgisayar bölümü bitirdim

654 Mesaj
1 Aralık 2008; 22:28:24 

İkmal maliye okulu Kucukyalı'da uzun dönem askerlerin eğitim çavuşu olarak görev yaptım sorusu olan varsa sorabilir...

10 Mesaj