Şimdi Ara

### İcy Tower Karakter Shop ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
24.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi size nasıl yeni karakter ekliyeceğinizi anlatacam.Bunu tamamen ben yazdım.Bu oyunu zaten 2 yıl önceden beri oynuyordum.

İlk önce Size vereceğim adresten karakter arşivini indirin.

Adres:http://rapid----share.com/files/89302984/_ce_Tower_Karakterler.rar.html (aradaki tireleri kaldırın)

Bunu indirdikten sonra...

Bilgisayarım--> C: --> games --> İcy Tower --> characters

İşte bu dosya.Size verdiğim dosyayı açın.İçinde zip dosyaları göreceksiniz.Bu zip dosyalarını teker teker açıp içindeki dosyaları characters adlı dosyaya atıyoruz.Oyunu bir kere açıp kapatıyoruz ve karakterlerimiz hazır...

[Ç]alıntı DEĞİLDİR. Tamamen ben yazdım ve upload ettim.Kolay gelsin.Sorunuz olursa sorun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forumcu95 -- 6 Şubat 2008; 15:27:16 >

• saol güzel paylaşım
  • 1. si emeğine sağlık fakat ben dediğini yaptım sadece fazladan bir tane karakter çıkıyor??????
  • sebebini anladım klasörün içinde başka klasör varmış

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CFD572C6 -- 6 Şubat 2008; 14:54:41 >
  • sağol ya süper oldu !
  • UP!
  • süpersiin charlara zaten diyecek yok!!!
    edit: iğrençsin başkasından çalmışsın sonrada benim diyorsun!!! yazık sana!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captor. -- 6 Şubat 2008; 14:57:30 >
  • Harika konuma ekliyorum
  • Bu senin siten mi? John Beak da takma ismin herhalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CFD572C6 -- 6 Şubat 2008; 14:59:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue Dragon

Bu senin siten mi? John Beak da takma ismin herhalde..

.Karakterleri ben yaptım demiyorumki.Rehberi ben yazıp upload ettim diyorum.Biraz oku lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forumcu95 -- 6 Şubat 2008; 15:33:23 >

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captor. -- 6 Şubat 2008; 16:00:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forumcu95

Arkadaşlar şimdi size nasıl yeni karakter ekliyeceğinizi anlatacam.Bunu tamamen ben yazdım.Bu oyunu zaten 2 yıl önceden beri oynuyordum.

İlk önce Size vereceğim adresten karakter arşivini indirin.

Adres:http://rapid----share.com/files/89302984/_ce_Tower_Karakterler.rar.html (aradaki tireleri kaldırın)

Bunu indirdikten sonra...

Bilgisayarım--> C: --> games --> İcy Tower --> characters

İşte bu dosya.Size verdiğim dosyayı açın.İçinde zip dosyaları göreceksiniz.Bu zip dosyalarını teker teker açıp içindeki dosyaları characters adlı dosyaya atıyoruz.Oyunu bir kere açıp kapatıyoruz ve karakterlerimiz hazır...

[Ç]alıntı DEĞİLDİR. Tamamen ben yazdım ve upload ettim.Kolay gelsin.Sorunuz olursa sorun...

Bunları yanlış anlayacak kadar kıt mıyım ben?

• Tartışma sebebiniz saçma
  • saçma değil onun başkasının yazdığı karakterleri benim diye yayınlama hakkı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: afacancocuk

saçma değil onun başkasının yazdığı karakterleri benim diye yayınlama hakkı yok

hayır onun demek istediği,nasıl yükleneceğini,linki vs. bi forumdan çalmadığı.
    nasıl yükleneceğini kendi yapmış ve bu karakterleri kendi upload etmiş. işte o kadar sadece.
    ben yaptım bu karakterleri demiyor ki!

Neyse, emeğine sağlık kardeşim.
  • http://www.icytower.cz/?lang=en&page=characters

Buyurun karakter istiyorsanız .
  • ya lütfen arakdaşlar resimli anlatır noLur..çok kafam karıştı lütfen..:'(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.