Şimdi Ara

## Microsoft'dan İki Yeni Kablosuz Lazer Fare Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Microsoft'dan İki Yeni Kablosuz Lazer Fare Geliyor ##

Wireless Laser Mouse 7000

Yahoo'yu satın alma planları ile IT dünyasının gündemine içinde bulunduğumuz günlerde sıklıkla gelen ayrıca Server 2008 ve Windows Vista SP1 çalışmalarını da tamamlamak üzere olan Redmond merkezli yazılım devi Microsoft'un bir süredir sessiz olan donanım departmanından da yeni haberler gelmeye başladı ve firma ürün gamına iki yeni kablosuz lazer fare ekledi.

Microsoft'un duyurduğu yeni fareleri Wireless Laser Mouse 6000 ve Wireless Laser Mouse 7000 kod adları ile kullanıma sunuluyorlar. Kablosuz olan fareler USB üzerinden PC ile haberleşen alıcıya sahipler ve 2.4GHz frekansında çalışıyorlar. Windows Vista dostu fonskiyon tuşlarına da sahip olan farelerden Wireless Laser Mouse 6000 modeli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile birlikte kullanılabilecek melez tasarıma sahip.

Wireless Laser Mouse 7000 ise diğer model ile benzer tasarıma sahip olmakla birlikte yeniden şarj edilebilir giriş ünitesi ile birlikte kullanıma sunuluyor. Microsoft'un duyurusunu yaptığı iki yeni faresinden 6000 modeli yaklaşık 50$, 7000 modeli ise yaklaşık 70$'lık yurt dışı satış fiyatına sahipler.

## Microsoft'dan İki Yeni Kablosuz Lazer Fare Geliyor ##

Wireless Laser Mouse 6000

• güzelmiş zatem mc nin malları güzel oluyo
  • Fx57 haber için teşekkürler; acaba isimlerinde geçen numaralar DPI seviyesi mi oluyor? Yoksa ikiside aynı DPI seviyesine mi sahip?(Eğer böyleyse kaç DPI?)
  • oyuncu olmayan bile bence bunların yerine 10 lira daha verir ms sidewinder alır
  • çok çirkinler..
    terlik designerlarınamı tasarlattınız be mübarek
  • fareyi gördük de receiveri nasıl acep? genelde bill amca fare kadar yapıyor receiveri,hangi akla hizmetse...
  • ms tun ürünleri harbiden güzel, ben neyini aldıysam memnunum, ama kablosuz fare ve klavyelere karşı nedense bi önyargım var, bi kaç defa kullandım ve kabloluya 1 gün içinde geri dönmem bir oldu:) 2500 dolarlık bir pc sistemine sahip olmama rağmen klavyem microsoft siyah mm wired mousem laser 600 wired
  • G5 siler.
  • @CoreXXX bende aynen sevemiorum bi türlü
  • yeni laser kablosuzları deneyin ozaman arkadaşlar..
    çok şey kaçırıyorsunuz çünkü...
    quote:

Orjinalden alıntı: CoreXXX

ms tun ürünleri harbiden güzel, ben neyini aldıysam memnunum, ama kablosuz fare ve klavyelere karşı nedense bi önyargım var, bi kaç defa kullandım ve kabloluya 1 gün içinde geri dönmem bir oldu:) 2500 dolarlık bir pc sistemine sahip olmama rağmen klavyem microsoft siyah mm wired mousem laser 600 wired
  • laser mouse kullanan bır daha kolay kolay optık mouse kullanmaz ms lar ıyı ama cok pahalı gıdıp 10 lıraya a4 alın aynı ısı gorur ama kesınlıkle optık almayın
  • Tasarımı zarif ama oyuncular için değil o başka!!!
  • Çok sadeler ya...
  • microsoft Logitech i satın almamışmıydı.
  • bende mic. Habu kullanıyorum güzell.
  • microsoft 50$ ı hakedecek mouse üretemedi daha.

not: sidewinder hakkında bişey diyemem.
  • Creative tercihimdir klavye ve mouse'da. Daha uygun fiyatlı ve çok da şıklar.
  • Kablolu farelerde F/P oranı bana göre hala A4Tech'te

Ayrıca önceki sorumu kimse yanıtlamadı ?

quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Fx57 haber için teşekkürler; acaba isimlerinde geçen numaralar DPI seviyesi mi oluyor? Yoksa ikiside aynı DPI seviyesine mi sahip?(Eğer böyleyse kaç DPI?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 6 Şubat 2008; 0:11:48 >
  • yanda tuşlar yok gibi sanki, yoksa ben mi göremedim. Eger yandaki tuşlar yoksa 70$ asla değmez. Fare optimum tuş sayısı 5 hatta 6 olursa (paşparmak altında 2. tuş) daha iyi olur. Baya kolaylık sağlar.

Artık şu fare olayından kurtulmak lazım. Dokunmatik ekranlar ve 3 boyutlu hareket saglayan cihazlar gelişse çok iyi olcak. Yılllardır fare fare diye gidiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkercom

microsoft Logitech i satın almamışmıydı.

logitech e 8 milyar dolar önerdiler ama logitech kabul etmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.