Şimdi Ara

## GeForce 9600GT'nin Fiyatları Doğrulandı - Yeni Bilgiler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 9600GT'nin Fiyatları Doğrulandı - Yeni Bilgiler ##

14 Şubat'ta duyurulması beklenirken lansmanı ufak bir erteleme ile 21 Şubat'a ötelenen 9. jenerasyon GeForce ailesinin ilk modeli olacak GeForce 9600GT ile ilgili olarak elimize yeni bilgiler ulaştı. Öncelikle GeForce 9600GT'nin fiyatı ile olarak Nvidia tarafından onaylandığı ifade edilen rakamlar ortaya çıktı. 512MB GDDR3 bellekli modelin yanı sıra 256MB GDDR3 bellekli modeli de kullanıma sunulacak GeForce 9600GT'nin fiyatının 169$-189$ aralığında olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca gelen bilgilere göre GeForce 9600GT'nin AA performasının da optimize edildiği, GeForce 8 serisine göre daha düşük bellek kapasitesinde daha yüksek performans sunacak iyileştirmelerin yapıldığı ifade ediliyor. Tüm bunlara ek olarak yeni Forceware sürücüleri ile kartın video oynatım performansının da arttırıldığı ifade ediliyor. Zira özellikle video gösterimde Nvidia bir süredir AMD-ATi'nin gerisinde kalmaktan kurtulamıyor. GeForce 9600GT ile birlikte özellikle video gösterimde yaşanan ışık ve renk sorunlarının halledildiği ifade ediliyor.

Bekleyenler için GeForce 9600GT'nin 21 Şubat itibariyle lanse edileceğini ifade edelim.

## GeForce 9600GT'nin Fiyatları Doğrulandı - Yeni Bilgiler ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Şubat 2008; 10:36:33 >

• Hayırlısı ile gelsinde ben daha cok 3690 bekliyorum :) haber icin saol FX57
  • ekran kartı alcak lar örne ğin ben bu gelişmelerden sonra nisan 15 e kadar beklemeye karar verdim hd 3870x2 - 9600 serileri birde 36xx serileri mart ayında tam oturunca fiyatlar ati ve nvidia cephesinde baya bir iner bizde bu indirimlerden nasiplenerek belkide uygun fiyatlara bir 8800 gt çekeriz. bakarız keyfimize sağol fx57 böyle haberlerlen piyasa uzmanı olduk sayende
  • hd 3690 ülkemize geldiğinde bu karttan bitane alıp 780g anakart ile cf yapmayı planlıyorum. sanırım en iyi çözüm bu olacak
  • Fiyatı Gayet Güzel Perf. Yönünüden Nasıl Olacka Baklım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokatli6061

hd 3690 ülkemize geldiğinde bu karttan bitane alıp 780g anakart ile cf yapmayı planlıyorum. sanırım en iyi çözüm bu olacak

aynen bide b3 revizyon phenom oo gelsin keyif
  • nvidia yine yapacağını yapıyor.bence bu kartın hedefin de olan ati cephesinde 2 kart var.3850 ve 3870.bu kart bence hd3850 den daha iyi performans vericek ve 3870 i de zorlucak .bence amaç bu 2 kartın satışlarını duraklatmak...
  • yaw 8800gs nerelerde kaldı .arkadaşı hiç gören duyan bilen satıldığı yerleri keşf eden varmı
  • quote:

örümcek3511
    Yüzbaşı

5 Şubat 2008; 11:01:05

--------------------------------------------------------------------------------

nvidia yine yapacağını yapıyor.bence bu kartın hedefin de olan ati cephesinde 2 kart var.3850 ve 3870.bu kart bence hd3850 den daha iyi performans vericek ve 3870 i de zorlucak .bence amaç bu 2 kartın satışlarını duraklatmak...

yuppi dostum sana katiliyorum süper yorum
  • fiyatcağızı birazcık yuksek gibi geldi ama olsun güzel kart alıcagım ankı butceme göre 3690 9600gt 3850 3870x2(tabi 12 ay taksitle olabilir) kartlarını hedef olarak belirledimm
  • acaba AA da nasıl bioptimize var
  • 9600 GT V MOD isteriz
  • Acaba 169-189 $ aralığı sadece 256 MB'lık versiyon için mi geçerli? Yoksa 512 Mb'lık versiyonda bu fiyatlara dahil mi? Eğer dahilse; bence fiyatı gayet uygun.

Ayrıca; ben AA optimizasyonundan pek umutlu değilim. Umarım yanılırım
  • 7600 gs sonic kullanıcısı olarak ben de artık kart değiştirme eşiğindeyim. bu kart alınırsa 512 mb olan alınır diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: örümcek3511

nvidia yine yapacağını yapıyor.bence bu kartın hedefin de olan ati cephesinde 2 kart var.3850 ve 3870.bu kart bence hd3850 den daha iyi performans vericek ve 3870 i de zorlucak .bence amaç bu 2 kartın satışlarını duraklatmak...

nvidia böyle işlerle uğraşırken arada liderliği kaptırdı ayrıca atinin kartı nerdeyse 5 aydır piyasada ömrünü doldurdu yerini 120 dolarlık 3690 lara bırakacak büyük ihtimale
  • Yeni iyileştirmeler güzel gözüküyor, fiyat orta segmente göre biraz pahalı belki ama kartın performans da daha önceki orta segmentler düşünülürse yeni seri olmanın da etkisiyle kabul edilir düzeyde.
  • Bende NVİDİA ın 9.enerasyonunu dört gözle bekliyorum zira 8.kinden çok daha iyi olacağı kesin şu aralar 8800gt yi konuşurken 2-3 ay geçmedin yeni modellerin geldiğini görmekteyiz..9800 serilerinin modellerini tam olarak biliyomusunuz yani gt,gts,gtx gibi duyuru yapıldımı.. eğer 9800gt olursa ki olacak yine liderliği elilnde bulunduracak gibi gözüküyor fiyat ve perg-formans bakımından ben 8800gt almayı düşünüyodum ama gördümkü 9800 serisinden bir kart almam çok daha iyi olacak fiyatını bilemiyorumm ama çok güzel bir kart olacağından eminim..
  • Fiyat bakımından iyiymiş.. O özelliklere göre performansıda güzele benziyor.. Tek yapmak gereken kartın çıkıpmasını beklemek..
  • 21 Şubat'a bişey kalmadı zaten bekleyen beklesin bence kart iyiye benziyor 3850 den performanslı olma ihtimali var orta düzey piyasaya baya renk gelmiş olacak böylece.
  • GIGABYTE 8800GTS 512MB 650MHz 256BIT 356,26 USD + KDV
    SPARKLE 8800GTS 512MB DDR3 256BİT 358,14 USD + KDV

yukardakiler g old daki 8800GTS fiyatlarıdır. Şimdi 9600gt nin k bu özelliklerle bu fiyata piyasaya çıkması gts nin fiyatını aşağı çekecektir. Bekleyelim ve görelim .
    Performans testlerinin de bir an önce yayınlanmasını bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanner_eye -- 5 Şubat 2008; 14:46:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.