- x
Ameliyat olacağım burundan olan varmı hiç daha önce ?
52 Cevap8120 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2264 Mesaj
5 Şubat 2008; 19:55:15 

Yarın ameliyat olacağım burundan nefes alamıyordum onun için lokal anesteziyle ameliyat olacağım daha önce hiç ameliyat olan varmı burnundan

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

3587 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:01:28 

bence lokal ile olma genel ile olsan senin icin daha iyi olduda bitti hesabi eger burnunu kirmayacaklar icinden et felan alacaklar ise lokalle olabilirsin gecmis olsun

1998 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:16:39 

Tamponları aldırmak zor iş ya

4410 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:23:48 

kırdırmalı bişiy varsa kesinlikle genel anestezi yaptır.dayım lokalle oldu.anlatır hep burnuna girişmişler direk çekiçlerle gözü önünde

186 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:29:29 

Ben burundan olcaktım.Sağ tarafta kist var dedi adamın biri sonra başka bi doktora gittik bişey yok ki bu burunda dedi kurtuldum

Türkçe Rap Marşı

5099 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
FearFroMe
5 Şubat 2008; 20:31:57 

bendede geniz eti var hayirlisi bakalim.
büyüdükce düzelir diyorlar bunun umuduyla biçak altina yatmamayi şuan için tercih ettim.

Kılıç ve kan hakkı ile bu vatanı kuran ve kurtaran Türkün adını verdik ve dedik ki, bu ülke Türkündür. Türklük üzerine kurduk bu ülkeyi, adına Türkiye dedik, ordusuna Türk ordusu, donanmasına Türk donanması, aklına gelebilecek her kurumun Türk'ün burada var oluşu ile var olduğunu dünyaya bellettik. Türkçülüğün kuruluş felsefesi olması, bu ülkenin varlığının Türkler sayesinde olduğundan ötürüdür. Eğer ki bu bir hata ise, hata en başta 1071'de yapılmıştır çünkü bu ülkede Türkçülüğün kuruluş felsefesi olmasının sebebi, Türklerin bu ülkede var olmasıdır. Kuruluş felsefesine sadık kalındı mı? Elbette hayır. Biz o felsefenin geri gelmesi ve memleketin Türkçü esaslara göre yönetilmesi için mücadele edeceğiz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Şubat 2008; 20:33:35 

benimde burnum çok büyük estetik olmak istiyorum biraz küçültmem lazım, fotograflarıma bakamıyom bu yüzden, kocaman burun çıkmış ortaya estetik olmam lazım bu kaç paraya patlar bi bilgisi olan varmı ?

1294 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:37:02 

çok pis acıyor local olma ha...gözünün önünde kırıyorlar burunu pat kütt valla sonra bide tamponları aldırmak var ağlıyorsun resmen çıkarırlarken böyle sanki heryerine iğne batırıyorlar... hiç değmez az nefes alıver nolACAK

Katılım zamanı: 5 Mart 2004

894 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:42:25 

tampon olayı sakat
tamponu alırlarken hüngür hüngür ağlarsın
bide bu tampon burnunun içine yapışır kandan dolayı
asıl korkman gereken bu tampon aldırma olayı
allah sabır versin

http://www.pizy.org

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
20 gün 4 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
5 Şubat 2008; 20:42:58 

valla ne yalan söyliyim ki ben hiç ameliyat geçirmedim geçirmekte istemem allah şifalar versin sana biladerim

403 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:45:33 

bişey sorucam. burun estetiğinde kemiği kırıyolarmı ?
benimki biraz kemerli burunum yaptırabilirim merak ettim. veya nasıl yapıyolar ?

2264 Mesaj
5 Şubat 2008; 21:22:03 

saolunn yaaaa gayet ii morallediniz beni

estetik apayrı benim estetik deil estetikte tüm kemikler kırlıyor gözlerinin altı mosmor oluyor o apayrı benimki estetik deil 48 saat bandajlı kalacakmış

189 Mesaj
5 Şubat 2008; 21:25:17 

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

bendede geniz eti var hayirlisi bakalim.
büyüdükce düzelir diyorlar bunun umuduyla biçak altina yatmamayi şuan için tercih ettim.

bendede var banada biraz büyüsün sonra ameliyat ederiz dediler

akşam yattıkdan sonra acayip tıkanıyor yaw bi tane bunur damlası kullanıyordum illiadin diye oda 5 günden fazla kullanınca bağımlılık yapıyormuş ama ben 1 ay kullandım kimse bişey demedi

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2008; 21:27:47 

quote:

Orjinalden alıntı: [R][U][E][N]

bendede var banada biraz büyüsün sonra ameliyat ederiz dediler

akşam yattıkdan sonra acayip tıkanıyor yaw bi tane bunur damlası kullanıyordum illiadin diye oda 5 günden fazla kullanınca bağımlılık yapıyormuş ama ben 1 ay kullandım kimse bişey demedi

Aynen

Hem et var hem burun yamuk. Normal insanlarin yapamadigi bi şeyi burnumla yapıyom Ameliyattan önce video koycam (3 ay kaldı)

104 Mesaj
5 Şubat 2008; 21:37:51 

hocam bende de et buyumesi var ve kemik yamuk aynı yani ve yarın avrupa fn de ameliyat olucam valla dedim bu konuyu kim açmışsa helal olsun:)) yarın ameliyattan sonra hastanede kalmıcakmısım bu iyi oldu aksam yazarım buraya sende merakını gidermiş olursun hazırlıklı olursun:)) ama cok garip ikimizde de aynı sorun

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2008; 21:40:43 

ben kucukken olmustum ama hic bisi hatirlamiyom acimadi herhalde

6437 Mesaj
5 Şubat 2008; 21:50:39 

Benim abim kulak burun boğaz doktoru ... kızın tekini ameliyat etmişler... burun kemiğini falan kırmışlar bilerek... ameliyattan sonra kızın gözlerinin altı falan bildiğin mordu ... morluk çökmüş oralara... bi de acılı geçicek amliyattan sonra sanırı m...

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2008; 22:02:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Benim abim kulak burun boğaz doktoru ... kızın tekini ameliyat etmişler... burun kemiğini falan kırmışlar bilerek... ameliyattan sonra kızın gözlerinin altı falan bildiğin mordu ... morluk çökmüş oralara... bi de acılı geçicek amliyattan sonra sanırı m...

benimde mor-siyah gibi.niye ki sorarmisin bi abine ^^

3297 Mesaj
5 Şubat 2008; 22:09:19 

ya bırak kimse beni lokal ile kesemez. geçen yaz dizimden ameliyat oldum yap bezesi alındı.doktor lokal dedi, ben dedim beni kimse canlı canlı kesemez tam bayılt. hem öyle daha iyi oldu bitti oluyo. uyanman biraz sürüyo ama kafan rahat oluyo.

Astronomi bilimine merakı olanlara: http://www.gokbilim.com
Astrofotoğraflarım için; http://myilmaz61.8m.com
Her gün astronomi ile alakalı bir resim http://www.bulutsu.org/ggg/

1069 Mesaj
5 Şubat 2008; 22:17:29 

yav benimde olmam lazımdı yazılanları okuyunca tırstım

http://hpsikayet.blogcu.com/

6881 Mesaj
5 Şubat 2008; 22:18:05 

quote:

Orjinalden alıntı: loneranger

hocam bende de et buyumesi var ve kemik yamuk aynı yani ve yarın avrupa fn de ameliyat olucam valla dedim bu konuyu kim açmışsa helal olsun:)) yarın ameliyattan sonra hastanede kalmıcakmısım bu iyi oldu aksam yazarım buraya sende merakını gidermiş olursun hazırlıklı olursun:)) ama cok garip ikimizde de aynı sorun

Öyle ciddi anlamda bi sorun yaşamadım nefes alma olarak ama bende de var az da olsa bi tıkanıklık. Yamuklukta aynı şekilde :) Ama öyle kırdırıp yaptırma fln ne bilim çok değişik bi olay. Hiç düşünmedim bile :) Aynen devam :)

Senin yerinde olsam lokal olmazdım... Yazılanlar ve anlatılanlara bakılırsa aman ha :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rádèøή -- 5 Şubat 2008; 22:18:06 >

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

2264 Mesaj
5 Şubat 2008; 23:49:23 

quote:

loneranger öncelikle ikimize de geçmiş olsun şimdiden bana dkotor büyütmemem gerektiğini söyledi gayet kolay bir ameliyatmış dedi ,ama buradaki kimse öyle demiyor full olumsuz yorum doktormu beni sallıo
Bana 30 dakika sürecek dedi sana bi igne yapacam leyla gibi olacan dedi hiç bişi hissetmicen dedi lokal anestezi olacak genel deilmiş genel olunca boazdan boru sokuolarmış baya bi gereksizmiş bu ameliyat için arkadaslar burun falan tamamen kırılmayacak burun falan düzeltilmeyecek yani içinden nefes darlıgı yasadıgım yerler genişletilecek ama korkuyorum
yarın 8:30 da ameliyat ögleden sonraya kadar kalacagım orada sonra yazarım buraya gelişmeleri olacak arkadaslara öncden bilgi verilmiş olur bu gece benden bu akdar eşhedüenneeeeeeeeee

4434 Mesaj
5 Şubat 2008; 23:57:59 

slm arkadaslar bugun hastaneden taburcu oldum suanda burnumda sadece krem war okdr size izlenimleri yaziyim..

1-ameliyatım genel anestezi ile oldu elimin ustune batırılan iğne dısında hiçbişi hisetmedim doğal olarak,küt die bayıldım o an cok güseldi=)

2-yoğun bakım masalah buzhane gibiydi titrerken yataktan duscem sandım wala=)

3-sadece 1 tane serum yedim burnumdaki tamponlar uyku dusenimi altust etti 2-3 gece uyuyamadm belki toplam 6-7 saat..

4-hee bide gunde 2 tane iğnde wuruolar serumun takıldıgı yerden o brascık yanıo

5-en korktugum an tamponların cıkarılması,gercekten iğrenc bi andı o içinden cıkarılanları gectim burnuma pipetten biras daa ince,orta parmak uzunlugundaki seyi burnuma soktu we takur tukur cevirdi içinde o an artık bayılcaktm ztn göslerimden cıkcak zanettm o illetin hala dusundukce içim ürperio,,ki bunu dunde yaptı bugunde ıyyy=(

6-ameliyattan snra burnum iğrenc gorunuodu tamponlarla,baya bi şişti,goslermdede hafif bi şişlik wardı,ama suan cok cok az bi şişlik war burnumda oda 3-4 gune kadar gecicekmiş

7-dudaklarm we ağzım cok pis kurudu burnum acılmasına rağmen hala ağzmdan nefes alıp weriorm alısamadm=S

8-bide sanki genzimde bişi warmış gbi sizdede o warmı doktor ameliayatta tahriş olmş olablr fln dedi ama bni cok raadsz edio,sanki bişi takılmş gbi

9-sonuc olarak iiki olmusum dicem heralde bıkmıştm burun spreylernden wede tıkanmalardan,,olmayı dusunene arkadaslar bence gec kalmasın 1-2 yer dısında onlarda kısa süren acılar baska hiçbi zorlugu yok

bu yazıyı geçen sene bu forumada yazmıstım...:)

bir kadın gitar gibidir,ona dokunmayı bildiğinde inanılmaz melodiler duyarsın...: )

851 Mesaj
6 Şubat 2008; 0:20:07 

ben 2006 haziran ayında acıbadem kadıköy hastanesinde sağ burun deliğinden et aldırma operasyonu geçirdim ameliyata giderken biraz tırsmıştım ama sonra anladım ki parmaktan kan aldırmak bile ondan daha zordu doktorumdan çok memnun kaldım olmak isteyenlere tavsiye ederim ameliyattan odaya ayık ve çok sakin bi şekilde geldim ve burnumda hiç sargı yoktu sadece burnumun içinde iki tane silikon tampon vardı ameliyat bayılması ayılması seni odaya almaları filan yaklaşık 1 saat sürüyo ben 16 yaşında oldum iyikide olmuşum arada sırada gene tıkanmalar oluyo ama geçici okyanus suyu sıkıyorum rahatlıyo ameliyattan sonra direk eve gider ertesi gün normal hayatına geri dönersin sana badem yağı ile olviumdu galiba öle bi damla veriyolar onu 1 hafta kullanıyon benim burnumdan çok az kan geldi gelelim şu tampon olayına silikon tamponun mu etkisi var bilmem ama hiçte öle dediğiniz gibi olmadı güle oynaya kurumuş kan kabukları ve iki silikon tamponu aldırdım ben bile şaşırdım doktor aldım dedi ben inanamamıştım belki bunda özel hastanede olmanında etkisi vardır bilmiyorum devlette olursan tampon olarak ne kullanıyolar o yüzden mi çok rahatsız oluyo bazı olanlar ama ameliyatının iyi geçmesi dileğiyle çünkü her ameliyatta risk vardır eğer özelde oluyosan rahat olcak merak etme ama devlette ise o konuda bilgim olmadığı için bişi diyemicem

Uzaklaştırılmış
6 Şubat 2008; 0:33:01 

bu yazın 2 arkadaşım peş peşe ameliyat oldu. İkiside çok kötüydü dedi. Bide ameliyattan sonra gülemiyorlardı bizde ibrelik yapıp zorla güldürüyorduk

Hatta ameliyattan sonraki resmi. Burnı tamponlardan tempra gibi oldu

0

1066 Mesaj
6 Şubat 2008; 0:39:12 

yaw bu tampon olayı bu kaadr feci mi cidden ya korktum simdi

8833 Mesaj
6 Şubat 2008; 0:42:43 

arkadaşım oldu

yarın ziyaretine gidecez sorarım

3587 Mesaj
6 Şubat 2008; 0:43:08 

quote:

Orjinalden alıntı: TiriT

bu yazın 2 arkadaşım peş peşe ameliyat oldu. İkiside çok kötüydü dedi. Bide ameliyattan sonra gülemiyorlardı bizde ibrelik yapıp zorla güldürüyorduk

Hatta ameliyattan sonraki resmi. Burnı tamponlardan tempra gibi oldu

0

tempra

608 Mesaj
6 Şubat 2008; 1:58:11 

geçtiğimiz cuma arkadasım anlatmısdı burnunun üzerine çekiç le vuruyorlarmıs bayıltmadan sonra ağzından bi ufak hortumla burnuna bişeyler sıkıyorlarmış o arada burnunda bişeyler var tabi alet bide o kırdıkları kemiği içerde iken törpiliyolarmış sanırım kesmesin çıkarken diye

anlatırken çok kötü olmusdum...

geçmiş olsun

337. DÖNEM BİLGİ EKRANI
KAYDOLMAYAN TERTİP KALMASIN

2676 Mesaj
6 Şubat 2008; 2:01:06 

Vallahi çekindiğimden yani korktuğumdan senelerdir olmuyorum olmam gereken burun ameliyatını. Ağızdan nefes almaya devam.

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

2023 Mesaj
6 Şubat 2008; 2:07:56 

arkadaşım geçmiş olsun öncelikle. benim ameliyat günüm 20 şubat. estetik degil benimki sadece kemik düzelecek. bildiklerimi paylaşayım.

benimde arkadaşım yok şöyle vuruyorlar, yok böyle kırıyorlar, beynine kadar bez tıkıyorlar vs.... diyordu.
bunlara fazla inanma rahat ol. artık herşey gelişiyor. ameliyat sonrası normal bez yerine silikon (nefes alabiliyosun aynı zamanda) rahatsız etmeyen tampon koyuluyor ve alınması çok kolay. estetik+kemik düzeltme degilse büyük ihtimalle lokal olursun. birşey hissetmiyorsun ama sesleri duyacağın aşikar. buda insanı bi hoş ediyor. :(( 1 haftaya kadar tamponlar alınıyor. 3 ay sonra da burnun tam olarak yeni şeklini alıyor.

105 Mesaj
6 Şubat 2008; 2:12:15 

ben 2 sene önce oldum burun ameliyatı burunu tamamen kırdırdım içini temizlettim vs vs yapılabilicek herşeyi yaptırdım ... ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı biraz ağrı olduğu zaman ağrı kesici içip engel oldum hemen... tamponlar çıkarırken hiç ağrım olmadı tampon burnumdan çıktıkça nefes almam kolaylaştı hepsini aldığında aşırı rahatladım... zaten içini baya bi vazelinliyorlar doktor tamponu çekerken kayıyo gidiyo çıkıo bianda gerçi doktorunada bağlı ... ben hiç zorluk çekmemiştim... şuandada burnum gayet güzel şekil olarak olsun nefes alma olarak olsun rahatım...

3373 Mesaj
6 Şubat 2008; 2:18:01 

boğazına soktukları şey tahriş etmiş işte anlamadın mı hala hoca boru boruu yok hortum nefess alman için anla bu arada iyi valla aynı günde tamponları aldırdın ha demek ki hafif geçmiş ameliyat, bir de hava atıyordun local anestezi olacak diye. olsaydın anlatırdın burdan biz de görürdük senin cesaretini
alışırsın o buruna kısa zamanda, hadi geçmiş olsun..

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

1294 Mesaj
6 Şubat 2008; 4:30:40 

ağızdan nefes alıver arkadaş değmez...o acı varya...önce kan akışın hızlanıyor sonra heryerini kaplayan bir acı sarıyor yüzünü...ya çok zor aa

598 Mesaj
6 Şubat 2008; 4:35:50 

walla arkadaşların dediğine bakma 1 en fazla 2 günlük acı için 1 ömür boyu burnundan nefes alamassın korkmana gerek yok
No pain No gain
Acı yoksa kazanç yok

Frozen Knife

2023 Mesaj
6 Şubat 2008; 16:00:47 

2264 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:01:32 

Arkadaslar bugun ameliyattan çıktım valla mahvoldum yamuldum :s

su an burnumda tampoonlar var doktor bana kolay demişti beni uyustumayı bile bsaramadılar burnun içine bişiler sıkıolar sonra çatır çatır ses gelior ben acıyı hiseettim bi de hissetmiosun diolardı hadi oradan :S o kadar çok uyusturuu vurdular ki hala kendimde deilim leyla gibiyim:S

1481 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:14:01 

geçmiş olsun.

benimde burnumda kemik var 3 sene öncesine kadar kemik olduğunu bilmiyordum doktorlar genelde sinüzit diyordu ama 3 sene önce tomografi çektirdiğimde kemik olduğu anlaşıldı.Zaten 2 sene önce kemiğin olduğu yer gözle farkedilir şekilde büyüdü.bu topiği okuduktan sonra ameliyat fikrini kafamdan sildim sanırım öncede burun estetiği nasıl yapıldığını görmüştüm burnun içine bi demir çubuk sokup çekiçle vurarak kemikleri kırıyorlardı bunuda aynı şekildemi yapıyorlar acaba?

104 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:16:07 

bende az once eve geldim cıktım hastaneden ameliyatta genel anestezi oldugu için rahattı bi tek titreyerek uyandıgımı hatırlıyorum bide bayılmadan onceki halimi:)) su an burun deliklerimde 2 adet boru war tamponlar dolayısıyla burnumdan nefes almamı saglıyolar doktorun dedigine gore tamponlarda eski usul deilmiş silikon tamponlar oldugundan rahatlıkla cıkarlar dedi su an o borulardan 2 saatte bir doktorun verdigi sırıngalarla sıvı bişi yolluyorum temizlemek için rahatım yerinde ama tampon olayı dusunduruyo insallah doktorun dedigi gibi acımaz:))

4406 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:19:30 

Geçmiş Olsun ..

1651 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:41:27 

quote:

bende az once eve geldim cıktım hastaneden ameliyatta genel anestezi oldugu için rahattı bi tek titreyerek uyandıgımı hatırlıyorum bide bayılmadan onceki halimi:)) su an burun deliklerimde 2 adet boru war tamponlar dolayısıyla burnumdan nefes almamı saglıyolar doktorun dedigine gore tamponlarda eski usul deilmiş silikon tamponlar oldugundan rahatlıkla cıkarlar dedi su an o borulardan 2 saatte bir doktorun verdigi sırıngalarla sıvı bişi yolluyorum temizlemek için rahatım yerinde ama tampon olayı dusunduruyo insallah doktorun dedigi gibi acımaz:))

Acırsa allah rızası için buraya yaz. Ameliyat olup olmamam buna bağlı.

1550 Mesaj
6 Şubat 2008; 20:50:15 

Hocam öncelikle geçmiş olsun diyorum. Benim de nefes sıkıntısı yüzünden burun kemiklerimi kırmışlardı. Lokal anestezi ile olmuştum çok da sıkıntılı olmamıştı. Yalnız yaz aylarında olduğum için nefes alıp vermek bir kaç gün çok sıkıntılı olmuştu. Genelde tampondan şikayet ederler ve haklılarda maalesef çünkü çıkartırken biraz acıtır. Ama korkacak da fazla birşey yok sonuçta erkek adamsın.

İki günü aynı olan ziyandadır.
Hz Muhammed (s.a.v.)

104 Mesaj
6 Şubat 2008; 22:13:16 

quote:

Orjinalden alıntı: .Mirliva.

Acırsa allah rızası için buraya yaz. Ameliyat olup olmamam buna bağlı.

cuma tamponlar alıncak yorumları yazarım hocam gorursun insallah acımaz diyorum ama acısada yapcak bişi yok sanırım:))

851 Mesaj
6 Şubat 2008; 22:36:16 

quote:

cuma tamponlar alıncak yorumları yazarım hocam gorursun insallah acımaz diyorum ama acısada yapcak bişi yok sanırım:))

hocam inan bana acımicak bak sölim biraz acaip hissetceksin o kadar tırsmayın bu kadar ya zaten silikon tamponda takmışlar rahat ol

1294 Mesaj
6 Şubat 2008; 23:03:38 

quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

Arkadaslar bugun ameliyattan çıktım valla mahvoldum yamuldum :s

su an burnumda tampoonlar var doktor bana kolay demişti beni uyustumayı bile bsaramadılar burnun içine bişiler sıkıolar sonra çatır çatır ses gelior ben acıyı hiseettim bi de hissetmiosun diolardı hadi oradan :S o kadar çok uyusturuu vurdular ki hala kendimde deilim leyla gibiyim:S

DEDİK SANA GİRME DİYE.....DİNLEMİCEKSEN NE TOPİK AÇIYORSUN??

2264 Mesaj
6 Şubat 2008; 23:55:02 

quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

DEDİK SANA GİRME DİYE.....DİNLEMİCEKSEN NE TOPİK AÇIYORSUN??

topic acmadan randevuyu aldm ayrıca sen ne düşüncesiz bir adamsın öyle geçmiş olsun diyeceğine burada garip garip konusacaksan girme Allah sana da verirse anlarsın.. buraada acı çektim ameliyt esnasında gözlerimden yas geldi o derece uyusurtuamadılar 3 4 iğneyle ne admmmışıom

Ayrıca cuma günü benim tamponlarda alınacak loneranger kolay gelsin bize sanırım aynı anda olduk . genel ile olmadıgıma pişmanım çünkü uyusturamadılar

476 Mesaj
7 Şubat 2008; 0:04:27 

dostum geçmiş olsun öncelikle.aslında o kadarda acımıyor ama neyse sonuçta sağlık için o kadar acıya katlanmaya değer diye düşünüyorum.

2264 Mesaj
7 Şubat 2008; 0:07:08 

quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

dostum geçmiş olsun öncelikle.aslında o kadarda acımıyor ama neyse sonuçta sağlık için o kadar acıya katlanmaya değer diye düşünüyorum.

saol tekken kardeşş uysuturmadılar ki hala sarhoş gibiyim genel ile olsaydım böyle olmazdı

1294 Mesaj
7 Şubat 2008; 0:08:53 

quote:

topic acmadan randevuyu aldm ayrıca sen ne düşüncesiz bir adamsın öyle geçmiş olsun diyeceğine burada garip garip konusacaksan girme Allah sana da verirse anlarsın.. buraada acı çektim ameliyt esnasında gözlerimden yas geldi o derece uyusurtuamadılar 3 4 iğneyle ne admmmışıom

Ayrıca cuma günü benim tamponlarda alınacak loneranger kolay gelsin bize sanırım aynı anda olduk . genel ile olmadıgıma pişmanım çünkü uyusturamadılar

arkadaşım senin iyiliğin için dedim biliyorum o acılar kolay değil vede bu yönde sana açıklama yapmıştık..

yinede kalbini kırdıysam özür dilerim

104 Mesaj
7 Şubat 2008; 11:12:18 

quote:

evet ozzyouz aynı saatlerde olduk sanırım ama lokal olman gercekten kotu olmus ya... su tampon olayı bitsin yine burdayız bakalım kiminki daha cok acıcak:D umarım bu acılara degerde bir daha tıkanıklık cekmeyiz spreylere elveda deriz..

2264 Mesaj
7 Şubat 2008; 12:53:59 

quote:

evet ozzyouz aynı saatlerde olduk sanırım ama lokal olman gercekten kotu olmus ya... su tampon olayı bitsin yine burdayız bakalım kiminki daha cok acıcak:D umarım bu acılara degerde bir daha tıkanıklık cekmeyiz spreylere elveda deriz..

evet loneranger bakalım hanigmizinki acıyacak dün gece hiç uyuyamadım deli gibi acı çektim sende durumlar nasıldı ?
genel anesteziden sonra boğazında yanıklık oldu mu ?

104 Mesaj
7 Şubat 2008; 14:07:24 

quote:

evet loneranger bakalım hanigmizinki acıyacak dün gece hiç uyuyamadım deli gibi acı çektim sende durumlar nasıldı ?
genel anesteziden sonra boğazında yanıklık oldu mu ?

evet ozzyouz yanıklık war ve gece hiç uyuyamadım burunda borular olsa bile nefesi guvenip alamıyorum ordan agzdan alıyorum bogazda tahriş oldugu için ordan da doru duzgun alamadım sonucta uyuyamadım bu gece de uyuyamam sanırım artık yarın inş:))

104 Mesaj
8 Şubat 2008; 19:51:29 

bugun sabah burnumdaki 2 adet boru(nefes almama yarayan) gazlı bez ve tamponları aldırdım ve acayip rahatladım.tamponlardan korktugum kadar bi acı hissetmedim bunda kullanılan son model amerikadan gelmiş silikonlu tamponların cok yararı war.burun ameliyatı olcak arkadaslar kesinlikle kormasınlar silikon tampon olursa daha iyi olur ve su anda hayatımda hiç bu kadar net nefes aldıgımı hatırlamıyorum.cok rahatım uykunun tadını cıkarıyorum spreylere de elveda diyorum..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ameliyat olacağım burundan olan varmı hiç daha önce ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.477