Şimdi Ara

SCANER TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ELİMDEKİ RESİM VE NOTALARIMI ARŞİV YAPMAK İÇİN KULLANABİLECEĞİM FAZLA PARA AYIRMADAN ALABİLECEĞİM TARAYICI NE OLABİLİR TAVSİYENİZE GÖRE GİDİP ALACAĞIM HEMDE HEMEN

• senin işline yarayacak modeli en iisi epson v200 modeli 4800*9600 dpi çözünürlükte ve dia taraması mevcut özellikle otomatik düzelktme kırmızı göz giderme vs.. gibi bircok özelliğe sahip hiç kacırma al derim yanii
  • bu biraz pahalı bir cihaz ayrıca epey şikayet edilmiş dialardan baskılarda fotoğrafların bulanık çıktığı hakkında
    ben sadece elimde basılmış olan fotoğraflar ile kitaplardan notaları bilgisayara aktarmak istiyorum
  • ewet biraz pahalı ama uzun vadeli olarak iş görür bide şikayet falan boş işler onlar kim diosa palawra benve çünkü biz satıoz ve kullandık görüntü kalitesine diecek hiç bişii yok
    ama bide alternatif olarak o zman canon lide 25 veya lide 90 modelini arastır onlarda senin işini görür hemde ucuz..
  • İlgine çok teşekkür ederim tavsiyene uyacağım tekrar tekrar sağol arkadaşım
  • rica ederim kardes
    şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan
  • "onlar palawra bu muhteşem" gibi ilginç karşılaştırmalar yerine internetten bilimsel yöntemlerle yapilmiş incelemeleri araştirmani öneririm, burada üç cümle ile "ooo abi o süper" türü yorumlar yapilan ürünlerin bazi sitelerde 15-20 sayfalik incelemeri oluyor zira.
  • Ama ben bu konuda fazla bilgi sahibi olmadığım için siz bilgili site üyelerinden tavsiye istedim sence ne alayım ozaman sen söyle
  • tarayıcıların hepsi aynı bence. tek hız farkı var. benim 5-6 sene önce aldığım tarayıcı sineği koysan burnunu bile tarayabiliyor.
    Bence alabileceğin en ucuzunu al. Hatta sıfırına para verme ikinci elini al. Hatta düşünürsen benim eski tarayıcıyı satayım sana. Bu aralar bende tarayıcı almayı düşünüyorum. Ucuza veririm. :)

Benim istediğimde 50 sayfa koyduğunda kendi kendine hepsini tarayan, birde çift yönlü baskı özelliği olan bir tarayıcı. ama fiyatları 600 liradan başlıyor bunların da. Bakalım ikinci el bulabilirsem.

Şu bir gerçek ki tarayıcılar çok az kullanılan ürünler. O nedenle yeni aldığınla ikinci el aldığın bir tarayıcı arasında fark bulmak imkansız. O nedenle ikinci el ürünleri araştırın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mithrelios

"onlar palawra bu muhteşem" gibi ilginç karşılaştırmalar yerine internetten bilimsel yöntemlerle yapilmiş incelemeleri araştirmani öneririm, burada üç cümle ile "ooo abi o süper" türü yorumlar yapilan ürünlerin bazi sitelerde 15-20 sayfalik incelemeri oluyor zira.

çok çok haklısın. sonuna kadar katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilgi sayar

tarayıcıların hepsi aynı bence. tek hız farkı var. benim 5-6 sene önce aldığım tarayıcı sineği koysan burnunu bile tarayabiliyor.
    Bence alabileceğin en ucuzunu al. Hatta sıfırına para verme ikinci elini al. Hatta düşünürsen benim eski tarayıcıyı satayım sana. Bu aralar bende tarayıcı almayı düşünüyorum. Ucuza veririm. :)

Şu bir gerçek ki tarayıcılar çok az kullanılan ürünler. O nedenle yeni aldığınla ikinci el aldığın bir tarayıcı arasında fark bulmak imkansız. O nedenle ikinci el ürünleri araştırın.

buna yazılanlara ise hiç ama hiç katılmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.