Şimdi Ara

DONANIM HABER CAMİASINA SELAMLAR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok alışverişim oldu... Tabi bir zamanlar pekte önemsemediğim referans durumunun sonradan önemli olabileceğini düşündüm. O süreden sonra alışveriş yaptığım arkadaşlarımı ekledim ve aklıma gelenleri eklemeye çalışıyorum...

Benimle ilgili iyi ya da kötü yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.

Saygılarımla...

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM

1-meroboy Audigy zs2 ses kartı alındı',
    2-bahadır_bado '1gb Ram Alındı',
    3-noxii 'Komple sistem alındı satıldı', KEFİLİM
    4-number_oen 'Ram alındı',
    5-kartal2339 'Ati 1800xt ekran kartı alındı',
    6-kartal3457 'Parfüm alındı',
    7-ugura75'Ses kartı satılacaktı satılamadı ama güven oluştu',
    8-mx_mx 'Fell550w Psu satıldı,
    9-Orcay '512mb ddr2 Ram satıldı,
    10-goztepeli_TR'Ram Satıldı'
    11-ilhanathema '1gb Corsair ddr2 Ram alındı,
    12-MENEME2002 'işlemci-anakart alındı satıldı',
    13-yug2980 ne alınıp ne satılmadıki hangisini yazsam KEFİLİM
    14-'tyrande whisperwind 'lap top satıldı'
    15-superbowl' x-fi ses kartı alındı
    16- 'freezer' n73 alındı MSI 8800gtx satıldı,
    17-mc.kork,
    18- seennu,'Viewsonic 22'' lcd satıldı
    19-öztin,
    20-izeg,
    21-Kural_U700 alındı..Kredi kartsız taksit imkanı sağladı.Güveni için çok teşekkürler.
    22- razz_raziel, ps3 alındı
    23-kendinibil(yeşil lazer alındı-ati 3870x2 ekran kartı alındı,kredi kartsız taksit imkanı sağladı..Güveni için çok teşekkür ederim..) KEFİLİM
    24-tekken(SAPHHİRE 2900PRO SATILDI),
    25-doktorhan(DVD player alındı),
    26- Diabelica(pS3 JOYPAD satıldı),
    27- spaydix(phillips kulaklık alındı,mx5000 alındı.Kredi kartsız taksitli alışveriş yapıldı..güveni için çok teşekkür ederim)
    28-cco, ps3 gt5 prologie oyun takas yapıldı
    29-lacrymatoire, mx3200 alındı
    30-blue,

31-WOWOZANGE ,- Telefon takas edildi..
    32-resE,-mx3200 satıldı
    33-sugarcocuk1, -2 Adet MSI 8800gt alındı.. KEFİLİM
    34-baykarizmaizmir, - Nokia 6300 satıldı..
    35- orcung, - X-FI Ses kartı satıldı
    36-ketugur ,- Sony Ericsson p990i alındı..
    37-Hercul ,- Diesel Saat alındı..
    38-hiickimse-bi çok alışveriş
    39- _2FAST4U_, GT5 Prologue satıldı
    40-guvenc_m ,MSI3870 x2 satıldı
    41-yer6_stand
    42-prince1
    43-resE

Bunların dışında sadece 2013 yılına kadar yaptıgım yaklaşık 100 kişi... Sonrasını not etmeyi unutmuşum ( :
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakandurden -- 16 Şubat 2016; 2:38:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: noxii

Kendisi iş ahlakını benimsemiş bir arkadaşımızdır. Kendisine kefilim.

Saygılar.

Teşekkürler Dostum..
  • Atakan var ya bu Atakan. Trabzonlu olması dışında hiçbi sorun yok

Edit: çocukmuşum yav 3 sene önce iyi saçmalamışım hakkaten Atakan güzel bir kardeşimiz, benim abim yaşında gerçi. Yaşlandın he Atakan bu arada sen :) 2008 de yorumlamışım ilk :) NE güzel şimdi yorumu değiştirebilmek, bi yanlışın olsa direk değiştir yani güzel sistem
    Biçok alışveriş + 1 olduk şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 7 Mayıs 2011; 3:19:45 >

• Benimle alışverişinde bir sorun olmadı. Sözünde duran bir arkadaş.
  • Ben de kendisiyle sorunsuz alışverişler yaptım. Teşekkürler.
  • benım pek alısverısım olmadı ama bu yazılanları okuduktan sonra ınsallah bır gun olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: os_izmir

benım pek alısverısım olmadı ama bu yazılanları okuduktan sonra ınsallah bır gun olur...

İnşallah hocam düşünceleriniz için sağolun..
  • Atakandurden.Daha söze gerek varmı?Bir gözlüğü var adamın geçip karşısına gülün başkada bir şey yapmayın
    Şaka bir yana iş ahlakıda gerçek hayataki ahlakından farkı yoktur
  • quote:

Orjinalden alıntı: yug2980

Atakandurden.Daha söze gerek varmı?Bir gözlüğü var adamın geçip karşısına gülün başkada bir şey yapmayın
    Şaka bir yana iş ahlakıda gerçek hayataki ahlakından farkı yoktur

Sende varya gözlüğüme taktın kardeş : ))..Birazda şapkamdan bahset aaa..
  • bu foruma eski üye olupta benle alışveriş yapmayan yoktur kabilinden bende promblem yaşamadım arkadaş ile diye biliyorum zaten noxii kefil olmuşda bu bile yeterli başka yoruma lüzüm yok ama ayıp olmazsa bizde 2 kelime yazdık işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: öztin

bu foruma eski üye olupta benle alışveriş yapmayan yoktur kabilinden bende promblem yaşamadım arkadaş ile diye biliyorum zaten noxii kefil olmuşda bu bile yeterli başka yoruma lüzüm yok ama ayıp olmazsa bizde 2 kelime yazdık işte

Eyvallah hocam :)
  • atakanla GT5-p ve assains creed takası yaptık.aslında hala yapım aşamasında,yapılmakta.
    Dün kargoya verdi.Bugün öğlen elime geldi:) sözünde duruyor.kutusunun köşesi kırık demişti:) harbiden kırıkmış ...
    aynen anlaştığımız gibi temiz çiziksiz bir ürün gönderdi,alışverişten memnunum.hızlı olması cabası.
    güvenilir insan...

düzeltme: ek:)
    bu arada...kendisinin amcası yokmuş sanırım.ya atakancım...bıyıklı teyze olabilirm sana:) ama amca deme yine bana:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cco -- 8 Nisan 2008; 15:45:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cco

atakanla GT5-p ve assains creed takası yaptık.aslında hala yapım aşamasında,yapılmakta.
    Dün kargoya verdi.Bugün öğlen elime geldi:) sözünde duruyor.kutusunun köşesi kırık demişti:) harbiden kırıkmış ...
    aynen anlaştığımız gibi temiz çiziksiz bir ürün gönderdi,alışverişten memnunum.hızlı olması cabası.
    güvenilir insan...

düzeltme: ek:)
    bu arada...kendisinin amcası yokmuş sanırım.ya atakancım...bıyıklı teyze olabilirm sana:) ama amca deme yine bana:)

Sağol yorumun için..

Saygılarımla

• Çok dürüst bi arkadaşımız Kendisinden logitech mx3200 set aldım bana bahsettiğinden dahada temiz çıktı set , o yüzden ayrıca teşekkür ederim kendisine..
  • İşlem hacmim 10 milyarı bulmuştur
  • kendisiyle alışveriş yapmadığım halde güvenimi kazandı veya ben kazandım ....
  • bu arkadaşı hiç sevmem ama oda allahın yaratıgı bir kul bizim gibi
    saka bir tarafa ilk alış verişim olamam ranmen arkadaşı iyi birisidir bu tarz kişiler zor bulunur
  • Atakan değişik bir adam. Şöyleki P990i sattım kendisine. Hesap numaramı istedi parayı hemen gönderdi. Dedim nasıl güvenip gönderiyorsun. Abi farketmez dedi. Cihazı ne zaman gönderirsin diye bile sormadı. Adam acayip derecede iyi niyetli. Allah bozmasın. Yani işin Türkçesi; cihazı verdim Atakanı aldım. O derece delikanlı bir arkadaş.

Saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: ketugur

Atakan değişik bir adam. Şöyleki P990i sattım kendisine. Hesap numaramı istedi parayı hemen gönderdi. Dedim nasıl güvenip gönderiyorsun. Abi farketmez dedi. Cihazı ne zaman gönderirsin diye bile sormadı. Adam acayip derecede iyi niyetli. Allah bozmasın. Yani işin Türkçesi; cihazı verdim Atakanı aldım. O derece delikanlı bir arkadaş.

Saygılarımla

Çok sağol hocam : )
  • Hayırlı satıslar... kendisi ile alısverisim olmadı ama belki ilerde bir gun olur...BU kadar kisi kefilim dedigine gore
    + plus bir satıcı arkadas.. iyi günler... iyi çalışmalar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.