Şimdi Ara

İyi ses nasıl olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kuzenimde creative in trigue modellerinden biri var bende ise sbs modeli var fakat ikisi arasında dikkate değer fark yok arkadaşlar yani var ama şu güzel ses diyemiyoruz ikisi de farklı biraz bu durumda bu kadar para vermeye ne gerek var ki?Yoksa iyi sesi kötü sesten mi ayırt edemedik anlamadım?Creative audigy ZS ses kartında denedik şarkıları

• ilginç bir durum aslında 2 set arasında dağlar kadar fark war hem fiyat hemde kalite olarak yani en azından ben kendi adıma söyleyebilirim ki sbs in bassları ses yarıyı geçince pörtler tizler kısık seste de olsa kulak tırmalar itrique da ise basslar daha net mid ve tizler ise dengelidir ses insanı kulağını okşar... tarifte inşallah doğru söylemler kullanabilmişimdir ama tekrar söylüyorum bunlar benim duyduğum farklar...
  • ben ce fark yok sbs370 oldukça iyi bir set fiyat her zaman performansa yansımıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

ben ce fark yok sbs370 oldukça iyi bir set fiyat her zaman performansa yansımıyor.

ben de diyorum kuzene ama
  • aslında fiyat farkı var ama ben o farkı ses de göremedim malzeme derlerse orası ben pek ilgilendirmez set bu gözlük değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.