Şimdi Ara

Stronghold Crusader Extreme Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
43.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2002'de oyuncularla bulusan Stronghold Crusader bu sefer Extreme olarak oyuncularla bulusmaya hazırlanıyor.Fireflys Studio tarafından gelistirilen oyunda 10.000 adet birim olucak.Düsmanlara karsı gelistirilmis taktik imkanı ve yükseltilmis yapay zeka belirtilen ozellikler arasında yer alıyor.

Oyun Vista ilede uyumlu olucak ve 28 Nisan'da cıkacagı soyleniyor

merlininkazani sitesine çok tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 6 Şubat 2008; 16:05:32 >

• Crusader den sonra çıkan oyunla oyunu rezil etmişlerdi. İnşallah oyun tekrar eski ağırlığına kavuşur.
  • Ne zaman yapıma başlandı acaba? 28 nisan da çıkacak denmişte... Çok kısa sürede yapamazlar oyunu.. Ya çok önceden yapımı başlanmıştı yada 28 nisan 2009 dur çıkış tarihi...
  • of 28 nisana kadar beklenmezki stronghold için
  • bu çok iyi bir haber gerçekten
  • Grafikler umarım crusader'daki gibi 2D'dir. Stronghold 2'deki 3D grafikler de güzeldi ama; bence o oyunun tadı 2D grafiklerle çıkıyor.

Aşağıdaki resimlerhttp://www.fireflyworlds.com/shce_index.php 'den alınma.
    Acaba bu resimler eski ;yani crusader'ın mı yoksa , extreme mi ait acaba ?

Sistem Gereksinimleri açıklanmış:

Operating System: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista
    Processor: Pentium® III 500 mhz (1 ghz Recommend)
    Memory: 128MB (256MB recommended for multiplayer)
    Hard Drive: 850MB
    Video: 4MB DirectX 8.1 Compatible
    Sound: DirectX 8.1 Compatible
    DVD Drive: Required
    Modem: 56k (for Internet Play)

Konu ile ilgili daha geniş ayrıntı için:
    http://stronghold.heavengames.com/cgi-bin/forum/display.cgi?action=st&fn=14&tn=3415&st=recent&f=14,3415,0,30

Düzeltme: Sistem gereksinimleri , grafiklerin bozulmadığını;eskisi gibi olacağını gösteriyor,benim için sevindirici bir haber bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 11 Şubat 2008; 17:29:21 >

• UP !
    Bu oyunun sadece bu kadar mı seveni var arkadaşlar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

Crusader den sonra çıkan oyunla oyunu rezil etmişlerdi. İnşallah oyun tekrar eski ağırlığına kavuşur.

aynen

hastasıydım crusaderin uzun zamandır bu müjdeyi bekliyordum
    ee hamachiden de görüşürüz artık
  • bir an once çıksın gercekten cok guzel bi oyun .
    eger yapay zekayı geliştirirlerse ve farklı ırklar eklerlerse daha da guzel olur.
  • Umarım haritaları büyütürler. 2 kişi Multi oynarken benim yaptığım kale ile karşı kalenin arası 2 adım oluyordu. Ben kaleden kaleye ok atıyordum. Yerden adam gitmesine gerek kalmıyordu
  • vistamı indirmem valla satrong crusader güzelmiydi evet çok güzeldi fakat bu hem vista hemde piyasada bundan daha iyi oyunlar var bence beklencek oyun deil
  • stronghold crusader hastasıyım
    umarım yeniside ona benzer
    çıkış tarihide doğum günüme rast gelio
    elime geçer o gün inş
  • Heyecanla bekliyoruz.
  • 10.000 adet askeri birimle de stronhold: crusader bir başka zevkli olur.en son stronghold 2 fiyaskosundan sonra firefly akıllıca bir hareket yaptı.her 2D strateji fan'ı gibi ben de merakla bekliyorum...
  • inş dediğiniz gibidir 2d dir.3D stratejilerden nefter ederim.ayrıca 256 ram çalıştırır mı
  • adamlar işi biliyo 2d meraklılarına 2d oyun çıkarıyolar.. bu oyunu oynamak için her hafta sonu cafede saatlerce sıra beklerdim(sadece orda vardı bu oyun)

mükemmel bi oyundu.. gerçi deniz birimleri olmaması kötü ama diğer oyunlarda olmayan sayamayacağımız kadar özgürlüğümüz vardı

çıksın bkalım 10.000 ayrı birim nasıl bişeymiş
  • Merakla bekliyorum. Grafiklerin korunarak, bu sayede daha geniş, daha "kalabalık" durumları barındıran bir oyunun gelmesi sevindirici. Grafik geliştire geliştire, sistemleri zorladıkları için gerçekliği yaratamıyorlar, oyunlar kısırlaşıyor, genişleyemiyor. Tür olarak ilgisi olmasa da, bunun en iyi örneklerinden biri Oblivion'dur.

quote:

vistamı indirmem valla satrong crusader güzelmiydi evet çok güzeldi fakat bu hem vista hemde piyasada bundan daha iyi oyunlar var bence beklencek oyun deil

Vista'yla da uyumlu olacak, denmekte. Böyle bir oyunun sadece Vista ile çalışacak olması, son derece gülünç olurdu.
  • Stronghold serilerinde , ekrandaki birim sayıları artınca oyunda lag oluyordu ; bu durumun donanım ile alakası yoktu ; çünkü oynarken ne cpu fanının dönüş hızı artardı ne de ekran kartının .
    Umarım extreme'de bu sorun olmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 10 Mart 2008; 4:04:21 >
  • Oyun 2D olmalı ama Texture az da olsa geliştirilmeli. Sonuçta ilk Stronghold DX8 ile yazılmıştı, bunda bir kaç DX9C efektinden zarar gelmez, yeter ki 3D yapıp Stronghold 2 gibi zçmasınlar.
  • 3D olunca RTS'lerin havası kaçıyor.O yüzden ben daha çok 2D RTS'leri severim.Ama dediğin gibi fazla göze batmayacak 2-3 düzenleme de yapılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SVGA -- 10 Mart 2008; 23:23:31 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.